Aktuální prohlášení k fungování naší společnosti naleznete zde.

NUTRIADAPT Jesenice

Naši poradnu najdete v komerční zóně (Lidl, Albert, DM, Bambule) v Jesenici u Prahy. Oficiálně máme otevřeno v pracovní dny od 9 do 17 hodin, ale umíme otevřít i jindy, abychom vám vyšli vstříc.

Když vyplníte objednávku níže, tak vám co nejdříve zatelefonuje naše asistentka, aby s vámi domluvila termín návštěvy. A ona vás též uvítá v naší poradně, až k nám přijdete.

Naše výživové specialistky se vás pak ujmou po odborné stránce. Ochotně vyslechnou, co vás k nám přivádí a co vás trápí, a pokusí se najít optimální řešení.

Představíme vám nejpokročilejší výživový systém zaměřený na řízení hmotnosti člověka. Na základě biochemického screeningu tento systém přináší nejlepší cestu k vysněné hmotnosti pomocí výživového plánu, který zohledňuje individuální potřeby jako jsou chuťové preference, věk, pohlaví, možnosti stravování, pohyb a další. Ukážeme vám, s čím vším vám můžeme pomoci.

V naší poradně děláme maximum pro to, abyste se tu cítili jako doma a společně jsme dosáhli vašich vysněných cílů. Ať už potřebujete zhubnout, přibrat nebo chcete být zkrátka zdraví a fit – společně toho můžeme dosáhnout.

Máme mnoho spokojených klientů a klientek, a to nám dělá radost. Váš úspěch bereme velmi osobně. Navštivte nás a sami se přesvědčte, že naše služby jsou pro vás ideální řešení.


Kontakt


NUTRIADAPT Jesenice

Na Ochoze 474
Jesenice u Prahy
25242

+420774791174
jesenice@nutriadapt.cz

Otevírací doba

pondělí ZAVŘENO
úterý 9:00 - 17:00
středa 9:00 - 17:00
čtvrtek 9:00 - 17:00
pátek 9:00 - 15:00
Objednat se do poradny

Snadno nás naleznete poblíž sjezdu z pražského dálničního okruhu R1 - sjezd Jesenice , směr do centra Prahy - po cca. 100m od kruhového objezdu na dálničním sjezdu v obchodní zóně LIDL,ALBERT,DM drogerie  odbočte na 1.semaforu VPRAVO na rozlehlé parkoviště před prodejnami DM drogerie + hračky BAMBULE - naše pobočka je dobře viditelná na levé straně od těchto obchodů.   Při příjezdu po ulici Budějovické (ve směru z Prahy ven) odbočte na semaforu mezi supermarkety LIDL (vpravo) a ALBERT (vlevo)  směrem VLEVO na parkoviště před DM drogerií.

Pečují o vás

Ringsegment Ringsegment

Weight management
je řešením pro každého

Logo

Proč NUTRIADAPT?

Zdravotní dokumentace

Stejně jako je normální se starat o své zdraví a chodit na pravidelné preventivní prohlídky k lékaři.

Je přirozené si udržovat zdravou hmotnost. Je-li vysoká, výrazně nám zhoršuje kvalitu života. Od zadýchávání se do schodů, estetického hlediska, zhoršení civilizačních chorob, jako je mj. cukrovka nebo vysoký cholesterol, až po kratší dobu života. Je správné se o své tělo v různých etapách života starat tak, abyste dokázali naplnit váš cíl a mít tak "RADOST ZE SEBE". A my vám s tím rádi pomůžeme.

Stetoskop

Protože u nás najdete pouze vysoce kvalifikované odborníky na úpravu hmotnosti.

Všichni naši zaměstnanci musí projít velice intenzivním vzdělávacím procesem zakončeným odbornou zkouškou. Zaměstnanci se musí neustále vzdělávat, proto navíc u nás také najdete specialisty na hubnutí dětí, sportovní výživu, apod.

Mikroskop

Náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkem nespočetného množství ověřených klinických studií.

Opírá se o fakta, nikoliv o domněnky nebo nepodložené studie. Bude vám zpracována gramážová kuchařka v osobním výživovém plánu, kde lze upravovat energetickou hodnotu i četnost porcí, a to v rozmezí 2–6 jídel denně. Osobní výživový plán respektuje i vaše chuťové preference. Potraviny, které vám nechutnají, se automaticky do osobního výživového plánu nezařadí.

Je to jednodušší,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervační formulář, naše asistentka se s vámi do dvou pracovních dní spojí a domluví termín nezávazné on-line konzultace, kterou poskytujeme DOČASNĚ ZDARMA.

Zdravotní prohlídka

Spojíme se s vámi formou videohovoru nebo telefonicky (dle vašeho výběru). Během 45 minut konzultace s naším nutričním specialistou společně probereme váš dosavadní jídelníček, najdeme vaše největší stravovací chyby.

Konzultace

Doporučíme potraviny, kterým se vyhnout a naopak potraviny, které vám v hubnutí pomohou. Následně doporučíme nejvhodnější kroky, jak zhubnout.

Fill form

Pojďte do toho s námi a hubněte tak, abyste nejenom skvěle vypadal/a, ale hlavně se skvěle cítil/a.

Garance

Až 1,5 kg / týden

Při dodržení výživových
zásad našich specialistů *
Objednejte se ještě dnes
na konzultaci s výživovým specialistou
a dostanete inspirativní
jídelníček chutných večeří zdarma.

Rezervační formulář

Ringsegment