Jsme zde pro vás i on-line. Zjistěte, jak s námi můžete hubnout on-line.

NUTRIČNÍ TERAPEUT/KA - Vydělávejte díky tomu, co Vás baví - HAVLÍČKŮV BROD

Požadujeme

  • Co u nás budete dělat?
  • - Hledáte práci, která má skutečně smysl? S námi budete pomáhat lidem, zlepšovat jejich životy. Našim klientům pomůžete na cestě za lepší postavou, skvělou kondicí a pevnějším zdravím.
  • - Dáme vám prostor i pro kreativitu při přípravě individuálních stravovacích plánů a různých odborných materiálů.

Nabízíme

  • Co u nás získáte?
  • - U nás se můžete spolehnout na hlavní pracovní poměr a to ihned na dobu neurčitou.
  • - Pracovat s námi budete ve vlastní a skvěle vybavené kanceláři.
  • - Budete mít dobrý pocit z toho, že vaše práce má smysl.
  • - Všech kolegů v našem týmu si velmi vážíme a proto vás i řádně oceníme od 35 000 do 50 000 Kč měsíčně.
  • - O víkendu raději odpočíváme než pracujeme.
  • - Čeká vás vynikající kolektiv s velkou dávkou elánu, kde 100 % nasazení je odměněno skvělými benefity.

Pracovní náplň

  • Co od Vás očekáváme?
  • - Nadšení a disciplínu. Nabízíme skvělé služby a díky nadšení a disciplíně se vám budou dobře prodávat našim klientům.
  • - Baví vás povídat si s lidmi, pomáhat jim a dotahovat věci do konce?
  • - Baví vás pracovat s počítačem? Tuto zálibu u nás můžete hojně využít. Zhruba 30 % času budete pracovat v MS Office a na internetu.
  • - Dochvilnost a pracovitost. Našim klientům pomáháme vždy celý týden a podle toho je upravena i pracovní doba, část týden 9-17/18 a 1-2 dny 11-18/19.
  • - Hledáme primárně někoho s vyšší odbornou školou v oboru.
  • Napište nám, ať Vás můžeme pozvat na osobní setkání :-)
  • Nezapomeňte zaslat Váš životopis s fotografii.

Další informace

  • Svůj životopis zasílejte na: petra.doubkova@nutriadapt.cz
Kontakt na poradnu
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je řešením pro každého

Proč NUTRIADAPT?

Zdravotní dokumentace

Stejně jako je normální se starat o své zdraví a chodit na pravidelné preventivní prohlídky k lékaři.

Je přirozené si udržovat zdravou hmotnost. Je-li vysoká, výrazně nám zhoršuje kvalitu života. Od zadýchávání se do schodů, estetického hlediska, zhoršení civilizačních chorob, jako je mj. cukrovka nebo vysoký cholesterol, až po kratší dobu života. Je správné se o své tělo v různých etapách života starat tak, abyste dokázali naplnit váš cíl a mít tak "RADOST ZE SEBE". A my vám s tím rádi pomůžeme.

Stetoskop

Protože u nás najdete pouze vysoce kvalifikované odborníky na úpravu hmotnosti.

Všichni naši zaměstnanci musí projít velice intenzivním vzdělávacím procesem zakončeným odbornou zkouškou. Zaměstnanci se musí neustále vzdělávat, proto navíc u nás také najdete specialisty na hubnutí dětí, sportovní výživu, apod.

Mikroskop

Náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkem nespočetného množství ověřených klinických studií.

Opírá se o fakta, nikoliv o domněnky nebo nepodložené studie. Bude vám zpracována gramážová kuchařka v osobním výživovém plánu, kde lze upravovat energetickou hodnotu i četnost porcí, a to v rozmezí 2–6 jídel denně. Osobní výživový plán respektuje i vaše chuťové preference. Potraviny, které vám nechutnají, se automaticky do osobního výživového plánu nezařadí.

Je to jednodušší,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervační formulář, naše asistentka se s vámi do dvou pracovních dní spojí a domluví termín nezávazné konzultace.

Zdravotní prohlídka

Dostavíte se na 45minutovou konzultaci, kde vám provedeme základní diagnostiku na přístroji certifikovaném pro užití ve zdravotnictví. Dozvíte se mimo jiné, kolik procent svalů a tuků máte v těle, na kolik let se vaše tělo cítí a mnoho dalších informací.

Konzultace

Pohovoříte si s naším výživovým specialistou, proberete vaše cíle, vysvětlíme vám jak se s námi dostanete na ideální hmotnost a co je potřeba udělat, abyste si ji udrželi. A to napořád.

Fill form

Pojďte do toho s námi a hubněte tak, abyste nejenom skvěle vypadal/a, ale hlavně se skvěle cítil/a.
Chcete hubnout z pohodlí domova? I na toto máme řešení. Zeptejte se našich specialistů na možnost on-line služeb!

Garance

Až 1,5 kg / týden

Při dodržení výživových
zásad našich specialistů *
Objednejte se ještě dnes
na konzultaci s výživovým specialistou
a dostanete inspirativní
jídelníček chutných večeří zdarma.

Rezervační formulář

Ringsegment