Upozornění na stažení výrobku BELLY CARE z prodeje

Výživový specialista/ka Havlíčkův Brod

Požadujeme

 • Musíte být proklientsky orientován/a a komunikativní.
 • Je vhodné mít zdravotnické vzdělání související s výživou člověka nebo minimálně akreditovaný kurz výživového poradenství (SŠ/VŠ vzdělání v oboru, SŠ zdravotní sestra, nutriční terapeut, certifikát v oblasti výživy např. NutriCentrum, Nutris, NutriAcademy, ATAC).
 • Měl/a byste mít přehled o současných trendech ve výživě.
 • Neobejdete se bez obchodního ducha a obchodních dovedností (nejsme zdravotnické zařízení spolupracující se zdravotními pojišťovnami).
 • Musíte být schopen/na pracovat samostatně, analyzovat problémy klientů, hledat jejich řešení a rychle se rozhodovat.
 • Musíte projevit ochotu pracovat dle otevíracích hodin poradny (tedy 2x v týdnu do 17 hod. a 2x v týdnu do 19 hodin).
 • Výhodou bude, máte-li mít praxi na podobné pozici a zkušenosti s koučingem.

Nabízíme

 • Práci v malém přátelském kolektivu.
 • 4 týdny dovolené.
 • Pravidelné vzdělávání v oboru.
 • Slevu na firemní produkty.
 • Fixní plat a motivační složku.
 • Možnost pracovat i na zkrácený úvazek (v takovém případě ale musíte počítat i s pracovní dobou v odpoledních až večerních hodinách).

Pracovní náplň

 • Jako výživový specialista/ka budete v úzkém kontaktu s klientem, kterému budete pomáhat najít cestu ke zlepšení zdraví.
 • Majoritní část klientů se soustředí na zhubnutí, ale pomáháme i klientům s opačným problém, dětem nebo nastávajícím maminkám.
 • Klientům budete pomocí sofistikovaných diagnostik a softwaru sestavovat osobní výživové plány a následně je na pravidelných kontrolách provádět cestou ke změně a vytyčenému cíli.

Další informace

 • Pokud Vás nabídka zaujala a chcete pracovat na sobě a dělat smysluplnou práci, dejte nám o sobě vědět: klara.popek@nutriadapt.cz nebo 608 72 72 12.
Kontakt na poradnu
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je řešením pro každého

Logo

Proč NUTRIADAPT?

Zdravotní dokumentace

Stejně jako je normální se starat o své zdraví a chodit na pravidelné preventivní prohlídky k lékaři.

Je přirozené si udržovat zdravou hmotnost. Je-li vysoká, výrazně nám zhoršuje kvalitu života. Od zadýchávání se do schodů, estetického hlediska, zhoršení civilizačních chorob, jako je mj. cukrovka nebo vysoký cholesterol, až po kratší dobu života. Je správné se o své tělo v různých etapách života starat tak, abyste dokázali naplnit váš cíl a mít tak "RADOST ZE SEBE". A my vám s tím rádi pomůžeme.

Stetoskop

Protože u nás najdete pouze vysoce kvalifikované odborníky na úpravu hmotnosti.

Všichni naši zaměstnanci musí projít velice intenzivním vzdělávacím procesem zakončeným odbornou zkouškou. Zaměstnanci se musí neustále vzdělávat, proto navíc u nás také najdete specialisty na hubnutí dětí, sportovní výživu, apod.

Mikroskop

Náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkem nespočetného množství ověřených klinických studií.

Opírá se o fakta, nikoliv o domněnky nebo nepodložené studie. Bude vám zpracována gramážová kuchařka v osobním výživovém plánu, kde lze upravovat energetickou hodnotu i četnost porcí, a to v rozmezí 2–6 jídel denně. Osobní výživový plán respektuje i vaše chuťové preference. Potraviny, které vám nechutnají, se automaticky do osobního výživového plánu nezařadí.

Je to jednodušší,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervační formulář, naše asistentka se s vámi do dvou pracovních dní spojí a domluví termín nezávazné konzultace.

Zdravotní prohlídka

Dostavíte se na 45minutovou konzultaci, kde vám provedeme základní diagnostiku na přístroji certifikovaném pro užití ve zdravotnictví. Dozvíte se mimo jiné, kolik procent svalů a tuků máte v těle, na kolik let se vaše tělo cítí a mnoho dalších informací.

Konzultace

Pohovoříte si s naším výživovým specialistou, proberete vaše cíle, vysvětlíme vám jak se s námi dostanete na ideální hmotnost a co je potřeba udělat, abyste si ji udrželi. A to napořád.

Fill form

Pojďte do toho s námi a hubněte tak, abyste nejenom skvěle vypadal/a, ale hlavně se skvěle cítil/a.
Chcete hubnout z pohodlí domova? I na toto máme řešení. Zeptejte se našich specialistů na možnost on-line služeb!

Garance

Až 1,5 kg / týden

Při dodržení výživových
zásad našich specialistů *
Objednejte se ještě dnes
na konzultaci s výživovým specialistou
a dostanete inspirativní
jídelníček chutných večeří zdarma.

Rezervační formulář

Ringsegment