Jsme zde pro vás i on-line. Zjistěte, jak s námi můžete hubnout on-line.

Adéla Sokolovská

Příběh

Jak zlepšit naši společnost a okolí ve kterém žijeme? Otázku, kterou jsem si položila a postupem času jsem pochopila, že opravdová změna společnosti spočívá ve změně člověka. Měním sebe, měním svět. Jednoduché pravidlo, kterým se řídím.

Sama jsem si prošla určitými zdravotními problémy, kdy jsem se dostala na své osobní dno, až jsem se postupně ze dna vzchopila a snažila se být lepším člověkem a začala se ptát, čím pozitivním, mohu přispět světu já? Rozhodla jsem se pomáhat lidem zlepšovat jejich životy.

Prvním krokem bylo vzdělání se v oblasti výživy, vzdělání jako výživový poradce. Mám vystudovanou zdravotnickou školu, takže malé základy byly. Ovšem i teď si myslím, že v životě je důležité každodenní učení a poznávání. Věřím, že můj pohled na výživu mnoha lidem otevře oči a pomůže si uvědomit, že každý má rozdílné tělo, které si vyžaduje individuální přístup. Má vize je však o trošku dále, než zůstat pouze u stravy. Vždy se mi zamlouval komplexní pohled na člověka jako celek. Základem pro tělo je určitě zdravá výživa, avšak neméně důležitý je i správný pohyb a dobré psychické rozpoložení.

Chci být lidem dobrým koučem, ale i zpovědnicí. Chci se i nadále vzdělávat a intenzivně na sobě pracovat v oblastech mysli a osobního rozvoje, tak abych dokázala pomoci co nejvíce, podle mého hlavního pravidla -  komplexně. Právě pohled, že člověk není jen tělo, je pro mě při práci s klientem stěžejní, protože mysl hraje v našem fungování obrovskou roli.

Tato práce mě každý den naplňuje a dodává mi pocit, že to, co dělám má i společenský rozsah. Opravdová změna společnosti směrem k lepšímu totiž začíná u vnitřní změny a životního stylu člověka. Největší radost mi tedy dělá, když můžu lidem pomoci zlepšit a zjednodušit jejich život.

Moje motto:

„ Nezáleží na tom, s čím si přišel, ale s čím odcházíš“

„ Život je cesta, která nikdy nekončí“

Vzdělání

  • Střední zdravotnická škola Kroměříž - obor Zdravotnický asistent
  • Mezinárodní vzdělávací středisko Dexter Academy - Poradce pro výživu
  • Certifikovaný výživový specialista
  • Odborná školení Nutriadapt academy - Výživa při diabetu a prediabetu; Endokrinologie; Mýty o hubnutí, nehubnoucí klienti

Adéla Sokolovská

Specialistka

Pracuji v poradně
NUTRIADAPT Valašské Meziříčí
Objednat se do poradny
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je řešením pro každého

Logo

Proč NUTRIADAPT?

Zdravotní dokumentace

Stejně jako je normální se starat o své zdraví a chodit na pravidelné preventivní prohlídky k lékaři.

Je přirozené si udržovat zdravou hmotnost. Je-li vysoká, výrazně nám zhoršuje kvalitu života. Od zadýchávání se do schodů, estetického hlediska, zhoršení civilizačních chorob, jako je mj. cukrovka nebo vysoký cholesterol, až po kratší dobu života. Je správné se o své tělo v různých etapách života starat tak, abyste dokázali naplnit váš cíl a mít tak "RADOST ZE SEBE". A my vám s tím rádi pomůžeme.

Stetoskop

Protože u nás najdete pouze vysoce kvalifikované odborníky na úpravu hmotnosti.

Všichni naši zaměstnanci musí projít velice intenzivním vzdělávacím procesem zakončeným odbornou zkouškou. Zaměstnanci se musí neustále vzdělávat, proto navíc u nás také najdete specialisty na hubnutí dětí, sportovní výživu, apod.

Mikroskop

Náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkem nespočetného množství ověřených klinických studií.

Opírá se o fakta, nikoliv o domněnky nebo nepodložené studie. Bude vám zpracována gramážová kuchařka v osobním výživovém plánu, kde lze upravovat energetickou hodnotu i četnost porcí, a to v rozmezí 2–6 jídel denně. Osobní výživový plán respektuje i vaše chuťové preference. Potraviny, které vám nechutnají, se automaticky do osobního výživového plánu nezařadí.

Je to jednodušší,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervační formulář, naše asistentka se s vámi do dvou pracovních dní spojí a domluví termín nezávazné konzultace.

Zdravotní prohlídka

Dostavíte se na 45minutovou konzultaci, kde vám provedeme základní diagnostiku na přístroji certifikovaném pro užití ve zdravotnictví. Dozvíte se mimo jiné, kolik procent svalů a tuků máte v těle, na kolik let se vaše tělo cítí a mnoho dalších informací.

Konzultace

Pohovoříte si s naším výživovým specialistou, proberete vaše cíle, vysvětlíme vám jak se s námi dostanete na ideální hmotnost a co je potřeba udělat, abyste si ji udrželi. A to napořád.

Fill form

Pojďte do toho s námi a hubněte tak, abyste nejenom skvěle vypadal/a, ale hlavně se skvěle cítil/a.
Chcete hubnout z pohodlí domova? I na toto máme řešení. Zeptejte se našich specialistů na možnost on-line služeb!

Garance

Až 1,5 kg / týden

Při dodržení výživových
zásad našich specialistů *
Objednejte se ještě dnes
na konzultaci s výživovým specialistou
a dostanete inspirativní
jídelníček chutných večeří zdarma.

Rezervační formulář

Ringsegment