Jsme plně otevřeni a dodržujeme přísná bezpečnostní opatření

Barbora Kunzová

Příběh

Již od malička jsem měla sama potíže s vyšší váhou, neustále mi hmotnost kolísala nahoru a dolu, zkoušela jsem spoustu různých nesmyslných diet, dokud jsem nepochopila, že úspěch tkví naopak v tom, nedrzet diety žádné, pokud přistoupíme k celkové změně životního stylu. Rozhodla jsem se vystudovat čtyřletý obor nutriční terapeut v Karlových Varech. Prošla jsem si praxí v několika nemocnicích, dětských dietologických léčebnách, domovech důchodců, poradnách na hubnutí a podobně, kde se mi nelíbil přístup, který nebyl tak individuální, jak bych si představovala. Vždy jsem si přála něco změnit a mít možnost pomáhat lidem podle sebe a moct ke každému klientovi přistupovat jinak a podle jeho možností. Proto mi klinika Nutriadapt dala přesně to, po čem jsem prahla nejen já, ale také moji klienti, a to moznost individuálního přístupu. Výživa je můj obrovský celoživotní koníček, jelikož jsem si sama v minulosti prošla velikou nespokojeností se sebou samotnou. Hlavně díky vlastním zkušenostem mě tato práce tak baví, a to nejvíce ve chvíli, kdy se moji klienti díky změně životního stylu začnou také cítit lépe, jsou zdravější a září spokojeností. Vždy se nemůžu dočkat dalších klientů a jejich úspěchů, které mi dodávají pocit štěstí a naplnění.

Vzdělání

  • Střední zdravotnická škola a vyšší odborná škola zdravotnická Karlovy Vary - Nutriční asistent

Barbora Kunzová

Specialistka

Pracuji v poradně
NUTRIADAPT Plzeň
Objednat se do poradny
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je řešením pro každého

Logo

Proč NUTRIADAPT?

Zdravotní dokumentace

Stejně jako je normální se starat o své zdraví a chodit na pravidelné preventivní prohlídky k lékaři.

Je přirozené si udržovat zdravou hmotnost. Je-li vysoká, výrazně nám zhoršuje kvalitu života. Od zadýchávání se do schodů, estetického hlediska, zhoršení civilizačních chorob, jako je mj. cukrovka nebo vysoký cholesterol, až po kratší dobu života. Je správné se o své tělo v různých etapách života starat tak, abyste dokázali naplnit váš cíl a mít tak "RADOST ZE SEBE". A my vám s tím rádi pomůžeme.

Stetoskop

Protože u nás najdete pouze vysoce kvalifikované odborníky na úpravu hmotnosti.

Všichni naši zaměstnanci musí projít velice intenzivním vzdělávacím procesem zakončeným odbornou zkouškou. Zaměstnanci se musí neustále vzdělávat, proto navíc u nás také najdete specialisty na hubnutí dětí, sportovní výživu, apod.

Mikroskop

Náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkem nespočetného množství ověřených klinických studií.

Opírá se o fakta, nikoliv o domněnky nebo nepodložené studie. Bude vám zpracována gramážová kuchařka v osobním výživovém plánu, kde lze upravovat energetickou hodnotu i četnost porcí, a to v rozmezí 2–6 jídel denně. Osobní výživový plán respektuje i vaše chuťové preference. Potraviny, které vám nechutnají, se automaticky do osobního výživového plánu nezařadí.

Je to jednodušší,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervační formulář, naše asistentka se s vámi do dvou pracovních dní spojí a domluví termín nezávazné konzultace.

Zdravotní prohlídka

Dostavíte se na 45minutovou konzultaci, kde vám provedeme základní diagnostiku na přístroji certifikovaném pro užití ve zdravotnictví. Dozvíte se mimo jiné, kolik procent svalů a tuků máte v těle, na kolik let se vaše tělo cítí a mnoho dalších informací.

Konzultace

Pohovoříte si s naším výživovým specialistou, proberete vaše cíle, vysvětlíme vám jak se s námi dostanete na ideální hmotnost a co je potřeba udělat, abyste si ji udrželi. A to napořád.

Fill form

Pojďte do toho s námi a hubněte tak, abyste nejenom skvěle vypadal/a, ale hlavně se skvěle cítil/a.
Chcete hubnout z pohodlí domova? I na toto máme řešení. Zeptejte se našich specialistů na možnost on-line služeb!

Garance

Až 1,5 kg / týden

Při dodržení výživových
zásad našich specialistů *
Objednejte se ještě dnes
na konzultaci s výživovým specialistou
a dostanete inspirativní
jídelníček chutných večeří zdarma.

Rezervační formulář

Ringsegment