Ing. Dana Štěpánková

Příběh

O zdravou výživu jsem se začala zajímat v období dospívání. Chtěla jsem se o výživě dozvědět co nejvíce a to byl také hlavní důvod, proč jsem začala výživu studovat. Součástí zdravého životního stylu není pouze výživa, ale také sport, který mě provází celý můj život. Dlouhá léta jsem se věnovala závodnímu plavání a také dodnes hraji volejbal.

Když se mi naskytla možnost pracovat v Nutriadaptu, neváhala jsem využít tuto šanci. Na Nutriadaptu se mi líbí individuální přístup ke každému klientovi a také přátelská atmosféra. Mým cílem je pomáhat lidem jak v oblasti výživy, tak i ve zlepšení jejich zdraví, které jde ruku v ruce se zdravým životním stylem.

Vzdělání

  • Gymnázium Lanškroun
  • Masarykova univerzita v Brně, Fakulta sportovních studií, obor Regenerace a výživa ve sportu
  • Česká zemědělská univerzita v Praze, Fakulta agrobiologie, potravinových a přírodních zdrojů, obor Výživa a potraviny
  • kurz Masér mimo oblast zdravotnictví
  • kurz Kineziotejping
  • Specialista výživového systému Nutriadapt

Ing. Dana Štěpánková

Specialistka

Pracuji v poradně
NUTRIADAPT Svitavy
Objednat se do poradny
dana.stepankova@nutriadapt.cz
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je řešením pro každého

Logo

Proč NUTRIADAPT?

Zdravotní dokumentace

Stejně jako je normální se starat o své zdraví a chodit na pravidelné preventivní prohlídky k lékaři.

Je přirozené si udržovat zdravou hmotnost. Je-li vysoká, výrazně nám zhoršuje kvalitu života. Od zadýchávání se do schodů, estetického hlediska, zhoršení civilizačních chorob, jako je mj. cukrovka nebo vysoký cholesterol, až po kratší dobu života. Je správné se o své tělo v různých etapách života starat tak, abyste dokázali naplnit váš cíl a mít tak "RADOST ZE SEBE". A my vám s tím rádi pomůžeme.

Stetoskop

Protože u nás najdete pouze vysoce kvalifikované odborníky na úpravu hmotnosti.

Všichni naši zaměstnanci musí projít velice intenzivním vzdělávacím procesem zakončeným odbornou zkouškou. Zaměstnanci se musí neustále vzdělávat, proto navíc u nás také najdete specialisty na hubnutí dětí, sportovní výživu, apod.

Mikroskop

Náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkem nespočetného množství ověřených klinických studií.

Opírá se o fakta, nikoliv o domněnky nebo nepodložené studie. Bude vám zpracována gramážová kuchařka v osobním výživovém plánu, kde lze upravovat energetickou hodnotu i četnost porcí, a to v rozmezí 2–6 jídel denně. Osobní výživový plán respektuje i vaše chuťové preference. Potraviny, které vám nechutnají, se automaticky do osobního výživového plánu nezařadí.

Je to jednodušší,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervační formulář, naše asistentka se s vámi do dvou pracovních dní spojí a domluví termín nezávazné konzultace.

Zdravotní prohlídka

Dostavíte se na 45minutovou konzultaci, kde vám provedeme základní diagnostiku na přístroji certifikovaném pro užití ve zdravotnictví. Dozvíte se mimo jiné, kolik procent svalů a tuků máte v těle, na kolik let se vaše tělo cítí a mnoho dalších informací.

Konzultace

Pohovoříte si s naším výživovým specialistou, proberete vaše cíle, vysvětlíme vám jak se s námi dostanete na ideální hmotnost a co je potřeba udělat, abyste si ji udrželi. A to napořád.

Fill form

Pojďte do toho s námi a hubněte tak, abyste nejenom skvěle vypadal/a, ale hlavně se skvěle cítil/a.

Garance

Až 1,5 kg / týden

Při dodržení výživových
zásad našich specialistů
Objednejte se ještě dnes
na konzultaci s výživovým specialistou
a dostanete inspirativní
jídelníček chutných večeří zdarma.

Rezervační formulář

Ringsegment