Bezpečí na prvním místě. Podívejte se na platná opatření v našich poradnách.

Dana Novotná

Příběh

O zdravý životní styl se zajímám dlouhodobě. Před několika lety, kdy jsem sama jako náctiletá bojovala s poruchami příjmu potravy, jsem si uvědomila, že zdraví je opravdu to nejdůležitější, co člověk potřebuje. Ne nadarmo lidem přejeme hodně zdraví, nedá se totiž koupit. Můžeme ho ovšem ovlivnit sami, a to především správnou a vyváženou stravou a pohybem.
Často od lidí slýchám, že se nestravují zdravě a přesto se nepotýkají se zdravotními problémy. To hlavní, co si bohužel neuvědomují, je to, že špatná životospráva se nemusí projevit do několika dnů ani týdnů. Důsledky se mohou dostavit až za několik měsíců či dokonce let, a pak už těm dotyčným nezbývá nic jiného, než svádět boj s nemocemi způsobenými špatným životním stylem. Důležité je uvědomit si, že nikdy není pozdě a téměř vždy se dají špatné zvyky a návyky odstranit.
Od toho tady také jsem a udělám vše pro to, aby moji klienti byli zdraví, ale i šťastní a plní života.
Ke svým klientům přistupuji individuálně, jelikož každý jsme originál a potřebujeme něco jiného. 
Mým cílem a zároveň radostí je pomáhat lidem, zejména těm, kteří moji pomoc potřebují.

Vzdělání

  • středoškolské vzdělání
  • Rekvalifikační kurz Poradce pro výživu
  • Akademie NUTRIADAPT Výživový specialista
  • Frčkové školení Dětská výživa
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je řešením pro každého

Logo

Proč NUTRIADAPT?

Zdravotní dokumentace

Stejně jako je normální se starat o své zdraví a chodit na pravidelné preventivní prohlídky k lékaři.

Je přirozené si udržovat zdravou hmotnost. Je-li vysoká, výrazně nám zhoršuje kvalitu života. Od zadýchávání se do schodů, estetického hlediska, zhoršení civilizačních chorob, jako je mj. cukrovka nebo vysoký cholesterol, až po kratší dobu života. Je správné se o své tělo v různých etapách života starat tak, abyste dokázali naplnit váš cíl a mít tak "RADOST ZE SEBE". A my vám s tím rádi pomůžeme.

Stetoskop

Protože u nás najdete pouze vysoce kvalifikované odborníky na úpravu hmotnosti.

Všichni naši zaměstnanci musí projít velice intenzivním vzdělávacím procesem zakončeným odbornou zkouškou. Zaměstnanci se musí neustále vzdělávat, proto navíc u nás také najdete specialisty na hubnutí dětí, sportovní výživu, apod.

Mikroskop

Náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkem nespočetného množství ověřených klinických studií.

Opírá se o fakta, nikoliv o domněnky nebo nepodložené studie. Bude vám zpracována gramážová kuchařka v osobním výživovém plánu, kde lze upravovat energetickou hodnotu i četnost porcí, a to v rozmezí 2–6 jídel denně. Osobní výživový plán respektuje i vaše chuťové preference. Potraviny, které vám nechutnají, se automaticky do osobního výživového plánu nezařadí.

Je to jednodušší,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervační formulář, naše asistentka se s vámi do dvou pracovních dní spojí a domluví termín nezávazné konzultace.

Zdravotní prohlídka

Dostavíte se na 45minutovou konzultaci, kde vám provedeme základní diagnostiku na přístroji certifikovaném pro užití ve zdravotnictví. Dozvíte se mimo jiné, kolik procent svalů a tuků máte v těle, na kolik let se vaše tělo cítí a mnoho dalších informací.

Konzultace

Pohovoříte si s naším výživovým specialistou, proberete vaše cíle, vysvětlíme vám jak se s námi dostanete na ideální hmotnost a co je potřeba udělat, abyste si ji udrželi. A to napořád.

Fill form

Pojďte do toho s námi a hubněte tak, abyste nejenom skvěle vypadal/a, ale hlavně se skvěle cítil/a.
Chcete hubnout z pohodlí domova? I na toto máme řešení. Zeptejte se našich specialistů na možnost on-line služeb!

Garance

Až 1,5 kg / týden

Při dodržení výživových
zásad našich specialistů *
Objednejte se ještě dnes
na konzultaci s výživovým specialistou
a dostanete inspirativní
jídelníček chutných večeří zdarma.

Rezervační formulář

Ringsegment