Jsme plně otevřeni a dodržujeme přísná bezpečnostní opatření

Eliška Polívková

Příběh

Vážení, 

Jmenuji se Eliška Hladíková a pocházím z Vysočiny, z malé vesnice, kde jsem byla neustále ve styku s přírodou a možností sbírat vlastní ovoce a zeleninu ze zahrádky. Také byliny a rostliny z okolních luk nikdy nechybí v domácí přípravě čajových směsí, tinktur, mastí, krémů a mýdel.

 
Proč vyvážený jídelníček a zdravé stravování? Postupem času, studiem a pozorováním, jsem jako většina z vás dospěla k závěru, že léky nebo i byliny podávané při propuknutí choroby, léčí následky, ne příčinu. Udržet si zdraví, kondici a psychickou vyrovnanost, vychází již od správné životosprávy, pohybu a prevence.

 
„Nechť je tvé jídlo tvým lékem a tvůj lék nechť je tvým jídlem.“
(Hippokratés)

Proč NUTRIADAPT? Nejde pouze o redukci váhy, která je samozřejmostí, ale nastavení stravovacího plánu, který je unikátní pro každého. Je prevencí, redukcí, získání svalové hmoty a navrácení zdraví.

Často slýchávám, že „tělo má jít do hrobu zhuntované“, ano s tím se dá částečně souhlasit. Ale s jakou kvalitou života? Obezita, množství prášků, zdravotní komplikace, stud a další nepříjemnosti se kterými se potýká veliké procento české populace nám tu kvalitu nedají.

Stará moudrost říká „Co je pro jednoho lékem, může být pro druhého jedem“ , tak to platí u léků, bylin ale i v potravě, kterou denně přijímáme. Každý jsme originál, neexistují dva totožní lidé, natož univerzální jídelníček. Komplexní nutriční typologie není průlom doby, ale technologie, kterou znali už naši předci.

Díky Nutriadaptu je uchopitelná a dá se individuálně použít.

Něco o mě:

Od mala se věnuji různým sportovním aktivitám, běh, volejbal, capoeira, tanec a začínám pronikat do tajemství jógy. Dalšími koníčky jsou byliny, vaření a vymýšlení nových receptů, studium potravin, detoxikace a stravovaní.

Zároveň anglický jazyk, který provázel a stále provází značnou část mého života i kariéry. Cestování, poznávání a zkoušení nových věcí.

 

Krásné motto: Ve stáří je lepší litovat toho co jsme udělali/ zkusili, než litovat toho co jsme neudělali a už nemáme tu možnost/ šanci to zkusit.

Neztrácejte čas, udělejte změnu k lepšímu.

Vzdělání

  • Certifikát Poradce pro výživu NutriAcademy
  • Specialista Komplexní nutriční typologie Světa zdraví
  • Pětileté studium klinické naturopatie – dvou oborové studium Západní fytoterapie a Klinické nutriční medicíny
  • Řada školení od Business Success včetně školení Jak dosahovat svých cílů a Komunikačního kurzu vyšší školy
  • Několik certifikací, mezinárodních zkoušek z anglického jazyka
  • Kurz výroby domácí kosmetiky (krémy, tinktury, bylinné směsi, tradiční využití bylin v alternativní léčbě)
  • Kurz bylin a výroby přírodních mýdel

Eliška Polívková

Specialistka

Pracuji v poradně
NUTRIADAPT Kolín
Objednat se do poradny
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je řešením pro každého

Logo

Proč NUTRIADAPT?

Zdravotní dokumentace

Stejně jako je normální se starat o své zdraví a chodit na pravidelné preventivní prohlídky k lékaři.

Je přirozené si udržovat zdravou hmotnost. Je-li vysoká, výrazně nám zhoršuje kvalitu života. Od zadýchávání se do schodů, estetického hlediska, zhoršení civilizačních chorob, jako je mj. cukrovka nebo vysoký cholesterol, až po kratší dobu života. Je správné se o své tělo v různých etapách života starat tak, abyste dokázali naplnit váš cíl a mít tak "RADOST ZE SEBE". A my vám s tím rádi pomůžeme.

Stetoskop

Protože u nás najdete pouze vysoce kvalifikované odborníky na úpravu hmotnosti.

Všichni naši zaměstnanci musí projít velice intenzivním vzdělávacím procesem zakončeným odbornou zkouškou. Zaměstnanci se musí neustále vzdělávat, proto navíc u nás také najdete specialisty na hubnutí dětí, sportovní výživu, apod.

Mikroskop

Náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkem nespočetného množství ověřených klinických studií.

Opírá se o fakta, nikoliv o domněnky nebo nepodložené studie. Bude vám zpracována gramážová kuchařka v osobním výživovém plánu, kde lze upravovat energetickou hodnotu i četnost porcí, a to v rozmezí 2–6 jídel denně. Osobní výživový plán respektuje i vaše chuťové preference. Potraviny, které vám nechutnají, se automaticky do osobního výživového plánu nezařadí.

Je to jednodušší,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervační formulář, naše asistentka se s vámi do dvou pracovních dní spojí a domluví termín nezávazné konzultace.

Zdravotní prohlídka

Dostavíte se na 45minutovou konzultaci, kde vám provedeme základní diagnostiku na přístroji certifikovaném pro užití ve zdravotnictví. Dozvíte se mimo jiné, kolik procent svalů a tuků máte v těle, na kolik let se vaše tělo cítí a mnoho dalších informací.

Konzultace

Pohovoříte si s naším výživovým specialistou, proberete vaše cíle, vysvětlíme vám jak se s námi dostanete na ideální hmotnost a co je potřeba udělat, abyste si ji udrželi. A to napořád.

Fill form

Pojďte do toho s námi a hubněte tak, abyste nejenom skvěle vypadal/a, ale hlavně se skvěle cítil/a.
Chcete hubnout z pohodlí domova? I na toto máme řešení. Zeptejte se našich specialistů na možnost on-line služeb!

Garance

Až 1,5 kg / týden

Při dodržení výživových
zásad našich specialistů *
Objednejte se ještě dnes
na konzultaci s výživovým specialistou
a dostanete inspirativní
jídelníček chutných večeří zdarma.

Rezervační formulář

Ringsegment