Bc. Hana Sobotková DiS.

Příběh

Co Vás přivedlo ke zdravé výživě?

Zdravá výživa a zdravý životní styl mě provází již od dětství. Vždy jsem si vybírala a zajímala se o to, co jím. Možná také proto, že se v mé rodině hojně vyskytovala nadváha a zdravotní problémy s ní spojené, byl můj zájem o zdravé stravování o to větší a zdravé potraviny se staly nedílnou součástí mého života. A protože se ráda se svými znalostmi a zkušenostmi dělím s druhými, rozhodla jsem se proškolit se ve výživě a stát se certifikovaným nutričním specialistou.


Proč právě Svět zdraví?

Svět zdraví mi umožnil pracovat v oboru, který jsem si vysnila, a naplňuje mne ve všech směrech. Mým cílem je pomáhat klientům změnit životní styl a stravovací návyky a tím upevnit jejich zdraví.

Čemu se věnujete ve volném čase?

Svůj volný čas nejraději trávím s rodinou, mám ráda sport, ale také relaxaci formou jógy a při poslechu příjemné hudby.
Vzdělání

  • Střední zdravotnická škola
  • Vyšší odborná škola sociální
  • Západomoravská vysoká škola v Třebíči
  • Certifikát Akademie Světa zdraví
  • Certifikát NutriAcademy

Bc. Hana Sobotková DiS.

Specialistka

Pracuji v poradně
NUTRIADAPT Žďár nad Sázavou
Objednat se do poradny
NUTRIADAPT Havlíčkův Brod
Objednat se do poradny
hana.sobotkova@nutriadapt.cz
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je řešením pro každého

Logo

Proč NUTRIADAPT?

Zdravotní dokumentace

Stejně jako je normální se starat o své zdraví a chodit na pravidelné preventivní prohlídky k lékaři.

Je přirozené si udržovat zdravou hmotnost. Je-li vysoká, výrazně nám zhoršuje kvalitu života. Od zadýchávání se do schodů, estetického hlediska, zhoršení civilizačních chorob, jako je mj. cukrovka nebo vysoký cholesterol, až po kratší dobu života. Je správné se o své tělo v různých etapách života starat tak, abyste dokázali naplnit váš cíl a mít tak "RADOST ZE SEBE". A my vám s tím rádi pomůžeme.

Stetoskop

Protože u nás najdete pouze vysoce kvalifikované odborníky na úpravu hmotnosti.

Všichni naši zaměstnanci musí projít velice intenzivním vzdělávacím procesem zakončeným odbornou zkouškou. Zaměstnanci se musí neustále vzdělávat, proto navíc u nás také najdete specialisty na hubnutí dětí, sportovní výživu, apod.

Mikroskop

Náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkem nespočetného množství ověřených klinických studií.

Opírá se o fakta, nikoliv o domněnky nebo nepodložené studie. Bude vám zpracována gramážová kuchařka v osobním výživovém plánu, kde lze upravovat energetickou hodnotu i četnost porcí, a to v rozmezí 2–6 jídel denně. Osobní výživový plán respektuje i vaše chuťové preference. Potraviny, které vám nechutnají, se automaticky do osobního výživového plánu nezařadí.

Je to jednodušší,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervační formulář, naše asistentka se s vámi do dvou pracovních dní spojí a domluví termín nezávazné konzultace.

Zdravotní prohlídka

Dostavíte se na 45minutovou konzultaci, kde vám provedeme základní diagnostiku na přístroji certifikovaném pro užití ve zdravotnictví. Dozvíte se mimo jiné, kolik procent svalů a tuků máte v těle, na kolik let se vaše tělo cítí a mnoho dalších informací.

Konzultace

Pohovoříte si s naším výživovým specialistou, proberete vaše cíle, vysvětlíme vám jak se s námi dostanete na ideální hmotnost a co je potřeba udělat, abyste si ji udrželi. A to napořád.

Fill form

Pojďte do toho s námi a hubněte tak, abyste nejenom skvěle vypadal/a, ale hlavně se skvěle cítil/a.

Garance

Až 1,5 kg / týden

Při dodržení výživových
zásad našich specialistů
Objednejte se ještě dnes
na konzultaci s výživovým specialistou
a dostanete inspirativní
jídelníček chutných večeří zdarma.

Rezervační formulář

Ringsegment