Jsme zde pro vás i on-line. Zjistěte, jak s námi můžete hubnout on-line.

Bc. Jakub Školoudík

Příběh

O výživu jsem se začal zajímat už ve středoškolských letech. Odjakživa mě bavilo sportovat a brzy jsem pochopil, že zdravá strava je nedílnou součástí života i sportu. Začal jsem se zajímat o racionální stravování a zkoumat různé výživové směry. Zjistil jsem, že způsob stravování na jaký jsem byl zvyklý z domova, by mě časem dovedl jenom ke zdravotním potížím a sportovní výkonnosti by taky výrazně nepomohl. Pustil jsem se do studia výživy. Jak jsem se dozvídal další a další informace, postupně se mi dařilo se zbavovat nepříjemných trávicích potíží a přicházely i lepší výsledky ve sportu. Vzhledem k tomu, že výživa a sport bylo v podstatě to jediné co mě zajímalo, rozhodl jsem se je studovat i na Vysoké škole.
Tam jsem své znalosti ještě prohloubil. Získal jsem praxi jako instruktor pohybových aktivit a dostal jsem další náhled na výživu. Při studiu jsem si přivydělával i v různých stravovacích zařízeních a obchodech a díky tomu jsem dostal možnost vidět jak se s potravinami nakládá.

V průběhu času jsem pochopil, že každému svědčí jiná strava a jiný přístup a právě proto jsem se rozhodl předávat své znalosti o výživě ostatním právě prostřednictvím Světa Zdraví. Každému totiž pomáhá najít svou vlastní cestu. Nejraději s klienty prožívám nadšení z postupných výsledků a těším se na každého člověka, kterému mohu pomoci zlepšit kvalitu života :-)

Studium:
Masarykova Univerzita - Regenerace a výživa ve sportu

Vzdělání

  • Masarykova Univerzita - Regenerace a výživa ve sportu

Bc. Jakub Školoudík

Specialista

Pracuji v poradně
NUTRIADAPT České Budějovice
Objednat se do poradny
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je řešením pro každého

Logo

Proč NUTRIADAPT?

Zdravotní dokumentace

Stejně jako je normální se starat o své zdraví a chodit na pravidelné preventivní prohlídky k lékaři.

Je přirozené si udržovat zdravou hmotnost. Je-li vysoká, výrazně nám zhoršuje kvalitu života. Od zadýchávání se do schodů, estetického hlediska, zhoršení civilizačních chorob, jako je mj. cukrovka nebo vysoký cholesterol, až po kratší dobu života. Je správné se o své tělo v různých etapách života starat tak, abyste dokázali naplnit váš cíl a mít tak "RADOST ZE SEBE". A my vám s tím rádi pomůžeme.

Stetoskop

Protože u nás najdete pouze vysoce kvalifikované odborníky na úpravu hmotnosti.

Všichni naši zaměstnanci musí projít velice intenzivním vzdělávacím procesem zakončeným odbornou zkouškou. Zaměstnanci se musí neustále vzdělávat, proto navíc u nás také najdete specialisty na hubnutí dětí, sportovní výživu, apod.

Mikroskop

Náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkem nespočetného množství ověřených klinických studií.

Opírá se o fakta, nikoliv o domněnky nebo nepodložené studie. Bude vám zpracována gramážová kuchařka v osobním výživovém plánu, kde lze upravovat energetickou hodnotu i četnost porcí, a to v rozmezí 2–6 jídel denně. Osobní výživový plán respektuje i vaše chuťové preference. Potraviny, které vám nechutnají, se automaticky do osobního výživového plánu nezařadí.

Je to jednodušší,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervační formulář, naše asistentka se s vámi do dvou pracovních dní spojí a domluví termín nezávazné konzultace.

Zdravotní prohlídka

Dostavíte se na 45minutovou konzultaci, kde vám provedeme základní diagnostiku na přístroji certifikovaném pro užití ve zdravotnictví. Dozvíte se mimo jiné, kolik procent svalů a tuků máte v těle, na kolik let se vaše tělo cítí a mnoho dalších informací.

Konzultace

Pohovoříte si s naším výživovým specialistou, proberete vaše cíle, vysvětlíme vám jak se s námi dostanete na ideální hmotnost a co je potřeba udělat, abyste si ji udrželi. A to napořád.

Fill form

Pojďte do toho s námi a hubněte tak, abyste nejenom skvěle vypadal/a, ale hlavně se skvěle cítil/a.
Chcete hubnout z pohodlí domova? I na toto máme řešení. Zeptejte se našich specialistů na možnost on-line služeb!

Garance

Až 1,5 kg / týden

Při dodržení výživových
zásad našich specialistů *
Objednejte se ještě dnes
na konzultaci s výživovým specialistou
a dostanete inspirativní
jídelníček chutných večeří zdarma.

Rezervační formulář

Ringsegment