Jana Častová

Příběh

Když jsem objevila pobočku na Kladně, hned jsem zajásala, a to ze dvou důvodů. Jako představitel zdravotní pojišťovny jsem vyhledávala aktivity, které by pomáhaly upevňovat zdraví našich klientů a tohle bylo přesně „ono", co do programu zdravotní pojišťovny zapadalo. Za druhé, v soukromém životě se již přes 20 let věnuji jako cvičitelka pohybovým aktivitám pro ženy a s tím práce na poradně, zejména hubnutí mých klientek, souvisí víc než maximálně. Firma mě velmi oslovila svou odborností, přístupem, úrovní, tak jsem hned hlásila, že by mě to taková práce velmi bavila. Po skončení mojí profesní kariéry se zrovna uvolnilo místo, tak jsem s radostí nastoupila jako specialistka na Kladně, doplnila si veškeré odborné vzdělání, iniciativně i něco „navíc". Tato práce mě velmi baví a naplňuje, klientům mohu poradit, co se týká pohybové aktivity, což vítají hlavně ti s vyšší nadváhou, co nechtějí chodit do spol. zařízení. Hlavně mě moc těší, jak to celé funguje, jak jsou klienti spokojeni nejen se svými ztracenými kily, ale cítí se i lépe a nepřestávám žasnout nad výsledky, kterých moji klienti, kterých už je kolem 200, dosahují.

MOTTO
„Kdo si neustále slevuje, dostane se do výprodeje."

Vzdělání

  • SVVŠ, profesionální cvičitelská škola Heleny Jarkovské
  • Školení společnosti SUNKINS, a.s.
  • Certifikovaný poradce Světa zdraví
  • Trenérská škola ACTIVE WELLNESS - poradce pro výživu
  • Cvičitelka se specializací na formování postavy - praxe 26 let, včetně hendikepovaných osob, osobní trenérka
  • Akademie Světa zdraví - endokrinologie, detoxikace, klouby a kůže, imunita, alergo, respiro, kardiovaskulární systém, metabolický syndrom, gynoidní obezita, GIT - gastrointestinální trakt, ajurveda, výživa těhotných a kojících, sestavení jídelníčku, komplexní nutriční typologie, netradiční potraviny, sport

Jana Častová

Specialistka

Pracuji v poradně
NUTRIADAPT Kladno
Objednat se do poradny
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je řešením pro každého

Logo

Proč NUTRIADAPT?

Zdravotní dokumentace

Stejně jako je normální se starat o své zdraví a chodit na pravidelné preventivní prohlídky k lékaři.

Je přirozené si udržovat zdravou hmotnost. Je-li vysoká, výrazně nám zhoršuje kvalitu života. Od zadýchávání se do schodů, estetického hlediska, zhoršení civilizačních chorob, jako je mj. cukrovka nebo vysoký cholesterol, až po kratší dobu života. Je správné se o své tělo v různých etapách života starat tak, abyste dokázali naplnit váš cíl a mít tak "RADOST ZE SEBE". A my vám s tím rádi pomůžeme.

Stetoskop

Protože u nás najdete pouze vysoce kvalifikované odborníky na úpravu hmotnosti.

Všichni naši zaměstnanci musí projít velice intenzivním vzdělávacím procesem zakončeným odbornou zkouškou. Zaměstnanci se musí neustále vzdělávat, proto navíc u nás také najdete specialisty na hubnutí dětí, sportovní výživu, apod.

Mikroskop

Náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkem nespočetného množství ověřených klinických studií.

Opírá se o fakta, nikoliv o domněnky nebo nepodložené studie. Bude vám zpracována gramážová kuchařka v osobním výživovém plánu, kde lze upravovat energetickou hodnotu i četnost porcí, a to v rozmezí 2–6 jídel denně. Osobní výživový plán respektuje i vaše chuťové preference. Potraviny, které vám nechutnají, se automaticky do osobního výživového plánu nezařadí.

Je to jednodušší,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervační formulář, naše asistentka se s vámi do dvou pracovních dní spojí a domluví termín nezávazné konzultace.

Zdravotní prohlídka

Dostavíte se na 45minutovou konzultaci, kde vám provedeme základní diagnostiku na přístroji certifikovaném pro užití ve zdravotnictví. Dozvíte se mimo jiné, kolik procent svalů a tuků máte v těle, na kolik let se vaše tělo cítí a mnoho dalších informací.

Konzultace

Pohovoříte si s naším výživovým specialistou, proberete vaše cíle, vysvětlíme vám jak se s námi dostanete na ideální hmotnost a co je potřeba udělat, abyste si ji udrželi. A to napořád.

Fill form

Pojďte do toho s námi a hubněte tak, abyste nejenom skvěle vypadal/a, ale hlavně se skvěle cítil/a.

Garance

Až 1,5 kg / týden

Při dodržení výživových
zásad našich specialistů *
Objednejte se ještě dnes
na konzultaci s výživovým specialistou
a dostanete inspirativní
jídelníček chutných večeří zdarma.

Rezervační formulář

Ringsegment