Znovu otevíráme 27. 04. 2020. Podívejte se na opatření, která jsme zavedli.

Bc. Kateřina Dronská

Příběh

„KRÁSA ČLOVĚKA JE ODRAZEM JEHO KRÁSNÉ DUŠE A VNITŘNÍHO ZDRAVÍ“

Říkám o sobě, že jsem sportovec odjakživa, a sportovci se o svou výživu zajímají předně, takže se stravováním vlastně zajímám odmalička. Když se mi narodily děti, začala jsem se o to, co dávám sobě a dětem zajímat daleko více. A jsem 100% přesvědčena o tom, že stravou dokážeme ovlivnit spoustu našich fyzických i duševních problémů.  Potom, co jsem si pouze stravou vyléčila atopický ekzém, jsem si řekla, to musí jít i u ostatních.

Mým cílem je ty ostatní „zblbnout“ – motivovat ke sportu, zdravému životnímu stylu a samozřejmě zdravé stravě. A když někteří mí známí poprvé vyběhli na maraton, ochutnali kuskus, červenou řepu, můj žitný chléb nebo začali cvičit a přestala je bolet záda … byla jsem spokojená.

Pracovat ve Světě zdraví je další moji životní výzvou předávat informace o zdravé stravě a nadšení ke zdravému životnímu stylu. A usměvaví zdraví klienti spokojeni se svou váhou a vnitřní i vnější krásou budou pro mě velkým uspokojením a budou mě naplňovat.

Vzdělání

  • • Školení Sunkins a.s. - Certifikovaný poradce Světa zdraví
  • • Středisko vzdělání s.r.o. – Poradce pro výživu
  • • Yoda institut – Fitness trenér
  • • Univerzita Paláckého v Olomouci, Fakulta tělesné kultury, management sportu
  • Specialista na dětskou výživu - NUTRIS 2017
  • Specialista na výživu při PREDIABETU a DIABETU - NUTRIS 2018
  • Specialista na Sportovní výživu SUNKINS Academy 2019

Bc. Kateřina Dronská

Specialistka

Pracuji v poradně
NUTRIADAPT Havířov
Objednat se do poradny
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je řešením pro každého

Logo

Proč NUTRIADAPT?

Zdravotní dokumentace

Stejně jako je normální se starat o své zdraví a chodit na pravidelné preventivní prohlídky k lékaři.

Je přirozené si udržovat zdravou hmotnost. Je-li vysoká, výrazně nám zhoršuje kvalitu života. Od zadýchávání se do schodů, estetického hlediska, zhoršení civilizačních chorob, jako je mj. cukrovka nebo vysoký cholesterol, až po kratší dobu života. Je správné se o své tělo v různých etapách života starat tak, abyste dokázali naplnit váš cíl a mít tak "RADOST ZE SEBE". A my vám s tím rádi pomůžeme.

Stetoskop

Protože u nás najdete pouze vysoce kvalifikované odborníky na úpravu hmotnosti.

Všichni naši zaměstnanci musí projít velice intenzivním vzdělávacím procesem zakončeným odbornou zkouškou. Zaměstnanci se musí neustále vzdělávat, proto navíc u nás také najdete specialisty na hubnutí dětí, sportovní výživu, apod.

Mikroskop

Náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkem nespočetného množství ověřených klinických studií.

Opírá se o fakta, nikoliv o domněnky nebo nepodložené studie. Bude vám zpracována gramážová kuchařka v osobním výživovém plánu, kde lze upravovat energetickou hodnotu i četnost porcí, a to v rozmezí 2–6 jídel denně. Osobní výživový plán respektuje i vaše chuťové preference. Potraviny, které vám nechutnají, se automaticky do osobního výživového plánu nezařadí.

Je to jednodušší,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervační formulář, naše asistentka se s vámi do dvou pracovních dní spojí a domluví termín nezávazné konzultace.

Zdravotní prohlídka

Dostavíte se na 45minutovou konzultaci, kde vám provedeme základní diagnostiku na přístroji certifikovaném pro užití ve zdravotnictví. Dozvíte se mimo jiné, kolik procent svalů a tuků máte v těle, na kolik let se vaše tělo cítí a mnoho dalších informací.

Konzultace

Pohovoříte si s naším výživovým specialistou, proberete vaše cíle, vysvětlíme vám jak se s námi dostanete na ideální hmotnost a co je potřeba udělat, abyste si ji udrželi. A to napořád.

Fill form

Pojďte do toho s námi a hubněte tak, abyste nejenom skvěle vypadal/a, ale hlavně se skvěle cítil/a.

Garance

Až 1,5 kg / týden

Při dodržení výživových
zásad našich specialistů *
Objednejte se ještě dnes
na konzultaci s výživovým specialistou
a dostanete inspirativní
jídelníček chutných večeří zdarma.

Rezervační formulář

Ringsegment