Bc. Lenka Goliášová

Příběh

Vystudovala jsem obor Biologie na Přírodovědecké fakultě Univerzity Karlovy. Již během studia jsem se však začala více zajímat o výživu a sport. Díky tomu, že jsem ve 20 letech potkala nejen svou trenérku, ale také velmi dobrou kamarádku, jenž měla hluboké znalosti jak z oblasti silových sportů, tak z oblasti výživy, začala jsem do tajů výživy pronikat i já. 

Zpočátku to byla převážně sportovní výživa, kterou jsem aplikovala hlavně sama na sebe. V tomto období jsem se několik let věnovala závodně silovému trojboji. K dosažení dobrých výsledků však nestačí jen tvrdý trénink, ale je nutná i kvalitní a správná strava. Toto sportovní odvětví má i váhové kategorie, takže mě po čase neminuly ani redukce, či přibírání na svalové hmotě. 

Má první pracovní pozice byla asistentka prodeje doplňků výživy pro sportovce. Zde jsem získala ještě hlubší znalosti v oblasti sportovní suplementace. Pomalu se na mě však začalo obracet více a více lidí, kteří chtěli poradit s jídelníčkem. Práce s lidmi a pozorování jejich úspěchů, kterých díky radám dosáhli, mě bavilo a naplňovalo. Dodělala jsem si tedy rekvalifikační kurz v oblasti výživového poradenství a začala jsem všechny mé znalosti a zkušenosti uplatňovat pod záštitou Světa zdraví. 

Vždy jsem se věnovala mladým a zdravým lidem. Až zde jsem začala pracovat i s lidmi staršími a nemocnými. Teprve v tu chvíli jsem si uvědomila, jak moc je výživa důležitá i pro zdraví a k jakému zlepšení ve zdravotním stavu u mých klientů dochází. Nikdy není pozdě začít se změnou. Vždy je ta správná chvíle udělat něco pro svou postavu, sebevědomí a zdraví. 

 

Vzdělání

  • Přírodovědecká fakulta Univerzity Karlovy, obor Biologie
  • Rekvalifikační kurz Poradce pro výživu
  • Certifikovaný poradce Světa zdraví

Bc. Lenka Goliášová

Specialistka

Pracuji v poradně
NUTRIADAPT Jihlava
Objednat se do poradny
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je řešením pro každého

Rychlost hubnutí si nastavujete sami

Potřebujete pár kilo do plavek, nebo 15 kilo dolů? Připravíme vám takový plán, který sedne do vašich představ.

Více
S pohybem i bez

Máte rádi sport? Nebo naopak jste v pohybu limitovaní? Máme řešení pro obě varianty.

Více
Fit a zdraví pro vnoučata

Senioři vyžadují diametrálně odlišný přístup k hubnutí než aktivní třicátník. Z našich zkušeností se velké většině klientů po úpravě váhy ulevilo od zdravotních obtíží a snížilo se množství potřebných léků.

Více
Hubnutí s cukrovkou a vysokým cholesterolem

Hubnutí s civilizačními chorobami má svá velmi specifická pravidla. Nespoléhejte na babské rady a raději se svěřte do rukou odborníků.

Více
Připraveno pro reálný život

Nestíháte vařit, často se stravujete u fastfoodů, protože nestíháte? Naše řešení, počítá s různými životními situacemi, tak, aby bylo maximálně použitelné.

Více
Když jste tvarem hruška nebo jablko

Vyzkoušejte sílu modelace problematických partií (např. břicho, boky, stehna) a vyhlazení celulitidy.

Více
Logo

Proč NUTRIADAPT?

Zdravotní dokumentace

Stejně jako je normální se starat o své zdraví a chodit na pravidelné preventivní prohlídky k lékaři.

Je přirozené si udržovat zdravou hmotnost. Je-li vysoká, výrazně nám zhoršuje kvalitu života. Od zadýchávání se do schodů, estetického hlediska, zhoršení civilizačních chorob, jako je mj. cukrovka nebo vysoký cholesterol, až po kratší dobu života. Je správné se o své tělo v různých etapách života starat tak, abyste dokázali naplnit váš cíl a mít tak "RADOST ZE SEBE". A my vám s tím rádi pomůžeme.

Stetoskop

Protože u nás najdete pouze vysoce kvalifikované odborníky na úpravu hmotnosti.

Všichni naši zaměstnanci musí projít velice intenzivním vzdělávacím procesem zakončeným odbornou zkouškou. Zaměstnanci se musí neustále vzdělávat, proto navíc u nás také najdete specialisty na hubnutí dětí, sportovní výživu apod.

Mikroskop

Náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkem nespočetného množství ověřených klinických studií.

Opírá se o fakta, nikoliv o domněnky nebo nepodložené studie. Bude vám zpracována gramážová kuchařka v osobním výživovém plánu, kde lze upravovat energetickou hodnotu i četnost porcí, a to v rozmezí 2–6 jídel denně. Osobní výživový plán respektuje i vaše chuťové preference. Potraviny, které vám nechutnají, se automaticky do osobního výživového plánu nezařadí.

Je to jednodušší,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervační formulář, naše asistentka se s vámi do dvou pracovních dní spojí a domluví termín nezávazné konzultace.

Zdravotní prohlídka

Dostavíte se na 45minutovou konzultaci, kde vám provedeme základní diagnostiku na přístroji certifikovaném pro užití ve zdravotnictví. Dozvíte se mimo jiné, kolik procent svalů a tuků máte v těle, na kolik let se vaše tělo cítí a mnoho dalších informací.

Konzultace

Pohovoříte si s naším výživovým specialistou, proberete vaše cíle, vysvětlíme vám jak se s námi dostanete na ideální hmotnost a co je potřeba udělat, abyste si ji udrželi. A to napořád.

Fill form

Pojďte do toho s námi a hubněte tak, abyste nejenom skvěle vypadal/a, ale hlavně se skvěle cítil/a.
Chcete hubnout z pohodlí domova? I na toto máme řešení. Zeptejte se našich specialistů na možnost on-line služeb!

Garance

Až 1,5 kg / týden

Při dodržení výživových
zásad našich specialistů *
Objednejte se ještě dnes
na konzultaci s výživovým specialistou
a dostanete inspirativní
jídelníček chutných večeří zdarma.

Rezervační formulář

Ringsegment