Upozornění na stažení výrobku BELLY CARE z prodeje

Bc. Lucie Gregorová

Příběh

Před několika lety jsem se začala věnovat zdravému životnímu stylu a zejména pohybu. Stala jsem se nadšencem ve fitness.
Když jsem zjistila, že pohyb a správná výživa spolu úzce souvisí, začala jsem se vzdělávat i ve výživě. Nejdříve jsem přečetla velké množství článků a knih, ale zjistila jsem, že to není tak jednoduché, že mi jen články nestačí a proto jsem se rozhodla pro absolvování celého certifikovaného kurzu výživového poradce a také fitness trenéra.

Pak už byl jen krůček k rozhodnutí změnit svou práci a začít dělat to, co mě baví. Tedy pomáhat lidem v dosahování jejich vysněných cílů, dělit se s nimi o své znalosti a zkušenosti a vidět jejich úspěchy a spokojenost. A to je denní náplní mé práce právě v Nutriadaptu.

 

Vzdělání

  • Univerzita Pardubice
  • Certifikát poradce pro výživu
  • Certifikát fitness trenér
  • Certifikát specialistky na výživu při prediabetu a diabetu
  • Certifikát specialistky na sportovní výživu
  • Certifikát specialistky na dětskou výživu

Bc. Lucie Gregorová

Specialistka

Pracuji v poradně
NUTRIADAPT Pardubice
Objednat se do poradny
NUTRIADAPT Chrudim
Objednat se do poradny
lucie.gregorova@nutriadapt.cz
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je řešením pro každého

Logo

Proč NUTRIADAPT?

Zdravotní dokumentace

Stejně jako je normální se starat o své zdraví a chodit na pravidelné preventivní prohlídky k lékaři.

Je přirozené si udržovat zdravou hmotnost. Je-li vysoká, výrazně nám zhoršuje kvalitu života. Od zadýchávání se do schodů, estetického hlediska, zhoršení civilizačních chorob, jako je mj. cukrovka nebo vysoký cholesterol, až po kratší dobu života. Je správné se o své tělo v různých etapách života starat tak, abyste dokázali naplnit váš cíl a mít tak "RADOST ZE SEBE". A my vám s tím rádi pomůžeme.

Stetoskop

Protože u nás najdete pouze vysoce kvalifikované odborníky na úpravu hmotnosti.

Všichni naši zaměstnanci musí projít velice intenzivním vzdělávacím procesem zakončeným odbornou zkouškou. Zaměstnanci se musí neustále vzdělávat, proto navíc u nás také najdete specialisty na hubnutí dětí, sportovní výživu, apod.

Mikroskop

Náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkem nespočetného množství ověřených klinických studií.

Opírá se o fakta, nikoliv o domněnky nebo nepodložené studie. Bude vám zpracována gramážová kuchařka v osobním výživovém plánu, kde lze upravovat energetickou hodnotu i četnost porcí, a to v rozmezí 2–6 jídel denně. Osobní výživový plán respektuje i vaše chuťové preference. Potraviny, které vám nechutnají, se automaticky do osobního výživového plánu nezařadí.

Je to jednodušší,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervační formulář, naše asistentka se s vámi do dvou pracovních dní spojí a domluví termín nezávazné konzultace.

Zdravotní prohlídka

Dostavíte se na 45minutovou konzultaci, kde vám provedeme základní diagnostiku na přístroji certifikovaném pro užití ve zdravotnictví. Dozvíte se mimo jiné, kolik procent svalů a tuků máte v těle, na kolik let se vaše tělo cítí a mnoho dalších informací.

Konzultace

Pohovoříte si s naším výživovým specialistou, proberete vaše cíle, vysvětlíme vám jak se s námi dostanete na ideální hmotnost a co je potřeba udělat, abyste si ji udrželi. A to napořád.

Fill form

Pojďte do toho s námi a hubněte tak, abyste nejenom skvěle vypadal/a, ale hlavně se skvěle cítil/a.
Chcete hubnout z pohodlí domova? I na toto máme řešení. Zeptejte se našich specialistů na možnost on-line služeb!

Garance

Až 1,5 kg / týden

Při dodržení výživových
zásad našich specialistů *
Objednejte se ještě dnes
na konzultaci s výživovým specialistou
a dostanete inspirativní
jídelníček chutných večeří zdarma.

Rezervační formulář

Ringsegment