Lucie Řezáčová

Příběh

Dobrý den,

jmenuji se Lucie a jsem asistentka ve společnosti Nutriadapt Weight Management Clinic.

Denně se setkávám s lidmi, kteří se k nám chodí poradit a najít pomoc či správnou cestu ke změně ve svém stravování. Někdo by rád zhubnul, někdo potřebuje přibrat, jiný má zdravotní potíže a přichází za námi pro radu, jak skloubit správné stravování s případnou léčbou.

 

Já sama jsem si prošla obdobím, kdy mě moje tělo přestalo poslouchat, kdy jsem začala nabírat na váze a kdy se ukázaly zdravotní potíže, se kterými jsem několik let bojovala až se mi nakonec podařilo vše změnit.

Chtělo to ale pevnou vůli, taky podporu od přátel a rodiny. Chtělo to změnit spoustu věcí, zaběhlých návyků a všechno nastavit tak, abych byla spokojená jak fyzicky, tak i psychicky. Zkrátka, abych byla "zdravá ve všech směrech".

A v tom taky ráda poradím našim klientům. Jsem tady pro ně, vždy je ráda vyslechnu, poradím, podpořím a motivuju. A to všechno není jenom součástí mé práce, ale i mé životní cesty.

Mám potom obrovskou radost, když vidím úspěchy klientů, když vidím, jak se při příchodu usmívají a jsou naladění, když jsou zvědaví, kam se posunuli od minulé návštěvy u nás, když se cítí líp po pár týdnech. Ráda sleduju jejich nadšení pokračovat v nastaveném cíli, který pro ně výživová specialistka najde a doporučí. A i když si někteří lidé zpočátku nevěří, že by mohli dokázat změnit svůj dosavadní životní styl, který ne ve všem jejich tělu vyhovuje, jsem připravená je podpořit a s úsměvem je vždy přivítat a být tady pro ně při každé jejich návštěvě u nás v Nutriadaptu.

Přeji jim, aby každá konzultace pro ně byla příjemná a aby se za námi rádi vraceli.

Lucie Řezáčová

Vzdělání

  • středoškolské s maturitou

Lucie Řezáčová

Asistentka

Pracuji v poradně
NUTRIADAPT Hodonín
Objednat se do poradny
NUTRIADAPT Břeclav
Objednat se do poradny
breclav@nutriadapt.cz
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je řešením pro každého

Logo

Proč NUTRIADAPT?

Zdravotní dokumentace

Stejně jako je normální se starat o své zdraví a chodit na pravidelné preventivní prohlídky k lékaři.

Je přirozené si udržovat zdravou hmotnost. Je-li vysoká, výrazně nám zhoršuje kvalitu života. Od zadýchávání se do schodů, estetického hlediska, zhoršení civilizačních chorob, jako je mj. cukrovka nebo vysoký cholesterol, až po kratší dobu života. Je správné se o své tělo v různých etapách života starat tak, abyste dokázali naplnit váš cíl a mít tak "RADOST ZE SEBE". A my vám s tím rádi pomůžeme.

Stetoskop

Protože u nás najdete pouze vysoce kvalifikované odborníky na úpravu hmotnosti.

Všichni naši zaměstnanci musí projít velice intenzivním vzdělávacím procesem zakončeným odbornou zkouškou. Zaměstnanci se musí neustále vzdělávat, proto navíc u nás také najdete specialisty na hubnutí dětí, sportovní výživu, apod.

Mikroskop

Náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkem nespočetného množství ověřených klinických studií.

Opírá se o fakta, nikoliv o domněnky nebo nepodložené studie. Bude vám zpracována gramážová kuchařka v osobním výživovém plánu, kde lze upravovat energetickou hodnotu i četnost porcí, a to v rozmezí 2–6 jídel denně. Osobní výživový plán respektuje i vaše chuťové preference. Potraviny, které vám nechutnají, se automaticky do osobního výživového plánu nezařadí.

Je to jednodušší,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervační formulář, naše asistentka se s vámi do dvou pracovních dní spojí a domluví termín nezávazné konzultace.

Zdravotní prohlídka

Dostavíte se na 45minutovou konzultaci, kde vám provedeme základní diagnostiku na přístroji certifikovaném pro užití ve zdravotnictví. Dozvíte se mimo jiné, kolik procent svalů a tuků máte v těle, na kolik let se vaše tělo cítí a mnoho dalších informací.

Konzultace

Pohovoříte si s naším výživovým specialistou, proberete vaše cíle, vysvětlíme vám jak se s námi dostanete na ideální hmotnost a co je potřeba udělat, abyste si ji udrželi. A to napořád.

Fill form

Pojďte do toho s námi a hubněte tak, abyste nejenom skvěle vypadal/a, ale hlavně se skvěle cítil/a.

Garance

Až 1,5 kg / týden

Při dodržení výživových
zásad našich specialistů *
Objednejte se ještě dnes
na konzultaci s výživovým specialistou
a dostanete inspirativní
jídelníček chutných večeří zdarma.

Rezervační formulář

Ringsegment