Jsme zde pro vás i on-line. Zjistěte, jak s námi můžete hubnout on-line.

Lucie Rychterová

Příběh

V úvodu bych ráda řekla, že tuto práci mám velmi ráda, protože mě to hodně dalo a naučilo. Tohle by měl být základ každého, kdo pracuje s lidmi. Dělejte to srdcem. Klíčové pro mě je, řešit příčinu samotného problému, protože vím, že je to jediný způsob, jak něco trvale změnit.

Už delší dobu stoupá můj zájem o psychologii/psychosomatiku a tzv. práci s duší v tom nejširším slova smyslu. Proto vím, že všechna trvalá změna začíná vždy v hlavě a opakuji to všem mým klientům, protože je to klíčem k trvalému úspěchu a šťastnému bytí. K čemu nám je teorie, když si s praxí nikdo neví rady a proto jsem ochotna každému pomoci, trochu jinak a do hloubky.

Zároveň co vždy ocením a co je nezbytné při řešení problémů je to, aby se člověk dokázal otevřít změně a snaží se najít a pochopit příčinu jeho nemocí, tloušťky a opakovaného selhávání. Je důležité si uvědomit, že zhubne pouze ten, kdo zhubnout chce. A pomůžu všem, kteří pomoci chtějí, neboť zhubnout znamená dospět. Není to jednoduchá cesta a proto ráda s klienty pracuji dlouhodobě a to je to, co nás od všech odděluje. My Vás nehodíme do vody pouze s jídelníčkem, ale vše je to o konzistentní práci na sobě, kdy klient nabere pak úplně nový životní směr. Bonusem jsou ve finále trvaleá zhublá kila a hlavně šťastnější život.

Tímto se velice těšíme na Vaši návštěvu na poradně v Poděbradech.

Vzdělání

  • Střední škola a vyšší odborná škola aplikované kybernetiky s.r.o. , Hradecká 1151/9, Hradec Králové 50003
  • Certifikovaná výživová specialistka
  • Poradce pro fitness, sport a zdraví
  • Certifikát SUNKINS Academy: Výživa těhotných a kojících žen

Lucie Rychterová

Specialistka

Pracuji v poradně
NUTRIADAPT Poděbrady
Objednat se do poradny
lucie.rychterova@nutriadapt.cz
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je řešením pro každého

Logo

Proč NUTRIADAPT?

Zdravotní dokumentace

Stejně jako je normální se starat o své zdraví a chodit na pravidelné preventivní prohlídky k lékaři.

Je přirozené si udržovat zdravou hmotnost. Je-li vysoká, výrazně nám zhoršuje kvalitu života. Od zadýchávání se do schodů, estetického hlediska, zhoršení civilizačních chorob, jako je mj. cukrovka nebo vysoký cholesterol, až po kratší dobu života. Je správné se o své tělo v různých etapách života starat tak, abyste dokázali naplnit váš cíl a mít tak "RADOST ZE SEBE". A my vám s tím rádi pomůžeme.

Stetoskop

Protože u nás najdete pouze vysoce kvalifikované odborníky na úpravu hmotnosti.

Všichni naši zaměstnanci musí projít velice intenzivním vzdělávacím procesem zakončeným odbornou zkouškou. Zaměstnanci se musí neustále vzdělávat, proto navíc u nás také najdete specialisty na hubnutí dětí, sportovní výživu, apod.

Mikroskop

Náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkem nespočetného množství ověřených klinických studií.

Opírá se o fakta, nikoliv o domněnky nebo nepodložené studie. Bude vám zpracována gramážová kuchařka v osobním výživovém plánu, kde lze upravovat energetickou hodnotu i četnost porcí, a to v rozmezí 2–6 jídel denně. Osobní výživový plán respektuje i vaše chuťové preference. Potraviny, které vám nechutnají, se automaticky do osobního výživového plánu nezařadí.

Je to jednodušší,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervační formulář, naše asistentka se s vámi do dvou pracovních dní spojí a domluví termín nezávazné konzultace.

Zdravotní prohlídka

Dostavíte se na 45minutovou konzultaci, kde vám provedeme základní diagnostiku na přístroji certifikovaném pro užití ve zdravotnictví. Dozvíte se mimo jiné, kolik procent svalů a tuků máte v těle, na kolik let se vaše tělo cítí a mnoho dalších informací.

Konzultace

Pohovoříte si s naším výživovým specialistou, proberete vaše cíle, vysvětlíme vám jak se s námi dostanete na ideální hmotnost a co je potřeba udělat, abyste si ji udrželi. A to napořád.

Fill form

Pojďte do toho s námi a hubněte tak, abyste nejenom skvěle vypadal/a, ale hlavně se skvěle cítil/a.
Chcete hubnout z pohodlí domova? I na toto máme řešení. Zeptejte se našich specialistů na možnost on-line služeb!

Garance

Až 1,5 kg / týden

Při dodržení výživových
zásad našich specialistů *
Objednejte se ještě dnes
na konzultaci s výživovým specialistou
a dostanete inspirativní
jídelníček chutných večeří zdarma.

Rezervační formulář

Ringsegment