Mgr. Matěj Šindelář

Příběh

Vážení přátelé,
 
jmenuji se Matěj Šindelář, pocházím z Kolína a vystudoval jsem Metropolitní Univerzitu v Praze.
 
Jako magistr evropského práva jsem se několik let věnoval právu ve státních i soukromých institucích. Po čase jsem ovšem zjistil, že moje záliba spočívá v něčem úplně odlišném, a to zejména v intenzivnější komunikaci s lidmi a zdravém životním stylu.
 
Zdravým životním stylem, sportem a výživou se zabývám více než 5 let. Od útlého věku jsem byl vedený ke sportu, skrze různé kolektivní či individuální sporty. V současné době se věnuji spíše individuálnímu sportu, a to zejména posilování. Společně s tímto sportem jde ruku v ruce zejména výživa.
 
Spojení zdravého životního stylu, sportu, výživy a intenzivní komunikace s lidmi pro mne bylo donedávna pouhým snem, a proto nabídka pracovat pro společnost Nutriadapt nešla odmítnout. Představa spojení práce s koníčkem je dle mého názoru snem každého člověka a málokdo tento sen uskuteční. 
 
Startovní čáru máme každý jinou, ale příběh, který napíšeme na trati cestou k cíli, už je na každém z nás, a proto nám dovolte být kapitolou ve Vašem příběhu a pomoci Vám dojít do vysněného cíle.
 
Těšíme se na Vás

Vzdělání

  • Metropolitní univerzita Praha a.s. - Obor právní specializace
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je řešením pro každého

Logo

Proč NUTRIADAPT?

Zdravotní dokumentace

Stejně jako je normální se starat o své zdraví a chodit na pravidelné preventivní prohlídky k lékaři.

Je přirozené si udržovat zdravou hmotnost. Je-li vysoká, výrazně nám zhoršuje kvalitu života. Od zadýchávání se do schodů, estetického hlediska, zhoršení civilizačních chorob, jako je mj. cukrovka nebo vysoký cholesterol, až po kratší dobu života. Je správné se o své tělo v různých etapách života starat tak, abyste dokázali naplnit váš cíl a mít tak "RADOST ZE SEBE". A my vám s tím rádi pomůžeme.

Stetoskop

Protože u nás najdete pouze vysoce kvalifikované odborníky na úpravu hmotnosti.

Všichni naši zaměstnanci musí projít velice intenzivním vzdělávacím procesem zakončeným odbornou zkouškou. Zaměstnanci se musí neustále vzdělávat, proto navíc u nás také najdete specialisty na hubnutí dětí, sportovní výživu, apod.

Mikroskop

Náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkem nespočetného množství ověřených klinických studií.

Opírá se o fakta, nikoliv o domněnky nebo nepodložené studie. Bude vám zpracována gramážová kuchařka v osobním výživovém plánu, kde lze upravovat energetickou hodnotu i četnost porcí, a to v rozmezí 2–6 jídel denně. Osobní výživový plán respektuje i vaše chuťové preference. Potraviny, které vám nechutnají, se automaticky do osobního výživového plánu nezařadí.

Je to jednodušší,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervační formulář, naše asistentka se s vámi do dvou pracovních dní spojí a domluví termín nezávazné konzultace.

Zdravotní prohlídka

Dostavíte se na 45minutovou konzultaci, kde vám provedeme základní diagnostiku na přístroji certifikovaném pro užití ve zdravotnictví. Dozvíte se mimo jiné, kolik procent svalů a tuků máte v těle, na kolik let se vaše tělo cítí a mnoho dalších informací.

Konzultace

Pohovoříte si s naším výživovým specialistou, proberete vaše cíle, vysvětlíme vám jak se s námi dostanete na ideální hmotnost a co je potřeba udělat, abyste si ji udrželi. A to napořád.

Fill form

Pojďte do toho s námi a hubněte tak, abyste nejenom skvěle vypadal/a, ale hlavně se skvěle cítil/a.

Garance

Až 1,5 kg / týden

Při dodržení výživových
zásad našich specialistů *
Objednejte se ještě dnes
na konzultaci s výživovým specialistou
a dostanete inspirativní
jídelníček chutných večeří zdarma.

Rezervační formulář

Ringsegment