Znovu otevíráme 27. 04. 2020. Podívejte se na opatření, která jsme zavedli.

Monika Koláčná

Příběh

Ke zdravému životnímu stylu jsem si našla cestu až po narození mé dcery.
Moje váha v tu dobu byla vyšší než 80 kg. Nikdy jsem neměla postavu modelky, ale ani jsem neměla nikdy nadváhu, a proto jsem ani neřešila co a kdy vlastně jím. Bylo mi to jedno. Zpětně si uvědomuji, o co jsem vlastně přicházela. Nejen že se díky zdravému životnímu stylu cítím lépe, ale také jsem dosáhla mé vysněné postavy. Byla to dlouhá cesta, ale stála za to. Hledala jsem si spoustu informací ohledně zdravého stravování na internetu a strašně mě to bavilo (teda stále baví) se v téhle oblasti zdokonalovat. Jelikož je pořád co se učit a to já rozhodně chci. Rozhodla jsem se absolvovat kurz Martina Jelínka - Cesta za vysněnou postavou, který jsem úspěšně dokončila.
Když se mi otevřela možnost pracovat na teolické pobočce Nutriadapt Weight Management Clinic byla jsem nadšená. Nejen že se naučím spoustu věcí, ale současně mohu své znalosti předat dál lidem, kteří v této oblasti tápou. Vidět, jak se lidem mění život k lepšímu a jak jsou šťastnější a zdravější, je to co mě na mé práci baví a naplňuje. Ve spolupráci s odborníky a naší lékařskou radou je vše ještě mnohem zajímavější a efektivnější. Pečujte o své tělo co nejlépe dovedete, protože vaše tělo se vám později odvděčí.

Vzdělání

  • Středoškolské

Monika Koláčná

Asistentka

Pracuji v poradně
NUTRIADAPT Teplice
Objednat se do poradny
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je řešením pro každého

Logo

Proč NUTRIADAPT?

Zdravotní dokumentace

Stejně jako je normální se starat o své zdraví a chodit na pravidelné preventivní prohlídky k lékaři.

Je přirozené si udržovat zdravou hmotnost. Je-li vysoká, výrazně nám zhoršuje kvalitu života. Od zadýchávání se do schodů, estetického hlediska, zhoršení civilizačních chorob, jako je mj. cukrovka nebo vysoký cholesterol, až po kratší dobu života. Je správné se o své tělo v různých etapách života starat tak, abyste dokázali naplnit váš cíl a mít tak "RADOST ZE SEBE". A my vám s tím rádi pomůžeme.

Stetoskop

Protože u nás najdete pouze vysoce kvalifikované odborníky na úpravu hmotnosti.

Všichni naši zaměstnanci musí projít velice intenzivním vzdělávacím procesem zakončeným odbornou zkouškou. Zaměstnanci se musí neustále vzdělávat, proto navíc u nás také najdete specialisty na hubnutí dětí, sportovní výživu, apod.

Mikroskop

Náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkem nespočetného množství ověřených klinických studií.

Opírá se o fakta, nikoliv o domněnky nebo nepodložené studie. Bude vám zpracována gramážová kuchařka v osobním výživovém plánu, kde lze upravovat energetickou hodnotu i četnost porcí, a to v rozmezí 2–6 jídel denně. Osobní výživový plán respektuje i vaše chuťové preference. Potraviny, které vám nechutnají, se automaticky do osobního výživového plánu nezařadí.

Je to jednodušší,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervační formulář, naše asistentka se s vámi do dvou pracovních dní spojí a domluví termín nezávazné konzultace.

Zdravotní prohlídka

Dostavíte se na 45minutovou konzultaci, kde vám provedeme základní diagnostiku na přístroji certifikovaném pro užití ve zdravotnictví. Dozvíte se mimo jiné, kolik procent svalů a tuků máte v těle, na kolik let se vaše tělo cítí a mnoho dalších informací.

Konzultace

Pohovoříte si s naším výživovým specialistou, proberete vaše cíle, vysvětlíme vám jak se s námi dostanete na ideální hmotnost a co je potřeba udělat, abyste si ji udrželi. A to napořád.

Fill form

Pojďte do toho s námi a hubněte tak, abyste nejenom skvěle vypadal/a, ale hlavně se skvěle cítil/a.

Garance

Až 1,5 kg / týden

Při dodržení výživových
zásad našich specialistů *
Objednejte se ještě dnes
na konzultaci s výživovým specialistou
a dostanete inspirativní
jídelníček chutných večeří zdarma.

Rezervační formulář

Ringsegment