Znovu otevíráme 27. 04. 2020. Podívejte se na opatření, která jsme zavedli.

Monika Orlev

Příběh

Již v období dospívání jsem si začala všímat ve svém okolí, jak se mění nálady a stavy po určitých jídlech a konkrétních potravinách. Po klasických těžkých jídlech nastupovala únava, těžko na duši i tělu. Bezpodmínečná radost ze života po takových jídlech zcela mizela. Naopak po potravinách, které nebyly zatěžkány chemiemi, těžkými kovy, pesticidy, nevhodnou úpravou či kombinacemi, jsem se cítila plná energie, síly, vitality, nemoci se mi vyhýbaly a radost ze života rostla.

Na střední škole jsem nejraději studovala předmět Chemie a technologie přípravy pokrmů. Po škole jsem si začala rozšiřovat své obzory. Zcela konkrétně jsem se začala zajímat o léčivé energie/síly určitých potravin a rostlin a naopak i energie vážně ohrožující zdraví, které se bohužel v některých potravinách a jejich špatných úpravách vyskytují. Pravidelně jsem docházela na četné vzdělávací semináře o detoxikaci organismu, anatomii těla, energetických dráhách v těle, o bylinách a jejich léčivých účincích, nutriční výživě a výživovém poradenství. Přečetla jsem různé publikace o souvislosti mezi psychikou a jídlem.

Pak jsem potkala svět ve světě - Nutriadapt. Je to pro mě svět pozitivně naladěných profesionálů, kteří se srdcem na dlani předávají své zkušenosti, pomáhají lidem vracet zdraví, vitalitu, lehkost, radost z pohybu a v neposlední řadě i krásu a jejich vysněnou figuru.

Jsem moc ráda, že do tohoto světa patřím a mohu učit lidi, jak dostat zpět to nejcenější, co mají pro sebe a pro své děti - JEJICH VLASTNÍ ZDRAVÍ.

Vzdělání

  • Majitelka a manažerka pobočky Světa zdraví v Roudnici nad Labem
  • Nutriční specialistka
  • Certifikace a rekvalifikační osvědčení pro činnost Poradce pro výživu
  • Certifikovaná specialistka Světa zdraví
  • Střední hotelová škola
  • Management cestovního ruchu

Monika Orlev

Manažerka - Specialistka

Pracuji v poradně
NUTRIADAPT Roudnice
Objednat se do poradny
monika.orlev@nutriadapt.cz
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je řešením pro každého

Logo

Proč NUTRIADAPT?

Zdravotní dokumentace

Stejně jako je normální se starat o své zdraví a chodit na pravidelné preventivní prohlídky k lékaři.

Je přirozené si udržovat zdravou hmotnost. Je-li vysoká, výrazně nám zhoršuje kvalitu života. Od zadýchávání se do schodů, estetického hlediska, zhoršení civilizačních chorob, jako je mj. cukrovka nebo vysoký cholesterol, až po kratší dobu života. Je správné se o své tělo v různých etapách života starat tak, abyste dokázali naplnit váš cíl a mít tak "RADOST ZE SEBE". A my vám s tím rádi pomůžeme.

Stetoskop

Protože u nás najdete pouze vysoce kvalifikované odborníky na úpravu hmotnosti.

Všichni naši zaměstnanci musí projít velice intenzivním vzdělávacím procesem zakončeným odbornou zkouškou. Zaměstnanci se musí neustále vzdělávat, proto navíc u nás také najdete specialisty na hubnutí dětí, sportovní výživu, apod.

Mikroskop

Náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkem nespočetného množství ověřených klinických studií.

Opírá se o fakta, nikoliv o domněnky nebo nepodložené studie. Bude vám zpracována gramážová kuchařka v osobním výživovém plánu, kde lze upravovat energetickou hodnotu i četnost porcí, a to v rozmezí 2–6 jídel denně. Osobní výživový plán respektuje i vaše chuťové preference. Potraviny, které vám nechutnají, se automaticky do osobního výživového plánu nezařadí.

Je to jednodušší,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervační formulář, naše asistentka se s vámi do dvou pracovních dní spojí a domluví termín nezávazné konzultace.

Zdravotní prohlídka

Dostavíte se na 45minutovou konzultaci, kde vám provedeme základní diagnostiku na přístroji certifikovaném pro užití ve zdravotnictví. Dozvíte se mimo jiné, kolik procent svalů a tuků máte v těle, na kolik let se vaše tělo cítí a mnoho dalších informací.

Konzultace

Pohovoříte si s naším výživovým specialistou, proberete vaše cíle, vysvětlíme vám jak se s námi dostanete na ideální hmotnost a co je potřeba udělat, abyste si ji udrželi. A to napořád.

Fill form

Pojďte do toho s námi a hubněte tak, abyste nejenom skvěle vypadal/a, ale hlavně se skvěle cítil/a.

Garance

Až 1,5 kg / týden

Při dodržení výživových
zásad našich specialistů *
Objednejte se ještě dnes
na konzultaci s výživovým specialistou
a dostanete inspirativní
jídelníček chutných večeří zdarma.

Rezervační formulář

Ringsegment