Pavla Brožová

Příběh

Už jako malá holka jsem měla přehršle energie, kterou bylo nutno někde "vybít", jinak by se ze mě moji milovaní rodiče asi zbláznili. A tak jsem šla od sportu ke sportu. Opravdu jsem ale zahořela až pro vodní lyžování a celkem úspěšně jsem se mu věnovala 14 let. Vděčím mu za spoustu krásných přátelství, nezapomenutelných zážitků, ale také za to, že mě naučil disciplíně a ukázal mi, že když se člověk něčemu opravdu věnuje, dokáže se prosadit.
 
Od té doby hodně vody proteklo, stihla jsem porodit tři skvělé dcery a jednoho syna, z nichž ta nejstarší oslavila 18. narozeniny. A stejně jako jsem se před mnoha lety zamilovala do vodních lyží, našla jsem v posledních letech zálibu novou, věkem nelimitovanou. Svůj volný čas věnuji rozšiřování obzorů v oblasti zdravého životního stylu, kde se využívá maximum z přírody.
 
Začala jsem jako výživová poradkyně v jedné nadnárodní společnosti , kde jsem působila necelé dva roky. Nicméně teprve ve chvíli, kdy jsem se rozhodla osamostatnit, našla jsem svou vlastní cestu, a vlastně i samu sebe.

Absolvovala jsem velmi obohacující dálkové studium výživy a suplementace u Mgr. Martina Jelínka. (www.kurzyatac.cz)  Mezi ostatní absolovované kurzy patří i výživa dětí nebo vegetariánství a veganství.
 
Vše, co jsem se naučila, nyní předávám dál svým klientům a společně se nám daří upravit nebo někdy i zcela změnit jejich přístup k sobě a svému zdraví. Dalo by se s lehkou nadsázkou říci, že i když je hubnutí většinou ten první důvod, proč mě lidé navštíví, stává se z něho ve výsledku "jen" potěšující vedlejší efekt, neboť samotná změna přístupu k životu dává mým klientům mnohem víc než jen několik ztracených centimetrů v pase a shozených kil.

Vzdělání

  • dálkové studium výživy a suplementace u Mgr. Martina Jelínka

Pavla Brožová

Specialistka

Pracuji v poradně
NUTRIADAPT Chrudim
Objednat se do poradny
pavla.brozova@nutriadapt.cz
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je řešením pro každého

Logo

Proč NUTRIADAPT?

Zdravotní dokumentace

Stejně jako je normální se starat o své zdraví a chodit na pravidelné preventivní prohlídky k lékaři.

Je přirozené si udržovat zdravou hmotnost. Je-li vysoká, výrazně nám zhoršuje kvalitu života. Od zadýchávání se do schodů, estetického hlediska, zhoršení civilizačních chorob, jako je mj. cukrovka nebo vysoký cholesterol, až po kratší dobu života. Je správné se o své tělo v různých etapách života starat tak, abyste dokázali naplnit váš cíl a mít tak "RADOST ZE SEBE". A my vám s tím rádi pomůžeme.

Stetoskop

Protože u nás najdete pouze vysoce kvalifikované odborníky na úpravu hmotnosti.

Všichni naši zaměstnanci musí projít velice intenzivním vzdělávacím procesem zakončeným odbornou zkouškou. Zaměstnanci se musí neustále vzdělávat, proto navíc u nás také najdete specialisty na hubnutí dětí, sportovní výživu, apod.

Mikroskop

Náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkem nespočetného množství ověřených klinických studií.

Opírá se o fakta, nikoliv o domněnky nebo nepodložené studie. Bude vám zpracována gramážová kuchařka v osobním výživovém plánu, kde lze upravovat energetickou hodnotu i četnost porcí, a to v rozmezí 2–6 jídel denně. Osobní výživový plán respektuje i vaše chuťové preference. Potraviny, které vám nechutnají, se automaticky do osobního výživového plánu nezařadí.

Je to jednodušší,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervační formulář, naše asistentka se s vámi do dvou pracovních dní spojí a domluví termín nezávazné konzultace.

Zdravotní prohlídka

Dostavíte se na 45minutovou konzultaci, kde vám provedeme základní diagnostiku na přístroji certifikovaném pro užití ve zdravotnictví. Dozvíte se mimo jiné, kolik procent svalů a tuků máte v těle, na kolik let se vaše tělo cítí a mnoho dalších informací.

Konzultace

Pohovoříte si s naším výživovým specialistou, proberete vaše cíle, vysvětlíme vám jak se s námi dostanete na ideální hmotnost a co je potřeba udělat, abyste si ji udrželi. A to napořád.

Fill form

Pojďte do toho s námi a hubněte tak, abyste nejenom skvěle vypadal/a, ale hlavně se skvěle cítil/a.

Garance

Až 1,5 kg / týden

Při dodržení výživových
zásad našich specialistů
Objednejte se ještě dnes
na konzultaci s výživovým specialistou
a dostanete inspirativní
jídelníček chutných večeří zdarma.

Rezervační formulář

Ringsegment