Pavla Jirošová DiS.

Příběh

Od malička jsem se ráda věnovala pohybu, jezdila na kole, na lyžích, hrála volejbal, jezdila na sportovní závody, běhala a učila se na snowboardu. S pár kily nahoře v období puberty jsem se začala zajímat o stravu a výživu s cílem nabraná kila zase shodit. Nejprve jsem studovala na internetu, potom navštívila pár kurzů. Časem se stal zdravý životní styl mojí součástí. A k němu neodmyslitelně patří sport, proto jsem se rozhodla pro tříměsíční rekvalifikační kurz trenéra fitness v Praze, abych si byla jistá, že své tréninky v posilovně provádím opravdu správně.

Měla jsem možnost vyzkoušet si práci ve fitness, trénování klientů a sestavování jídelníčků, ale také práci kancelářskou, během které jsem si uvědomila, že není tím, co mě má celý život bavit a naplňovat.
Proto, když přišla nabídka pracovat ve Světě zdraví, neváhala jsem. Vím totiž, že spousta lidí netuší, jak se správně stravovat a v této oblasti tápou. Stejně jako nesprávně prováděné cvičení může spíše ublížit, tak i nevhodná strava negativně ovlivňuje víc, než si dokážeme připouštět. A to nejen naše tělo, ale i naši mysl. Proto pomůžu ráda každému, kdo chce ve svém životě udělat změnu k lepšímu. Budu se na Vás těšit.

Vzdělání

  • Střední škola obchodní a právní v Jablonci nad Nisou - Obchodní akademie
  • Vyšší škola ekonomická v Mladé Boleslavi - Finanční řízení
  • Synergy Academy - rekvalifikační kurz Instruktor fitness
  • Norman's Academy - Sestavení a výpočet stravovacího plánu, zásady stravování a doplňky výživy
  • Akademie Světa zdraví - Specialista
  • certifikát FOOD NEWS 2018
  • Akademie Světa zdraví - Imunita, alergie, respiro
  • Akademie Světa zdraví - Měření a hodnocení stresové odolnosti
  • Akademie Světa zdraví - Výživa těhotných a kojících žen

Pavla Jirošová DiS.

Specialistka

Pracuji v poradně
NUTRIADAPT Jičín
Objednat se do poradny
pavla.jirosova@nutriadapt.cz
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je řešením pro každého

Logo

Proč NUTRIADAPT?

Zdravotní dokumentace

Stejně jako je normální se starat o své zdraví a chodit na pravidelné preventivní prohlídky k lékaři.

Je přirozené si udržovat zdravou hmotnost. Je-li vysoká, výrazně nám zhoršuje kvalitu života. Od zadýchávání se do schodů, estetického hlediska, zhoršení civilizačních chorob, jako je mj. cukrovka nebo vysoký cholesterol, až po kratší dobu života. Je správné se o své tělo v různých etapách života starat tak, abyste dokázali naplnit váš cíl a mít tak "RADOST ZE SEBE". A my vám s tím rádi pomůžeme.

Stetoskop

Protože u nás najdete pouze vysoce kvalifikované odborníky na úpravu hmotnosti.

Všichni naši zaměstnanci musí projít velice intenzivním vzdělávacím procesem zakončeným odbornou zkouškou. Zaměstnanci se musí neustále vzdělávat, proto navíc u nás také najdete specialisty na hubnutí dětí, sportovní výživu, apod.

Mikroskop

Náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkem nespočetného množství ověřených klinických studií.

Opírá se o fakta, nikoliv o domněnky nebo nepodložené studie. Bude vám zpracována gramážová kuchařka v osobním výživovém plánu, kde lze upravovat energetickou hodnotu i četnost porcí, a to v rozmezí 2–6 jídel denně. Osobní výživový plán respektuje i vaše chuťové preference. Potraviny, které vám nechutnají, se automaticky do osobního výživového plánu nezařadí.

Je to jednodušší,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervační formulář, naše asistentka se s vámi do dvou pracovních dní spojí a domluví termín nezávazné konzultace.

Zdravotní prohlídka

Dostavíte se na 45minutovou konzultaci, kde vám provedeme základní diagnostiku na přístroji certifikovaném pro užití ve zdravotnictví. Dozvíte se mimo jiné, kolik procent svalů a tuků máte v těle, na kolik let se vaše tělo cítí a mnoho dalších informací.

Konzultace

Pohovoříte si s naším výživovým specialistou, proberete vaše cíle, vysvětlíme vám jak se s námi dostanete na ideální hmotnost a co je potřeba udělat, abyste si ji udrželi. A to napořád.

Fill form

Pojďte do toho s námi a hubněte tak, abyste nejenom skvěle vypadal/a, ale hlavně se skvěle cítil/a.

Garance

Až 1,5 kg / týden

Při dodržení výživových
zásad našich specialistů *
Objednejte se ještě dnes
na konzultaci s výživovým specialistou
a dostanete inspirativní
jídelníček chutných večeří zdarma.

Rezervační formulář

Ringsegment