Znovu otevíráme 27. 04. 2020. Podívejte se na opatření, která jsme zavedli.

Pavla Jirošová DiS.

Příběh

Od malička jsem se ráda věnovala pohybu, jezdila na kole, na lyžích, hrála volejbal, jezdila na sportovní závody, běhala a učila se na snowboardu. S pár kily nahoře v období puberty jsem se začala zajímat o stravu a výživu s cílem nabraná kila zase shodit. Nejprve jsem studovala na internetu, potom navštívila pár kurzů. Časem se stal zdravý životní styl mojí součástí. A k němu neodmyslitelně patří sport, proto jsem se rozhodla pro tříměsíční rekvalifikační kurz trenéra fitness v Praze, abych si byla jistá, že své tréninky v posilovně provádím opravdu správně.

Měla jsem možnost vyzkoušet si práci ve fitness, trénování klientů a sestavování jídelníčků, ale také práci kancelářskou, během které jsem si uvědomila, že není tím, co mě má celý život bavit a naplňovat.
Proto, když přišla nabídka pracovat v Nutriadapt, neváhala jsem. Vím totiž, že spousta lidí netuší, jak se správně stravovat a v této oblasti tápou. Stejně jako nesprávně prováděné cvičení může spíše ublížit, tak i nevhodná strava negativně ovlivňuje víc, než si dokážeme připouštět. A to nejen naše tělo, ale i naši mysl. Proto pomůžu ráda každému, kdo chce ve svém životě udělat změnu k lepšímu. Budu se na Vás těšit.

Vzdělání

  • Střední škola obchodní a právní v Jablonci nad Nisou - Obchodní akademie
  • Vyšší škola ekonomická v Mladé Boleslavi - Finanční řízení
  • Synergy Academy - rekvalifikační kurz Instruktor fitness
  • Norman's Academy - Sestavení a výpočet stravovacího plánu, zásady stravování a doplňky výživy
  • Akademie Světa zdraví - Specialista
  • certifikát FOOD NEWS 2018
  • Akademie Světa zdraví - Imunita, alergie, respiro
  • Akademie Světa zdraví - Měření a hodnocení stresové odolnosti
  • Akademie Světa zdraví - Výživa těhotných a kojících žen

Pavla Jirošová DiS.

Specialistka

Pracuji v poradně
NUTRIADAPT Jičín
Objednat se do poradny
pavla.jirosova@nutriadapt.cz
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je řešením pro každého

Logo

Proč NUTRIADAPT?

Zdravotní dokumentace

Stejně jako je normální se starat o své zdraví a chodit na pravidelné preventivní prohlídky k lékaři.

Je přirozené si udržovat zdravou hmotnost. Je-li vysoká, výrazně nám zhoršuje kvalitu života. Od zadýchávání se do schodů, estetického hlediska, zhoršení civilizačních chorob, jako je mj. cukrovka nebo vysoký cholesterol, až po kratší dobu života. Je správné se o své tělo v různých etapách života starat tak, abyste dokázali naplnit váš cíl a mít tak "RADOST ZE SEBE". A my vám s tím rádi pomůžeme.

Stetoskop

Protože u nás najdete pouze vysoce kvalifikované odborníky na úpravu hmotnosti.

Všichni naši zaměstnanci musí projít velice intenzivním vzdělávacím procesem zakončeným odbornou zkouškou. Zaměstnanci se musí neustále vzdělávat, proto navíc u nás také najdete specialisty na hubnutí dětí, sportovní výživu, apod.

Mikroskop

Náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkem nespočetného množství ověřených klinických studií.

Opírá se o fakta, nikoliv o domněnky nebo nepodložené studie. Bude vám zpracována gramážová kuchařka v osobním výživovém plánu, kde lze upravovat energetickou hodnotu i četnost porcí, a to v rozmezí 2–6 jídel denně. Osobní výživový plán respektuje i vaše chuťové preference. Potraviny, které vám nechutnají, se automaticky do osobního výživového plánu nezařadí.

Je to jednodušší,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervační formulář, naše asistentka se s vámi do dvou pracovních dní spojí a domluví termín nezávazné konzultace.

Zdravotní prohlídka

Dostavíte se na 45minutovou konzultaci, kde vám provedeme základní diagnostiku na přístroji certifikovaném pro užití ve zdravotnictví. Dozvíte se mimo jiné, kolik procent svalů a tuků máte v těle, na kolik let se vaše tělo cítí a mnoho dalších informací.

Konzultace

Pohovoříte si s naším výživovým specialistou, proberete vaše cíle, vysvětlíme vám jak se s námi dostanete na ideální hmotnost a co je potřeba udělat, abyste si ji udrželi. A to napořád.

Fill form

Pojďte do toho s námi a hubněte tak, abyste nejenom skvěle vypadal/a, ale hlavně se skvěle cítil/a.

Garance

Až 1,5 kg / týden

Při dodržení výživových
zásad našich specialistů *
Objednejte se ještě dnes
na konzultaci s výživovým specialistou
a dostanete inspirativní
jídelníček chutných večeří zdarma.

Rezervační formulář

Ringsegment