Ing. Romana Němcová

Příběh


1)Proč pracujeme v Nutriadapt weight management clinic?
Moje meno je Romana Nemcová. V Nutriadapt pracujem, pretože už dlhší čas sa o zdravie a zdravý životný štýl zaujímam.
Úspěch mých klientů mě utvrzuje v tom, že jsem se vydala tou správnou cestou.

2) Čo obnáša naša práca?
V mojej práci sa snažím predať ľuďom maximum svojich znalostí. Snažím sa ich naučiť jesť z voľne dostupných, chutných a kvalitných surovín. Vyhýbať sa priemyselne spracovaným potravinam. Snažím sa im ukázať cestu, ako sa dajú potraviny chutne nahradiť. Každý organizmus funguje inak, čo jednému robí dobre, na druhého to može inak posobiť. Preto na začiatku zisťujem u každého klienta individálne, aké má odporúčané a aké neodporúčané potraviny. Mojim cieľom je ľudí postupne doviesť k naplneniu ich cieľu, ič už je to redukcia hmotnosti, alebo zlepšenie zdravotného stavu.

4) Čo náš najviac teší na našej práci?
Na mojej práci ma najviac teší vidieť zmenu mojich klientov. Teším sa, keď vidím ako sú spokojní, šťastnejší a pozitívnejší a společně dosahujeme jejich cílů.

Vzdělání

  • Certifikovaná výživová poradkyně Nutriadapt weight management clinic

Ing. Romana Němcová

Specialistka

Pracuji v poradně
NUTRIADAPT Praha 2 - Karlovo náměstí
Objednat se do poradny
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je řešením pro každého

Logo

Proč NUTRIADAPT?

Zdravotní dokumentace

Stejně jako je normální se starat o své zdraví a chodit na pravidelné preventivní prohlídky k lékaři.

Je přirozené si udržovat zdravou hmotnost. Je-li vysoká, výrazně nám zhoršuje kvalitu života. Od zadýchávání se do schodů, estetického hlediska, zhoršení civilizačních chorob, jako je mj. cukrovka nebo vysoký cholesterol, až po kratší dobu života. Je správné se o své tělo v různých etapách života starat tak, abyste dokázali naplnit váš cíl a mít tak "RADOST ZE SEBE". A my vám s tím rádi pomůžeme.

Stetoskop

Protože u nás najdete pouze vysoce kvalifikované odborníky na úpravu hmotnosti.

Všichni naši zaměstnanci musí projít velice intenzivním vzdělávacím procesem zakončeným odbornou zkouškou. Zaměstnanci se musí neustále vzdělávat, proto navíc u nás také najdete specialisty na hubnutí dětí, sportovní výživu, apod.

Mikroskop

Náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkem nespočetného množství ověřených klinických studií.

Opírá se o fakta, nikoliv o domněnky nebo nepodložené studie. Bude vám zpracována gramážová kuchařka v osobním výživovém plánu, kde lze upravovat energetickou hodnotu i četnost porcí, a to v rozmezí 2–6 jídel denně. Osobní výživový plán respektuje i vaše chuťové preference. Potraviny, které vám nechutnají, se automaticky do osobního výživového plánu nezařadí.

Je to jednodušší,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervační formulář, naše asistentka se s vámi do dvou pracovních dní spojí a domluví termín nezávazné konzultace.

Zdravotní prohlídka

Dostavíte se na 45minutovou konzultaci, kde vám provedeme základní diagnostiku na přístroji certifikovaném pro užití ve zdravotnictví. Dozvíte se mimo jiné, kolik procent svalů a tuků máte v těle, na kolik let se vaše tělo cítí a mnoho dalších informací.

Konzultace

Pohovoříte si s naším výživovým specialistou, proberete vaše cíle, vysvětlíme vám jak se s námi dostanete na ideální hmotnost a co je potřeba udělat, abyste si ji udrželi. A to napořád.

Fill form

Pojďte do toho s námi a hubněte tak, abyste nejenom skvěle vypadal/a, ale hlavně se skvěle cítil/a.

Garance

Až 1,5 kg / týden

Při dodržení výživových
zásad našich specialistů *
Objednejte se ještě dnes
na konzultaci s výživovým specialistou
a dostanete inspirativní
jídelníček chutných večeří zdarma.

Rezervační formulář

Ringsegment