Jsme plně otevřeni a dodržujeme přísná bezpečnostní opatření

Mgr. Timona Čermáková

Příběh

O zdravé stravování a psychohygienu jsem se začala více zajímat na vysoké škole, kdy jsem se rozhodla začít udržovat svoji linii a správně fungující zdravé tělo.

Toto rozhodnutí jsem přijala jako novou cestu a každodenní životní styl, nikoli jako dietu.
Vyváženou stravou a pravidelným pohybem se mi podařilo obstát všem svým vytyčeným cílům. Vedle snížení tělesné hmotnosti mi bylo přidanou hodnotou také odstranění únavy a schopnost lépe se koncentrovat na své povinnosti a zájmy. Toto jsem ocenila zejména při studiu, sportu a následně i ve své profesi.

Již při vysoké škole jsem se rozhodla absolvovat akreditovaný kurz výživového poradce, díky čemuž jsem mohla začít předávat své osobní zkušenosti dále, v tuto dobu zejména malým dětem. Odměnou za práci se všemi klienty pro mě je nejen jejich vizuální proměna, ale především dosažení duševní pohody a zlepšení zdravotní stavu či dokonce odstranění mnohdy dlouhodobých zdravotních problémů.

Vzdělání

  • Univerzita Jana Amose Komenského – Sociální a mediální komunikace
  • Poradce pro výživu Nutris
  • Akademie Nutriadapt – výživový specialista
  • Akademie Nutriadapt – endokrinní poruchy
  • Akademie Nutriadapt – výživa těhotných a kojících žen
  • Akademie Nutriadapt - pohybový systém a kůže
  • Akademie Nutriadapt- gastroenetetologie
  • FISAF Fitness core – anatomie a fyziologie
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je řešením pro každého

Logo

Proč NUTRIADAPT?

Zdravotní dokumentace

Stejně jako je normální se starat o své zdraví a chodit na pravidelné preventivní prohlídky k lékaři.

Je přirozené si udržovat zdravou hmotnost. Je-li vysoká, výrazně nám zhoršuje kvalitu života. Od zadýchávání se do schodů, estetického hlediska, zhoršení civilizačních chorob, jako je mj. cukrovka nebo vysoký cholesterol, až po kratší dobu života. Je správné se o své tělo v různých etapách života starat tak, abyste dokázali naplnit váš cíl a mít tak "RADOST ZE SEBE". A my vám s tím rádi pomůžeme.

Stetoskop

Protože u nás najdete pouze vysoce kvalifikované odborníky na úpravu hmotnosti.

Všichni naši zaměstnanci musí projít velice intenzivním vzdělávacím procesem zakončeným odbornou zkouškou. Zaměstnanci se musí neustále vzdělávat, proto navíc u nás také najdete specialisty na hubnutí dětí, sportovní výživu, apod.

Mikroskop

Náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkem nespočetného množství ověřených klinických studií.

Opírá se o fakta, nikoliv o domněnky nebo nepodložené studie. Bude vám zpracována gramážová kuchařka v osobním výživovém plánu, kde lze upravovat energetickou hodnotu i četnost porcí, a to v rozmezí 2–6 jídel denně. Osobní výživový plán respektuje i vaše chuťové preference. Potraviny, které vám nechutnají, se automaticky do osobního výživového plánu nezařadí.

Je to jednodušší,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervační formulář, naše asistentka se s vámi do dvou pracovních dní spojí a domluví termín nezávazné konzultace.

Zdravotní prohlídka

Dostavíte se na 45minutovou konzultaci, kde vám provedeme základní diagnostiku na přístroji certifikovaném pro užití ve zdravotnictví. Dozvíte se mimo jiné, kolik procent svalů a tuků máte v těle, na kolik let se vaše tělo cítí a mnoho dalších informací.

Konzultace

Pohovoříte si s naším výživovým specialistou, proberete vaše cíle, vysvětlíme vám jak se s námi dostanete na ideální hmotnost a co je potřeba udělat, abyste si ji udrželi. A to napořád.

Fill form

Pojďte do toho s námi a hubněte tak, abyste nejenom skvěle vypadal/a, ale hlavně se skvěle cítil/a.
Chcete hubnout z pohodlí domova? I na toto máme řešení. Zeptejte se našich specialistů na možnost on-line služeb!

Garance

Až 1,5 kg / týden

Při dodržení výživových
zásad našich specialistů *
Objednejte se ještě dnes
na konzultaci s výživovým specialistou
a dostanete inspirativní
jídelníček chutných večeří zdarma.

Rezervační formulář

Ringsegment