Jsme plně otevřeni a dodržujeme přísná bezpečnostní opatření

Zuzana Šimralová

Příběh

Moje motto: „Nechť je tvé jídlo tvým lékem a tvůj lék nechť
je tvým jídlem.“ Hippokratés

Zdravá výživa a zdravý životní styl mne zajímal odjakživa. Pro svou rodinu, ale hlavně pro sebe, jsem vždy byla takový výživový poradce-amatér. Všem jsem ochotně rozdávala své rady - ať už někdo měl nebo neměl zájem ;-). Možnost práce ve Světě zdraví tak pro mne byla jasnou volbou a příležitostí - mít možnost radit lidem, kteří o to skutečně stojí.

Má práce je tedy zároveň i mým koníčkem - ve svém volném čase pro rodinu vymýšlím nejrůznější recepty a podle nich připravuji zdravá jídla. Ráda jezdím na kole či koloběžce, v zimě na běžkách, s rodinou na výlety. Ráda si též sednu k šicímu stroji nebo s dobrou knížkou. Co nejvíce se také snažím věnovat svým dvěma dospívajícím synům.

Cílem mojí práce v Nutriadaptu je upravit a nastavit klientům nový stravovací režim pomocí výběru správných a zdravých potravin tak, aby v kombinaci s pohybovou aktivitou dosáhli svého vytyčeného cíle. Mou největší odměnou pak je, když vidím, že klienti jsou nadšení z toho, že nový způsob stravování přináší kýžené výsledky - že to prostě opravdu funguje.

Vzdělání

  • Střední odborná škola s maturitou ekonomicko-oděvní
  • Rekvalifikace Výživový poradce (NutriAcademy)
  • Výživový specialista (Svět zdraví)

Zuzana Šimralová

Specialistka

Pracuji v poradně
NUTRIADAPT Česká Lípa
Objednat se do poradny
zuzana.simralova@nutriadapt.cz
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je řešením pro každého

Logo

Proč NUTRIADAPT?

Zdravotní dokumentace

Stejně jako je normální se starat o své zdraví a chodit na pravidelné preventivní prohlídky k lékaři.

Je přirozené si udržovat zdravou hmotnost. Je-li vysoká, výrazně nám zhoršuje kvalitu života. Od zadýchávání se do schodů, estetického hlediska, zhoršení civilizačních chorob, jako je mj. cukrovka nebo vysoký cholesterol, až po kratší dobu života. Je správné se o své tělo v různých etapách života starat tak, abyste dokázali naplnit váš cíl a mít tak "RADOST ZE SEBE". A my vám s tím rádi pomůžeme.

Stetoskop

Protože u nás najdete pouze vysoce kvalifikované odborníky na úpravu hmotnosti.

Všichni naši zaměstnanci musí projít velice intenzivním vzdělávacím procesem zakončeným odbornou zkouškou. Zaměstnanci se musí neustále vzdělávat, proto navíc u nás také najdete specialisty na hubnutí dětí, sportovní výživu, apod.

Mikroskop

Náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkem nespočetného množství ověřených klinických studií.

Opírá se o fakta, nikoliv o domněnky nebo nepodložené studie. Bude vám zpracována gramážová kuchařka v osobním výživovém plánu, kde lze upravovat energetickou hodnotu i četnost porcí, a to v rozmezí 2–6 jídel denně. Osobní výživový plán respektuje i vaše chuťové preference. Potraviny, které vám nechutnají, se automaticky do osobního výživového plánu nezařadí.

Je to jednodušší,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervační formulář, naše asistentka se s vámi do dvou pracovních dní spojí a domluví termín nezávazné konzultace.

Zdravotní prohlídka

Dostavíte se na 45minutovou konzultaci, kde vám provedeme základní diagnostiku na přístroji certifikovaném pro užití ve zdravotnictví. Dozvíte se mimo jiné, kolik procent svalů a tuků máte v těle, na kolik let se vaše tělo cítí a mnoho dalších informací.

Konzultace

Pohovoříte si s naším výživovým specialistou, proberete vaše cíle, vysvětlíme vám jak se s námi dostanete na ideální hmotnost a co je potřeba udělat, abyste si ji udrželi. A to napořád.

Fill form

Pojďte do toho s námi a hubněte tak, abyste nejenom skvěle vypadal/a, ale hlavně se skvěle cítil/a.
Chcete hubnout z pohodlí domova? I na toto máme řešení. Zeptejte se našich specialistů na možnost on-line služeb!

Garance

Až 1,5 kg / týden

Při dodržení výživových
zásad našich specialistů *
Objednejte se ještě dnes
na konzultaci s výživovým specialistou
a dostanete inspirativní
jídelníček chutných večeří zdarma.

Rezervační formulář

Ringsegment