UPOZORNĚNÍ NA STAŽENÍ VÝROBKU BELLY CARE Z PRODEJEVážení zákazníci,

dovolujeme si Vás upozornit, že z důvodu ochrany spotřebitelů stahujeme z prodeje doplněk stravy BELLY CARE. 

Dodavatel tohoto produktu nás informoval, že surovina, která byla použita při jeho výrobě, mohla být kontaminována látkou ethylenoxidem v koncentraci přesahující limitní hodnoty.

Naší prioritou je spokojenost klientů a maximální bezpečnost našich produktů. 

Prosíme, abyste produkt vrátili na poradnu/prodejnu, kde jste jej zakoupili. V případě, že jste produkt zakoupili na e-shopu, pošlete jej zpět na adresu Ostašovská 73/31, Liberec, 460 01. Spolu s výrobkem zašlete i vaše jméno, datum objednávky a číslo účtu, na který vám budeme moct vrátit peníze. Pro snazší postup doporučujeme zaslat i doklad o objednání. Výrobek můžete také vrátit na nejbližší poradně NUTRIADAPT. Jeho cena Vám bude na místě vrácena v plné výši, a to i v případě, že bude balení načaté. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na info@nutriadapt.cz.

Ačkoli tato situace nevznikla naší vinou, ani jsme ji nemohli nijak ovlivnit, prosíme, přijměte naši omluvu.

Váš NUTRIADAPT

Logo

Proč NUTRIADAPT?

Zdravotní dokumentace

Stejně jako je normální se starat o své zdraví a chodit na pravidelné preventivní prohlídky k lékaři.

Je přirozené si udržovat zdravou hmotnost. Je-li vysoká, výrazně nám zhoršuje kvalitu života. Od zadýchávání se do schodů, estetického hlediska, zhoršení civilizačních chorob, jako je mj. cukrovka nebo vysoký cholesterol, až po kratší dobu života. Je správné se o své tělo v různých etapách života starat tak, abyste dokázali naplnit váš cíl a mít tak "RADOST ZE SEBE". A my vám s tím rádi pomůžeme.

Stetoskop

Protože u nás najdete pouze vysoce kvalifikované odborníky na úpravu hmotnosti.

Všichni naši zaměstnanci musí projít velice intenzivním vzdělávacím procesem zakončeným odbornou zkouškou. Zaměstnanci se musí neustále vzdělávat, proto navíc u nás také najdete specialisty na hubnutí dětí, sportovní výživu apod.

Mikroskop

Náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkem nespočetného množství ověřených klinických studií.

Opírá se o fakta, nikoliv o domněnky nebo nepodložené studie. Bude vám zpracována gramážová kuchařka v osobním výživovém plánu, kde lze upravovat energetickou hodnotu i četnost porcí, a to v rozmezí 2–6 jídel denně. Osobní výživový plán respektuje i vaše chuťové preference. Potraviny, které vám nechutnají, se automaticky do osobního výživového plánu nezařadí.

Rezervační formulář

Ringsegment