Dana Skryjová

....a řekla jsem si DOST

O Světě zdraví jsem se dozvěděla od kamarádky , která Svět zdraví také navštěvuje.  Když jsem ji po delší době viděla , nevěřila jsem vlastním očím jak zhubla a jak moc ji to sluší . To byl první podnět k tomu , abych začla taky. Ten druhý a pořádný podnět byl , když jsem se o Silvestru viděla v zrcadle. To byla poslední tečka. A řekla jsem si DOST.

Od rodinné známé jsem dostala voucher na konzultaci a šla jsem do toho.

Mám tři děti a po každém porodu ta kila nešla dolů tak, jak jsem si představovala. Byla jsem unavená z celodeního kolotoče kolem dětí, domácnosti a všeho a myšlenky ještě na nějaké cvičení jsem opravdu neměla. O to víc mě zajímalo , jestli mi Svět zdraví pomůže zhubnout  na moji původní váhu, co jsem měla před dětmi.

Hned při vstupu do Světa zdraví mě mile přivítala na recepci paní Hájková , nabídla pití a svým ochotným přístupem mě uklidnila, že se člověk cítil jako doma.

Nejvíc jsem však ráda , za svoji specialistku Veroniku Janečkovou, usměvavá příjemná, ochotná vše Vám vysvětlit. Při každé kontrole , mě pochválila a to mi strašně pomohlo a " nakoplo " pokračovat dál . Nikdy jsem si nemyslela , že úpravou jídelníčku a pitného režimu to  takhle půjde. Ještě jednou díky. Vrátilo mi to moje ztracené sebevědomí. Jestli někdo váhá, zda k Vám zajít nebo ne, za sebe říkám , jděte do toho, když jsem to zvládla já, zvládnete to taky.

Dana Skryjová   36 

 

Tabulka výsledků

Dana Skryjová

Věk: 38
Výška: 168 cm
-13.4 kg
6 měsíců
před po
Hmotnost 81.5 kg 68.1 kg
Obvod pasu 95 cm 81 cm

Vývoj výsledků

Hmotnost Tuk Voda Viscerální tuk Obvod pasu Obvod boků
81.5 kg 39.6% 43.2% 7 95.0 cm 109.0 cm
78.6 kg 37.3% 44.7% 6 91.0 cm 108.0 cm
77.3 kg 35.5% 45.9% 6 91.0 cm 108.0 cm
75.5 kg 35.6% 45.8% 6 91.0 cm 108.0 cm
73.7 kg 34.8% 46.3% 5 86.0 cm 102.0 cm
71.4 kg 32.5% 47.6% 5 83.0 cm 101.0 cm
70.1 kg 31.7% 48.2% 4 83.0 cm 101.0 cm
69.1 kg 30.6% 48.9% 4 81.0 cm 99.0 cm
68.1 kg 29.5% 49.6% 4 81.0 cm 99.0 cm

Další příběhy

Daleko lépe si mi dýchá, přestaly mě bolet klouby, celkově jsem daleko méně unavená a cítím se mnohem mladší
Jarmila Čížková, 62 let
Plno nových chutných jídel a kila šla sama dolů
Michaela Pařízková, 37 let
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je řešením pro každého

Logo

Proč NUTRIADAPT?

Zdravotní dokumentace

Stejně jako je normální se starat o své zdraví a chodit na pravidelné preventivní prohlídky k lékaři.

Je přirozené si udržovat zdravou hmotnost. Je-li vysoká, výrazně nám zhoršuje kvalitu života. Od zadýchávání se do schodů, estetického hlediska, zhoršení civilizačních chorob, jako je mj. cukrovka nebo vysoký cholesterol, až po kratší dobu života. Je správné se o své tělo v různých etapách života starat tak, abyste dokázali naplnit váš cíl a mít tak "RADOST ZE SEBE". A my vám s tím rádi pomůžeme.

Stetoskop

Protože u nás najdete pouze vysoce kvalifikované odborníky na úpravu hmotnosti.

Všichni naši zaměstnanci musí projít velice intenzivním vzdělávacím procesem zakončeným odbornou zkouškou. Zaměstnanci se musí neustále vzdělávat, proto navíc u nás také najdete specialisty na hubnutí dětí, sportovní výživu, apod.

Mikroskop

Náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkem nespočetného množství ověřených klinických studií.

Opírá se o fakta, nikoliv o domněnky nebo nepodložené studie. Bude vám zpracována gramážová kuchařka v osobním výživovém plánu, kde lze upravovat energetickou hodnotu i četnost porcí, a to v rozmezí 2–6 jídel denně. Osobní výživový plán respektuje i vaše chuťové preference. Potraviny, které vám nechutnají, se automaticky do osobního výživového plánu nezařadí.

Je to jednodušší,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervační formulář, naše asistentka se s vámi do dvou pracovních dní spojí a domluví termín nezávazné konzultace.

Zdravotní prohlídka

Dostavíte se na 45minutovou konzultaci, kde vám provedeme základní diagnostiku na přístroji certifikovaném pro užití ve zdravotnictví. Dozvíte se mimo jiné, kolik procent svalů a tuků máte v těle, na kolik let se vaše tělo cítí a mnoho dalších informací.

Konzultace

Pohovoříte si s naším výživovým specialistou, proberete vaše cíle, vysvětlíme vám jak se s námi dostanete na ideální hmotnost a co je potřeba udělat, abyste si ji udrželi. A to napořád.

Fill form

Pojďte do toho s námi a hubněte tak, abyste nejenom skvěle vypadal/a, ale hlavně se skvěle cítil/a.

Garance

Až 1,5 kg / týden

Při dodržení výživových
zásad našich specialistů
Objednejte se ještě dnes
na konzultaci s výživovým specialistou
a dostanete inspirativní
jídelníček chutných večeří zdarma.

Rezervační formulář

Ringsegment