Zdeňka Tůmová

Cítím se jak znovuzrozená

Od svých 40 let jsem byla s váhou jak na houpačce. Chvíli hubená, pak jsem zase přibrala, a stejně to bylo i s mým šatníkem. Když mi bylo oblečení malé, rozdala jsem ho známým. Pak se mi podařilo shodit a zase jsem si musela kupovat nové, menší oblečení. Nevím tedy z čeho bylo vyrobeno, ale po čase se nějak srazilo. Zase jsem ho rozdala a musela opět koupit větší. A takhle to šlo se mnou pořád dokola. Narůstající kila a nervozitu z nich jsem zaháněla jídlem. Byla jsem protivná sama sobě, nikam jsem nechtěla chodit, a nakonec jsem se "prožrala" až na 98 kg. Když jsem se pak viděla na fotkách ze svých narozenin, byla jsem v šoku.

 

K smrti mě vyděsilo, když mi spočítali metabolický věk na 86 let

 

Rozhodla jsem se, že tahle to dál nepůjde. Podařilo se mi sundat 4kg a dál se váha nechtěla hýbat. Na internetu jsem našla inzerát na poradnu Světa zdraví, kde nabízeli metabolickou diagnostiku. Ze začátku jsem o svém úmyslu zhubnout s výživovou poradkyní nikomu neřekla, co kdyby to náhodou nevyšlo. V poradně jsem vyplnila dotazník a udělali mi kompletní rozbor. K smrti mě vyděsilo, když mi spočítali metabolický věk na 86 let. Řekla jsem si, že už mi teda moc času nezbývá, a proto jsem rady výživové poradkyně Bc. Jany Metelcové začala brát opravdu vážně.

 

Přechod na nový jídelníček nebyl zas tak složitý

 

Doporučila mi vhodné potraviny a vysvětlila, které potraviny pro mě naopak vhodné nejsou. Přechod na nový jídelníček nebyl zas tak složitý. Vypustila jsem veškeré uzeniny, bílé pečivo a sladkosti. Nahradila jsem je kuřecím a krůtím masem, rybami, celozrným pečivem a ke všemu dost zeleniny. Vůbec jsem netrpěla hladem, naopak jsem jedla víc než dřív. Samozřejmě jsem musela přidat pohyb. K procházkám se psy jsem přidala kolo nebo rotoped, podle počasí.

 

Cítím se jak znovuzrozená

 

Nyní vážím 73kg a cítím se jak znovuzrozená. Jsem sebevědomější, pohyblivější a mám větší výběr v oblékání, což mě velice baví. Letos jsem si opravdu užila i dovolenou u moře, protože jsem se nemusela stydět ukázat v plavkách. Ještě by to nějaké to kilčo chtělo. Věřím ale, že to dokážu.

Zdeňka Tůmová

Věk: 63
Výška: 164 cm
-19.3 kg
12 měsíců
před po
Hmotnost 92.8 kg 73.5 kg
Obvod pasu 120 cm 92 cm

Další příběhy

Po porodu jsem přibrala 25 kg. Nyní jsem velice spokojená. Všichni tvrdí, že vypadám mladší
Hong Ngo, 28 let
Plno nových chutných jídel a kila šla sama dolů
Michaela Pařízková, 37 let
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je řešením pro každého

Logo

Proč NUTRIADAPT?

Zdravotní dokumentace

Stejně jako je normální se starat o své zdraví a chodit na pravidelné preventivní prohlídky k lékaři.

Je přirozené si udržovat zdravou hmotnost. Je-li vysoká, výrazně nám zhoršuje kvalitu života. Od zadýchávání se do schodů, estetického hlediska, zhoršení civilizačních chorob, jako je mj. cukrovka nebo vysoký cholesterol, až po kratší dobu života. Je správné se o své tělo v různých etapách života starat tak, abyste dokázali naplnit váš cíl a mít tak "RADOST ZE SEBE". A my vám s tím rádi pomůžeme.

Stetoskop

Protože u nás najdete pouze vysoce kvalifikované odborníky na úpravu hmotnosti.

Všichni naši zaměstnanci musí projít velice intenzivním vzdělávacím procesem zakončeným odbornou zkouškou. Zaměstnanci se musí neustále vzdělávat, proto navíc u nás také najdete specialisty na hubnutí dětí, sportovní výživu, apod.

Mikroskop

Náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkem nespočetného množství ověřených klinických studií.

Opírá se o fakta, nikoliv o domněnky nebo nepodložené studie. Bude vám zpracována gramážová kuchařka v osobním výživovém plánu, kde lze upravovat energetickou hodnotu i četnost porcí, a to v rozmezí 2–6 jídel denně. Osobní výživový plán respektuje i vaše chuťové preference. Potraviny, které vám nechutnají, se automaticky do osobního výživového plánu nezařadí.

Je to jednodušší,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervační formulář, naše asistentka se s vámi do dvou pracovních dní spojí a domluví termín nezávazné konzultace.

Zdravotní prohlídka

Dostavíte se na 45minutovou konzultaci, kde vám provedeme základní diagnostiku na přístroji certifikovaném pro užití ve zdravotnictví. Dozvíte se mimo jiné, kolik procent svalů a tuků máte v těle, na kolik let se vaše tělo cítí a mnoho dalších informací.

Konzultace

Pohovoříte si s naším výživovým specialistou, proberete vaše cíle, vysvětlíme vám jak se s námi dostanete na ideální hmotnost a co je potřeba udělat, abyste si ji udrželi. A to napořád.

Fill form

Pojďte do toho s námi a hubněte tak, abyste nejenom skvěle vypadal/a, ale hlavně se skvěle cítil/a.

Garance

Až 1,5 kg / týden

Při dodržení výživových
zásad našich specialistů
Objednejte se ještě dnes
na konzultaci s výživovým specialistou
a dostanete inspirativní
jídelníček chutných večeří zdarma.

Rezervační formulář

Ringsegment