Eva Hertlová

Snížil se mi cholesterol. Přestaly mě trápit migrény a nohy už nemám tak těžké

Mojí tlusté fotce jsou dva roky. Je rozmazaná a hrozná, ale co bych neudělala pro motivaci těch, kteří chtějí hubnout se Světem zdraví :-) A taky je věrohodná, takže je poznat, že není počítačově upravená.

Vsadila jsem na odborníky. A vyplatilo se

Takhle jsem vypadala, než jsem se na sebe naštvala a rozhodla jsem se, že s tím musím něco udělat. Od známé z Jihlavy jsem se dozvěděla o Světě zdraví. Hledala jsem informace, zvažovala finance a nakonec jsem se rozhodla objednat se do žďárské pobočky. Velkou zárukou pro mě byl RNDr. Petr Fořt, CSc., jehož rady jsem využívala už před mnoha lety jako mladá maminka.

Moje specialistika byla veselá, optimistická, ale i důsledná

Líbil se mi systém komplexní nutriční terapie, která je zárukou jídelníčku sestaveného na míru. Různých "specialistů" a "odborníků" je spousta, ale najít toho, s kým si budete rozumět a zároveň bude svou práci dělat odborně dobře, není jednoduché. Já jsem měla štěstí, že jsem potkala Veroniku Janečkovou, veselou, optimistickou, ale zároveň důslednou a odbornou specialistku. Sestavila mi jídelníček a pak už to šlo samo.

Než abych se pak obhajovala, raději jsem si sladkost odepřela

Hodně mi pomohlo, že jsem si musela do deníčku zapisovat každé jídlo. Raději jsem si dobrotu odepřela, než bych potom zdůvodňovala, proč jsem ji snědla. Pohyb mám ráda, proto mi nevadily dlouhé procházky se psem, jízda na kole nebo plavání. Nebyly to ale žádné extrémní sportovní výkony.

Už vím, jak kila navíc shodit

Za půl roku jsem zhubla 11 kg a i když teď nějaké kilo přiberu, vím, jak ho zase shodit a váhu si udržet. Co je ale ještě důležitější, můj zdavotní stav. Do poradny jsem přišla hlavně kvůli velmi vysokému cholesterolu a nepřekonatelné únavě. Byla jsem přesvědčená, že i tohle by se mohlo zvládnout úpravou stravy. A opravdu to funguje.

Snížil se mi cholesterol. Přestaly mě trápit migrény a nohy už nemám tak těžké

Původní hrozivé číslo cholesterolu 8,2 kleslo za pouhé tři týdny na 6,3. Unavená bývám často, ale už se mi dlouho nestalo, že bych měla tak těžké nohy, že bych nemohla dojít domů z práce. A co vnímám jako příjemný bonus navíc je, že téměř nemám migrény, na které trpím přes 30 let.

Vypadám-li na fotce z Vánoc lépe, posuďte sami. Je mi 53 let a dokázala jsem to. Nikdy není pozdě začít. Hodně sil všem :-)

Tabulka výsledků

Eva Hertlová

Věk: 55
Výška: 162 cm
-11.2 kg
6 měsíců
před po
Hmotnost 74.4 kg 63.2 kg
Obvod pasu 89 cm 78 cm

Vývoj výsledků

Hmotnost Tuk Voda Viscerální tuk Obvod pasu Obvod boků
74.4 kg 32.8% 47.2% 7 89.0 cm 105.0 cm
72.5 kg 32.6% 47.3% 7 89.0 cm 105.0 cm
70.9 kg 31.9% 47.7% 7 89.0 cm 103.0 cm
68.5 kg 31.5% 47.9% 6 86.0 cm 102.0 cm
68.1 kg 29.3% 49.3% 6 84.0 cm 101.0 cm
67.1 kg 29.4% 49.2% 6 84.0 cm 101.0 cm
66.9 kg 28.3% 49.9% 6 81.0 cm 98.0 cm
65.8 kg 27.9% 50.2% 6 81.0 cm 98.0 cm
63.9 kg 27.4% 50.4% 5 81.0 cm 98.0 cm
63.2 kg 25.4% 51.7% 5 78.0 cm 97.0 cm

Další příběhy

Člověk si pořád říká, že to není tak hrozné. Ale když dojde na fotky z dovolené...
Marta Tonarová, 63 let
Nejhorší bylo, že jsem si pomalu přestala důvěřovat
Helena Vyvlečková, 45 let
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je řešením pro každého

Logo

Proč NUTRIADAPT?

Zdravotní dokumentace

Stejně jako je normální se starat o své zdraví a chodit na pravidelné preventivní prohlídky k lékaři.

Je přirozené si udržovat zdravou hmotnost. Je-li vysoká, výrazně nám zhoršuje kvalitu života. Od zadýchávání se do schodů, estetického hlediska, zhoršení civilizačních chorob, jako je mj. cukrovka nebo vysoký cholesterol, až po kratší dobu života. Je správné se o své tělo v různých etapách života starat tak, abyste dokázali naplnit váš cíl a mít tak "RADOST ZE SEBE". A my vám s tím rádi pomůžeme.

Stetoskop

Protože u nás najdete pouze vysoce kvalifikované odborníky na úpravu hmotnosti.

Všichni naši zaměstnanci musí projít velice intenzivním vzdělávacím procesem zakončeným odbornou zkouškou. Zaměstnanci se musí neustále vzdělávat, proto navíc u nás také najdete specialisty na hubnutí dětí, sportovní výživu, apod.

Mikroskop

Náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkem nespočetného množství ověřených klinických studií.

Opírá se o fakta, nikoliv o domněnky nebo nepodložené studie. Bude vám zpracována gramážová kuchařka v osobním výživovém plánu, kde lze upravovat energetickou hodnotu i četnost porcí, a to v rozmezí 2–6 jídel denně. Osobní výživový plán respektuje i vaše chuťové preference. Potraviny, které vám nechutnají, se automaticky do osobního výživového plánu nezařadí.

Je to jednodušší,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervační formulář, naše asistentka se s vámi do dvou pracovních dní spojí a domluví termín nezávazné konzultace.

Zdravotní prohlídka

Dostavíte se na 45minutovou konzultaci, kde vám provedeme základní diagnostiku na přístroji certifikovaném pro užití ve zdravotnictví. Dozvíte se mimo jiné, kolik procent svalů a tuků máte v těle, na kolik let se vaše tělo cítí a mnoho dalších informací.

Konzultace

Pohovoříte si s naším výživovým specialistou, proberete vaše cíle, vysvětlíme vám jak se s námi dostanete na ideální hmotnost a co je potřeba udělat, abyste si ji udrželi. A to napořád.

Fill form

Pojďte do toho s námi a hubněte tak, abyste nejenom skvěle vypadal/a, ale hlavně se skvěle cítil/a.

Garance

Až 1,5 kg / týden

Při dodržení výživových
zásad našich specialistů
Objednejte se ještě dnes
na konzultaci s výživovým specialistou
a dostanete inspirativní
jídelníček chutných večeří zdarma.

Rezervační formulář

Ringsegment