Barbora Stiefová

Honba za energií a zdravím

Mám Crohna, nemocnou štítnou žlázu, anemii a spoustu potravinových alergií. Doma tři děti, epileptického psa a velký dům se zahradou na úklid. Z toho důvodu jsem byla vždy unavená a bez energie. Člověk zkrátka nemůže být živ jen z rohlíků a rýže…a do toho tohle vše obstarávat…to jsem si sice uvědomovala, ale nevěděla jsem, co s tím.

Ve Světě zdraví mi pak otevřely „holky“ doslova oči, když přede mnou objevily celý svět nových potravin… Chovaly se ke mně vždy tak skvěle, že je nemohu suše a odborně pojmenovat. Pak začalo období zkoušení, co mi moje tělo povolí a co ne. Něco prošlo, a tak jsme všichni měli radost…

Do toho mi udělali při vstupu i měření tuku, kde jsem zjistila, že vlastně asi nebude vadit, když pár centimetrů v pase zhubnu…Doplňků jsem bohužel nemohla moc vyzkoušet, protože se to neslučovalo s mým zdravotním stavem, ale jeden jsem si velice oblíbila ( Sunkins - shake), protože to byla po dlouhé době první potravina, která dokázala „ukojit“ můj neustálý vlčí hlad.

Takže, když jsem po půl roce zakončila placenou kůru, byla dole tři kila a boky a pas se zmenšily o šest centimetrů. K tomu spokojená střeva i bříško a i únava ustoupila, co víc si mohu přát?

Samozřejmě hodlám ve všem nadále pokračovat, protože mám ze všeho dobrý pocit, více energie a stabilizoval se mi i krapet zdravotní stav. Doufám, že jsem někomu pomohla v jeho volbě - investici do vlastního zdraví. Protože já třeba docela dlouho váhala (z finančních i odborných důvodů), než jsem zaslala formulář. Dnes jsem ráda, že to tak bylo, protože je můj život díky Světu zdraví lepší a hlavně příjemnější. A co se týká odbornosti, tak se mi líbilo, že se „holky“ neustále vzdělávají a chodí i na různé odborné semináře, takže jejich informace jsou více než aktuální…

Takže ještě jednou DÍKY!

22.10.2019

Barbora Stiefová

Věk: 34
Výška: 169 cm
-3.2 kg
6 měsíců
před po
Hmotnost 69.8 kg 66.6 kg
Obvod pasu 83 cm 77 cm

Další příběhy

Člověk si pořád říká, že to není tak hrozné. Ale když dojde na fotky z dovolené...
Marta Tonarová, 63 let
Plno nových chutných jídel a kila šla sama dolů
Michaela Pařízková, 37 let
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je řešením pro každého

Logo

Proč NUTRIADAPT?

Zdravotní dokumentace

Stejně jako je normální se starat o své zdraví a chodit na pravidelné preventivní prohlídky k lékaři.

Je přirozené si udržovat zdravou hmotnost. Je-li vysoká, výrazně nám zhoršuje kvalitu života. Od zadýchávání se do schodů, estetického hlediska, zhoršení civilizačních chorob, jako je mj. cukrovka nebo vysoký cholesterol, až po kratší dobu života. Je správné se o své tělo v různých etapách života starat tak, abyste dokázali naplnit váš cíl a mít tak "RADOST ZE SEBE". A my vám s tím rádi pomůžeme.

Stetoskop

Protože u nás najdete pouze vysoce kvalifikované odborníky na úpravu hmotnosti.

Všichni naši zaměstnanci musí projít velice intenzivním vzdělávacím procesem zakončeným odbornou zkouškou. Zaměstnanci se musí neustále vzdělávat, proto navíc u nás také najdete specialisty na hubnutí dětí, sportovní výživu, apod.

Mikroskop

Náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkem nespočetného množství ověřených klinických studií.

Opírá se o fakta, nikoliv o domněnky nebo nepodložené studie. Bude vám zpracována gramážová kuchařka v osobním výživovém plánu, kde lze upravovat energetickou hodnotu i četnost porcí, a to v rozmezí 2–6 jídel denně. Osobní výživový plán respektuje i vaše chuťové preference. Potraviny, které vám nechutnají, se automaticky do osobního výživového plánu nezařadí.

Je to jednodušší,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervační formulář, naše asistentka se s vámi do dvou pracovních dní spojí a domluví termín nezávazné konzultace.

Zdravotní prohlídka

Dostavíte se na 45minutovou konzultaci, kde vám provedeme základní diagnostiku na přístroji certifikovaném pro užití ve zdravotnictví. Dozvíte se mimo jiné, kolik procent svalů a tuků máte v těle, na kolik let se vaše tělo cítí a mnoho dalších informací.

Konzultace

Pohovoříte si s naším výživovým specialistou, proberete vaše cíle, vysvětlíme vám jak se s námi dostanete na ideální hmotnost a co je potřeba udělat, abyste si ji udrželi. A to napořád.

Fill form

Pojďte do toho s námi a hubněte tak, abyste nejenom skvěle vypadal/a, ale hlavně se skvěle cítil/a.

Garance

Až 1,5 kg / týden

Při dodržení výživových
zásad našich specialistů
Objednejte se ještě dnes
na konzultaci s výživovým specialistou
a dostanete inspirativní
jídelníček chutných večeří zdarma.

Rezervační formulář

Ringsegment