Jaroslav Vondrák

Jak jsem zhubl ve Světě zdraví na Karláku přes 40kg!!!

Koncem r.2017 jsem navštívil obvodního lékaře z důvodu opravdu odporné chřipky. Následně mi  byl zjištěn vyšší cukr a špatná funkce štítné žlázy způsobující téměř nulový metabolismus. Navíc od roku 1972 mám pouze jednu ledvinu. O druhou jsem přišel na vojně. Původně jsem myslel, že nárůst váhy je způsoben tímto. Za 40 let z 60 kg na 120,9 kg. Začal jsem se léčit a pojistil jsem se ještě přihláškou do Světa zdraví na 1,5 roku se závazkem -30 kg, což mi připadalo nedosažitelné. S pomocí lékařských specialistů a hlavně díky osobní  konzultantce paní Pecháčové jsem se dostal při závěrečné kontrole na 79.8 kg, takže celkem úbytek -41,1 kg. Důležitý poměr svalovina -11,3 kg, tuk -29,8 kg. Ostatní hodnoty jako viscerální tuk -50%, tlak 120-130/80, cukr v normálu, hodnoty štítné žlázy rovněž. Spousta ušetřených peněz za nezkonzumované „prasárny“ a zmenšení konzumovaných porcí. 

Dostal jsem písemně zpočátku veškeré podklady, co se týče jídelníčku, laboratorní vyšetření atd.. Myslím, že se mi podařilo pokyny ze 75% dodržet, když jsem zhřešil, tak jsem ihned napravil. Hodně jezdím na kole, ač používám „elektrodopink“ ovšem v minimální míře. Terén kolem Křivoklátu je docela drsný a v mém věku 68 let omluvitelný, neboť si nechci zničit kolena. 

Ještě jednou děkuji pí. Evě Pecháčové za spolupráci, nebyla vůči mně nijak militantní a řešili jsme vše věcně. Naučila mě, hlavně se nepřežírat. To je důležité!!! 

https://goo.gl/maps/Zju2Sa3cK8toCFSz7

Jaroslav Vondrák

Věk: 68
Výška: 175 cm
-41.1 kg
18 měsíců
před po
Hmotnost 120.9 kg 79.8 kg
Obvod pasu 127 cm 101 cm

Další příběhy

Nejhorší bylo, že jsem si pomalu přestala důvěřovat
Helena Vyvlečková, 45 let
I přes zdravotní problémy mám 41 kg dole
Jaroslav Vondrák, 68 let
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je řešením pro každého

Logo

Proč NUTRIADAPT?

Zdravotní dokumentace

Stejně jako je normální se starat o své zdraví a chodit na pravidelné preventivní prohlídky k lékaři.

Je přirozené si udržovat zdravou hmotnost. Je-li vysoká, výrazně nám zhoršuje kvalitu života. Od zadýchávání se do schodů, estetického hlediska, zhoršení civilizačních chorob, jako je mj. cukrovka nebo vysoký cholesterol, až po kratší dobu života. Je správné se o své tělo v různých etapách života starat tak, abyste dokázali naplnit váš cíl a mít tak "RADOST ZE SEBE". A my vám s tím rádi pomůžeme.

Stetoskop

Protože u nás najdete pouze vysoce kvalifikované odborníky na úpravu hmotnosti.

Všichni naši zaměstnanci musí projít velice intenzivním vzdělávacím procesem zakončeným odbornou zkouškou. Zaměstnanci se musí neustále vzdělávat, proto navíc u nás také najdete specialisty na hubnutí dětí, sportovní výživu, apod.

Mikroskop

Náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkem nespočetného množství ověřených klinických studií.

Opírá se o fakta, nikoliv o domněnky nebo nepodložené studie. Bude vám zpracována gramážová kuchařka v osobním výživovém plánu, kde lze upravovat energetickou hodnotu i četnost porcí, a to v rozmezí 2–6 jídel denně. Osobní výživový plán respektuje i vaše chuťové preference. Potraviny, které vám nechutnají, se automaticky do osobního výživového plánu nezařadí.

Je to jednodušší,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervační formulář, naše asistentka se s vámi do dvou pracovních dní spojí a domluví termín nezávazné konzultace.

Zdravotní prohlídka

Dostavíte se na 45minutovou konzultaci, kde vám provedeme základní diagnostiku na přístroji certifikovaném pro užití ve zdravotnictví. Dozvíte se mimo jiné, kolik procent svalů a tuků máte v těle, na kolik let se vaše tělo cítí a mnoho dalších informací.

Konzultace

Pohovoříte si s naším výživovým specialistou, proberete vaše cíle, vysvětlíme vám jak se s námi dostanete na ideální hmotnost a co je potřeba udělat, abyste si ji udrželi. A to napořád.

Fill form

Pojďte do toho s námi a hubněte tak, abyste nejenom skvěle vypadal/a, ale hlavně se skvěle cítil/a.

Garance

Až 1,5 kg / týden

Při dodržení výživových
zásad našich specialistů
Objednejte se ještě dnes
na konzultaci s výživovým specialistou
a dostanete inspirativní
jídelníček chutných večeří zdarma.

Rezervační formulář

Ringsegment