Dagmar Petřinová

Je to skvělý pocit, když obleču menší oblečení

O Světě zdraví jsem se dozvěděla na internetu. Po přečtení pár příběhů jsem se rozhodla, že do toho půjdu a objednala se na první konzultaci. Chtěla jsem zhubnout hlavně kvůli postavě, protože jsem byla stále nespokojená, a také kvůli zažívacím problémům, které mě trápily.

S radostí jsem sledovala, jak váha ubývá

Na první návštěvě mi byla provedena celková diagnostika těla a s paní specilaistkou jsme společně vše probraly. Ze začátku pro mě bylo nejtěžší vzdát se tučných a sladkých jídel, které jsem jedla v odpoledních a večerních hodinách. Také jsem měla obavy, že nezvládnu jíst pravidelně. S postupem času se všechny obavy rozplynuly a začaly se dostavovat první úspěchy. Docházela jsem na pravidelné kontroly a s radostí sledovala, jak váha ubývá a mizí centimety.

Mám radost, že obleču menší oblečení

Nyní se cítím skvěle. Už nemám zažívací problémy a mám lepší kondici. Je to skvělý pocit, když obleču menší oblečení, které jsem nosila před deseti lety. Váhu si udržuji, ale ještě je mým cílem shodit nějaké to kilčo dolů.

Děkuji Simoně Černé a asistentce Kristýně Kudelňákové za jejich podporu a neustálé povzbuzování. Jsem ráda, že jsem do toho šla a všem návštěvu Světa zdraví doporučuji.

Petřinová Dagmar

Dagmar Petřinová

Věk: 35
Výška: 160 cm
-8.1 kg
6 měsíců
před po
Hmotnost 65 kg 56.9 kg
Obvod pasu 86 cm 76 cm

Další příběhy

Plno nových chutných jídel a kila šla sama dolů
Michaela Pařízková, 37 let
Jsem rád, že jsem se posunul správným směrem, a za sebe můžu "věčným dietářům" NUTRIADAPT vřele doporučit
Karel Havelka, 38 let
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je řešením pro každého

Logo

Proč NUTRIADAPT?

Zdravotní dokumentace

Stejně jako je normální se starat o své zdraví a chodit na pravidelné preventivní prohlídky k lékaři.

Je přirozené si udržovat zdravou hmotnost. Je-li vysoká, výrazně nám zhoršuje kvalitu života. Od zadýchávání se do schodů, estetického hlediska, zhoršení civilizačních chorob, jako je mj. cukrovka nebo vysoký cholesterol, až po kratší dobu života. Je správné se o své tělo v různých etapách života starat tak, abyste dokázali naplnit váš cíl a mít tak "RADOST ZE SEBE". A my vám s tím rádi pomůžeme.

Stetoskop

Protože u nás najdete pouze vysoce kvalifikované odborníky na úpravu hmotnosti.

Všichni naši zaměstnanci musí projít velice intenzivním vzdělávacím procesem zakončeným odbornou zkouškou. Zaměstnanci se musí neustále vzdělávat, proto navíc u nás také najdete specialisty na hubnutí dětí, sportovní výživu, apod.

Mikroskop

Náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkem nespočetného množství ověřených klinických studií.

Opírá se o fakta, nikoliv o domněnky nebo nepodložené studie. Bude vám zpracována gramážová kuchařka v osobním výživovém plánu, kde lze upravovat energetickou hodnotu i četnost porcí, a to v rozmezí 2–6 jídel denně. Osobní výživový plán respektuje i vaše chuťové preference. Potraviny, které vám nechutnají, se automaticky do osobního výživového plánu nezařadí.

Je to jednodušší,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervační formulář, naše asistentka se s vámi do dvou pracovních dní spojí a domluví termín nezávazné konzultace.

Zdravotní prohlídka

Dostavíte se na 45minutovou konzultaci, kde vám provedeme základní diagnostiku na přístroji certifikovaném pro užití ve zdravotnictví. Dozvíte se mimo jiné, kolik procent svalů a tuků máte v těle, na kolik let se vaše tělo cítí a mnoho dalších informací.

Konzultace

Pohovoříte si s naším výživovým specialistou, proberete vaše cíle, vysvětlíme vám jak se s námi dostanete na ideální hmotnost a co je potřeba udělat, abyste si ji udrželi. A to napořád.

Fill form

Pojďte do toho s námi a hubněte tak, abyste nejenom skvěle vypadal/a, ale hlavně se skvěle cítil/a.

Garance

Až 1,5 kg / týden

Při dodržení výživových
zásad našich specialistů
Objednejte se ještě dnes
na konzultaci s výživovým specialistou
a dostanete inspirativní
jídelníček chutných večeří zdarma.

Rezervační formulář

Ringsegment