Jsme zde pro vás i on-line. Zjistěte, jak s námi můžete hubnout on-line.

Karel Havelka

Jsem rád, že jsem se posunul správným směrem, a za sebe můžu "věčným dietářům" NUTRIADAPT vřele doporučit

Ani nevím jak, ale jednoho dne mi moje váha ukázala téměř 120 kg. Blížilo se léto a představa, že se zase budu stydět jít na koupaliště, se mi vůbec nezamlouvala. Řekl jsem si tedy, že letos už to nebudu odkládat, jak tomu bývalo každý rok, a že je na čase zapracovat na své postavě. Před tím jsem vyzkoušel několik diet, ale nikdy to výrazněji nezabralo. Proto jsem se rozhodl oslovit NUTRIADAPT.

Z první návštěvy jsem byl trošičku nervózní, ale jak jsme si povídali, má nervozita postupně opadávala. Poradkyně mi nastínila, kde dělám chybu, pomohla nastavit jídelníček a pak už to bylo na mně, jak se k tomu postavím.

Ze začátku jsem udělal v jídelníčku pár chyb, ale po dalších návštěvách se vše doladilo a mé hubnutí šlo už hravě. Pro mne, asi jako pro každého, byla důležitá pravidelnost v jídle a obměna stravy. A jelikož jsem vášnivý cyklista, pohyb mi problém nedělal ani maličko.

A tak se mi konečně dařilo hubnout bez jojo efektu. Dnes mám o 30 kg méně a cítím se opravdu báječně. Jsem rád, že jsem se posunul správným směrem, a za sebe můžu "věčným dietářům" NUTRIADAPT vřele doporučit.

Další příběhy

I přes zdravotní problémy mám 41 kg dole
Jaroslav Vondrák, 69 let
Plno nových chutných jídel a kila šla sama dolů
Michaela Pařízková, 38 let
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je řešením pro každého

Logo

Proč NUTRIADAPT?

Zdravotní dokumentace

Stejně jako je normální se starat o své zdraví a chodit na pravidelné preventivní prohlídky k lékaři.

Je přirozené si udržovat zdravou hmotnost. Je-li vysoká, výrazně nám zhoršuje kvalitu života. Od zadýchávání se do schodů, estetického hlediska, zhoršení civilizačních chorob, jako je mj. cukrovka nebo vysoký cholesterol, až po kratší dobu života. Je správné se o své tělo v různých etapách života starat tak, abyste dokázali naplnit váš cíl a mít tak "RADOST ZE SEBE". A my vám s tím rádi pomůžeme.

Stetoskop

Protože u nás najdete pouze vysoce kvalifikované odborníky na úpravu hmotnosti.

Všichni naši zaměstnanci musí projít velice intenzivním vzdělávacím procesem zakončeným odbornou zkouškou. Zaměstnanci se musí neustále vzdělávat, proto navíc u nás také najdete specialisty na hubnutí dětí, sportovní výživu, apod.

Mikroskop

Náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkem nespočetného množství ověřených klinických studií.

Opírá se o fakta, nikoliv o domněnky nebo nepodložené studie. Bude vám zpracována gramážová kuchařka v osobním výživovém plánu, kde lze upravovat energetickou hodnotu i četnost porcí, a to v rozmezí 2–6 jídel denně. Osobní výživový plán respektuje i vaše chuťové preference. Potraviny, které vám nechutnají, se automaticky do osobního výživového plánu nezařadí.

Je to jednodušší,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervační formulář, naše asistentka se s vámi do dvou pracovních dní spojí a domluví termín nezávazné konzultace.

Zdravotní prohlídka

Dostavíte se na 45minutovou konzultaci, kde vám provedeme základní diagnostiku na přístroji certifikovaném pro užití ve zdravotnictví. Dozvíte se mimo jiné, kolik procent svalů a tuků máte v těle, na kolik let se vaše tělo cítí a mnoho dalších informací.

Konzultace

Pohovoříte si s naším výživovým specialistou, proberete vaše cíle, vysvětlíme vám jak se s námi dostanete na ideální hmotnost a co je potřeba udělat, abyste si ji udrželi. A to napořád.

Fill form

Pojďte do toho s námi a hubněte tak, abyste nejenom skvěle vypadal/a, ale hlavně se skvěle cítil/a.
Chcete hubnout z pohodlí domova? I na toto máme řešení. Zeptejte se našich specialistů na možnost on-line služeb!

Garance

Až 1,5 kg / týden

Při dodržení výživových
zásad našich specialistů *
Objednejte se ještě dnes
na konzultaci s výživovým specialistou
a dostanete inspirativní
jídelníček chutných večeří zdarma.

Rezervační formulář

Ringsegment