Eva Novotná

Jsem se sebou spokojená

Eva Novotná

 

Jmenuji se Eva, je mi 56 let. Nikdy jsem nebyla úplně štíhlá, spíš silnější postavy. Asi před 2 roky jsem nějak začala přibírat. Oblečení bylo těsnější, i když jsem se snažila jíst „zdravě“. Pohyb jsem také měla, přes léto jízda na kole, aerobik a přes zimu 1x týdně břišní tanec. Začala jsem mít problémy s kloubama (hlavně kolena), mám zjištěný vysoký tlak. Sama na sobě jsem cítila, že to není dobré. Na internetu se mi objevila stránka Světa zdraví. Chvíli jsem váhala a pak odpověděla. Objednala se k pohovoru a prvnímu vyšetření. Následoval odběr krve. Po vyhodnocení, které mne překvapilo, jsem šla do toho. Dostala jsem se k výživové poradkyni slečně Veronice Janečkové, ta mi vše vysvětlila a nastavila plán, který mi velice pomohl. Dostala jsem jídelníček s doporučenými potravinami. Pak už to záleželo na mně.

Začala jsem pravidelně jíst, doplnila pitný režim a pohyb. Změnila jsem jídelníček. Počáteční váha byla 73,9 kg. Při první kontrole a dodržování všech rad byla váha 72,5 kg. To mne povzbudilo a pokračovala jsem dál. Do toho přišly nemoci, které jsem zvládla dobře. Nepřibrala jsem. Poté při další kontrole mne slečna Janečková pochválila, že jsem vydržela. Nyní dodržuji dále zavedený režim. Cítím se velmi dobře, kolena už mě nebolí. Váha je 68 kg, což se mi líbí, jsem se sebou spokojená.

Poradnu Svět zdraví můžu doporučit všem! Je zde velmi příjemné prostředí, dokáží dobře povzbudit a poradit.

Tabulka výsledků

Eva Novotná

Věk: 57
Výška: 166 cm
-5.5 kg
3 měsíců
před po
Hmotnost 73.9 kg 68.4 kg
Obvod pasu 95 cm 86 cm

Vývoj výsledků

Hmotnost Tuk Voda Viscerální tuk Obvod pasu Obvod boků
73.9 kg 35.3% 45.3% 8 95.0 cm 102.0 cm
72.5 kg 35.2% 45.4% 8 95.0 cm 102.0 cm
70.5 kg 33.3% 46.5% 7 91.0 cm 101.0 cm
69.9 kg 32.5% 47.1% 7 91.0 cm 101.0 cm
68.4 kg 31.5% 47.7% 7 86.0 cm 98.0 cm

Další příběhy

Nejhorší bylo, že jsem si pomalu přestala důvěřovat
Helena Vyvlečková, 45 let
Zhubl jsem 25 kg a nevidím důvod se vracet k původní životosprávě
Jan Zunt, 37 let
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je řešením pro každého

Logo

Proč NUTRIADAPT?

Zdravotní dokumentace

Stejně jako je normální se starat o své zdraví a chodit na pravidelné preventivní prohlídky k lékaři.

Je přirozené si udržovat zdravou hmotnost. Je-li vysoká, výrazně nám zhoršuje kvalitu života. Od zadýchávání se do schodů, estetického hlediska, zhoršení civilizačních chorob, jako je mj. cukrovka nebo vysoký cholesterol, až po kratší dobu života. Je správné se o své tělo v různých etapách života starat tak, abyste dokázali naplnit váš cíl a mít tak "RADOST ZE SEBE". A my vám s tím rádi pomůžeme.

Stetoskop

Protože u nás najdete pouze vysoce kvalifikované odborníky na úpravu hmotnosti.

Všichni naši zaměstnanci musí projít velice intenzivním vzdělávacím procesem zakončeným odbornou zkouškou. Zaměstnanci se musí neustále vzdělávat, proto navíc u nás také najdete specialisty na hubnutí dětí, sportovní výživu, apod.

Mikroskop

Náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkem nespočetného množství ověřených klinických studií.

Opírá se o fakta, nikoliv o domněnky nebo nepodložené studie. Bude vám zpracována gramážová kuchařka v osobním výživovém plánu, kde lze upravovat energetickou hodnotu i četnost porcí, a to v rozmezí 2–6 jídel denně. Osobní výživový plán respektuje i vaše chuťové preference. Potraviny, které vám nechutnají, se automaticky do osobního výživového plánu nezařadí.

Je to jednodušší,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervační formulář, naše asistentka se s vámi do dvou pracovních dní spojí a domluví termín nezávazné konzultace.

Zdravotní prohlídka

Dostavíte se na 45minutovou konzultaci, kde vám provedeme základní diagnostiku na přístroji certifikovaném pro užití ve zdravotnictví. Dozvíte se mimo jiné, kolik procent svalů a tuků máte v těle, na kolik let se vaše tělo cítí a mnoho dalších informací.

Konzultace

Pohovoříte si s naším výživovým specialistou, proberete vaše cíle, vysvětlíme vám jak se s námi dostanete na ideální hmotnost a co je potřeba udělat, abyste si ji udrželi. A to napořád.

Fill form

Pojďte do toho s námi a hubněte tak, abyste nejenom skvěle vypadal/a, ale hlavně se skvěle cítil/a.

Garance

Až 1,5 kg / týden

Při dodržení výživových
zásad našich specialistů
Objednejte se ještě dnes
na konzultaci s výživovým specialistou
a dostanete inspirativní
jídelníček chutných večeří zdarma.

Rezervační formulář

Ringsegment