Hong Ngo

Jsem velice spokojená, všichni tvrdí, že vypadám mladší

Po porodu jsem přibrala 25 kg a měla jsem malé sebevědomí. Pokaždé, když jsem potkala někoho, kdo mě dlouho neviděl, to první co jsem slyšela bylo, jak jsem hooooodně přibrala! Také jsem měla zdravotní problémy, často jsem byla unavená, špatně se mi dýchalo a bolelo mě na hrudi. To všechno mě donutilo přijít na vstupní konzultaci do “Svět zdraví” na Chodově. Nechala jsem si udělat rozbor krve, kde mi ještě k tomu zjistili, že mám vysoký cholesterol a viscerální tuky, metabolický věk 41. V té chvilce jsem se rozhodla. Budu sem chodit a udělám něco s mým stavem za jakoukoliv cenu.

Přidala se i celá rodina

Chození do “Svět zdraví” mi hodně vyhovovalo. Slečny jsou profesionálové ve svém oboru. Řídila jsem se podle pokynů specialistky Hany Vejvodové a šlo to dolů perfektně! Hodně mě naučila. Hlavně na co si dávat pozor při kupování potravin. Byla milá a ochotná vše vysvětlit. Nejtěžší bylo vidět ostatní jíst nezdravé produkty, které jsem se musela odnaučit konzumovat. Pomalu se ke mně přidali ostatní z rodiny, protože jsem pokaždé u jídla říkala, jak to je nezdravé, a jak se to bude projevovat na zdravotním stavu mých milých. Tak jsme se celá rodina začali stravovat zdravěji.

Velká spokojenost i s produkty

Doplňkové produkty od SUNSKIN a.s. mi také vyhovovaly. Jak cenově tak účinkově a velký bonus, že je to vyrobeno v ČR. Zkoušela jsem předtím různé produkty z Koreje nebo Japonska, ale účinek nebyl znát. Mezi mé oblíbené produkty musím zařadit Wake me up, Slim active, Enzymix atd.

Budu pokračovat dále

První fotku jsem si pořídila až dva měsíce po začátku programu. Tehdy už jsem viděla výrazný úbytek váhy, proto jsem se konečně nechala vyfotit. Dnes už mám cca 12kg dole a nemůžu být spokojenější. Metabolický věk už mám jen 15 let. Všichni tvrdí, že vypadám mnohem mladší. Budu dále dodržovat svůj jídelní plán zdravého stravování a budu se snažit být v pohybu, jak jen to půjde vzhledem k mé sedavé práci. Tajemství úspěchu je být na sebe tvrdý! Těším se na všechna další sezení se slečnou Vejvodovou.

 

Minh Ngo

Hong Ngo

Věk: 28
Výška: 163 cm
-12.0 kg
6 měsíců
před po
Hmotnost 68.4 kg 56.4 kg
Obvod pasu 93 cm 74 cm

Další příběhy

Daleko lépe si mi dýchá, přestaly mě bolet klouby, celkově jsem daleko méně unavená a cítím se mnohem mladší
Jarmila Čížková, 62 let
Plno nových chutných jídel a kila šla sama dolů
Michaela Pařízková, 37 let
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je řešením pro každého

Logo

Proč NUTRIADAPT?

Zdravotní dokumentace

Stejně jako je normální se starat o své zdraví a chodit na pravidelné preventivní prohlídky k lékaři.

Je přirozené si udržovat zdravou hmotnost. Je-li vysoká, výrazně nám zhoršuje kvalitu života. Od zadýchávání se do schodů, estetického hlediska, zhoršení civilizačních chorob, jako je mj. cukrovka nebo vysoký cholesterol, až po kratší dobu života. Je správné se o své tělo v různých etapách života starat tak, abyste dokázali naplnit váš cíl a mít tak "RADOST ZE SEBE". A my vám s tím rádi pomůžeme.

Stetoskop

Protože u nás najdete pouze vysoce kvalifikované odborníky na úpravu hmotnosti.

Všichni naši zaměstnanci musí projít velice intenzivním vzdělávacím procesem zakončeným odbornou zkouškou. Zaměstnanci se musí neustále vzdělávat, proto navíc u nás také najdete specialisty na hubnutí dětí, sportovní výživu, apod.

Mikroskop

Náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkem nespočetného množství ověřených klinických studií.

Opírá se o fakta, nikoliv o domněnky nebo nepodložené studie. Bude vám zpracována gramážová kuchařka v osobním výživovém plánu, kde lze upravovat energetickou hodnotu i četnost porcí, a to v rozmezí 2–6 jídel denně. Osobní výživový plán respektuje i vaše chuťové preference. Potraviny, které vám nechutnají, se automaticky do osobního výživového plánu nezařadí.

Je to jednodušší,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervační formulář, naše asistentka se s vámi do dvou pracovních dní spojí a domluví termín nezávazné konzultace.

Zdravotní prohlídka

Dostavíte se na 45minutovou konzultaci, kde vám provedeme základní diagnostiku na přístroji certifikovaném pro užití ve zdravotnictví. Dozvíte se mimo jiné, kolik procent svalů a tuků máte v těle, na kolik let se vaše tělo cítí a mnoho dalších informací.

Konzultace

Pohovoříte si s naším výživovým specialistou, proberete vaše cíle, vysvětlíme vám jak se s námi dostanete na ideální hmotnost a co je potřeba udělat, abyste si ji udrželi. A to napořád.

Fill form

Pojďte do toho s námi a hubněte tak, abyste nejenom skvěle vypadal/a, ale hlavně se skvěle cítil/a.

Garance

Až 1,5 kg / týden

Při dodržení výživových
zásad našich specialistů
Objednejte se ještě dnes
na konzultaci s výživovým specialistou
a dostanete inspirativní
jídelníček chutných večeří zdarma.

Rezervační formulář

Ringsegment