Dana Ralíková

Milý Světe zdraví,

Milý Světe zdraví,

 

byla jsem s Tebou propojena pravidelně 6 měsíců a 5 dnů. A jak se to vlastně stalo?

V srpnu slavím narozeniny a o loňských jsem dostala tajemnou obálku, ve které jsem našla půlroční poukaz právě k Vám. Rodina se na mě už asi nemohla dívat, nemohla poslouchat moje naříkání jak vypadám, že nemám co na sebe, že dneska se ještě nacpu a že začnu určitě od zítřka. Ale žádný takový zítřek nepřicházel. Když jsem na první schůzce zjistila, že můj metabolický věk se blíží ke stoleté stařence, polil mě studený pot. Pak mě do všeho zasvětila příjemná specialistka Kateřina a já uvnitř cítila, že chci a musím vše změnit a že to dokážu.

Nebudu popisovat ten půlrok, ale napíšu, že 5.3.2014 jsem byla lehčí o 20 kg. Omládla jsem o pár let, naučila jsem se vařit a jíst úplně jinak a moc se mi to líbí a zároveň chutná nejen mě, ale i rodině. Začala jsem jezdit na roptopedu, chodit na delší procházky s naším psem, malamutem Baluem. Vím, že cvičení a posilování by mělo být více, ale to ještě šidím. Krevní tlak mám po poslední kontrole u lékaře neuvěřitelně dobrý, cholesterol mi také klesl, že už na něj nemusím brát léky. Do schodů se nezadýchávám, jsem daleko pohyblivější. Mám ze sebe radost, ale hlavně vidím a cítím, že radost mají moji nejbližší. Za to vše vděčím úžasné poradkyni Kateřině, mojí rodině a hlavně sama sobě. Bič nade mnou byl opravdu účinný. Každému, kdo má podobný problém doporučuji Svět zdraví. Je opravdu super. Posuďtě sami , jak mi to prospělo.

 

Dana

Dana Ralíková

Věk: 59
Výška: 162 cm
-18.9 kg
před po
Hmotnost 99.2 kg 80.3 kg

Další příběhy

I přes zdravotní problémy mám 41 kg dole
Jaroslav Vondrák, 68 let
-21 kg
Na začátku jsem měla o 25 kilo navíc, nyní se můj život změnil o 180°!
Alena Nekvapilová, 54 let
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je řešením pro každého

Logo

Proč NUTRIADAPT?

Zdravotní dokumentace

Stejně jako je normální se starat o své zdraví a chodit na pravidelné preventivní prohlídky k lékaři.

Je přirozené si udržovat zdravou hmotnost. Je-li vysoká, výrazně nám zhoršuje kvalitu života. Od zadýchávání se do schodů, estetického hlediska, zhoršení civilizačních chorob, jako je mj. cukrovka nebo vysoký cholesterol, až po kratší dobu života. Je správné se o své tělo v různých etapách života starat tak, abyste dokázali naplnit váš cíl a mít tak "RADOST ZE SEBE". A my vám s tím rádi pomůžeme.

Stetoskop

Protože u nás najdete pouze vysoce kvalifikované odborníky na úpravu hmotnosti.

Všichni naši zaměstnanci musí projít velice intenzivním vzdělávacím procesem zakončeným odbornou zkouškou. Zaměstnanci se musí neustále vzdělávat, proto navíc u nás také najdete specialisty na hubnutí dětí, sportovní výživu, apod.

Mikroskop

Náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkem nespočetného množství ověřených klinických studií.

Opírá se o fakta, nikoliv o domněnky nebo nepodložené studie. Bude vám zpracována gramážová kuchařka v osobním výživovém plánu, kde lze upravovat energetickou hodnotu i četnost porcí, a to v rozmezí 2–6 jídel denně. Osobní výživový plán respektuje i vaše chuťové preference. Potraviny, které vám nechutnají, se automaticky do osobního výživového plánu nezařadí.

Je to jednodušší,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervační formulář, naše asistentka se s vámi do dvou pracovních dní spojí a domluví termín nezávazné konzultace.

Zdravotní prohlídka

Dostavíte se na 45minutovou konzultaci, kde vám provedeme základní diagnostiku na přístroji certifikovaném pro užití ve zdravotnictví. Dozvíte se mimo jiné, kolik procent svalů a tuků máte v těle, na kolik let se vaše tělo cítí a mnoho dalších informací.

Konzultace

Pohovoříte si s naším výživovým specialistou, proberete vaše cíle, vysvětlíme vám jak se s námi dostanete na ideální hmotnost a co je potřeba udělat, abyste si ji udrželi. A to napořád.

Fill form

Pojďte do toho s námi a hubněte tak, abyste nejenom skvěle vypadal/a, ale hlavně se skvěle cítil/a.

Garance

Až 1,5 kg / týden

Při dodržení výživových
zásad našich specialistů
Objednejte se ještě dnes
na konzultaci s výživovým specialistou
a dostanete inspirativní
jídelníček chutných večeří zdarma.

Rezervační formulář

Ringsegment