František Lipš

Mizející kilogramy se pro mě staly hnacím motorem

Zdravím Vás, kteří jste vzali za kliku Světa Zdraví, nebo zrovna v tuto chvíli o možnosti zlepšit svůj život uvažujete.

Zaujala mě odbornost, se kterou Svět zdraví k hubnutí svých klientů přistupuje

Myslím, že důvody máme podobné. Ať už zdravotní či estetické, případně oba. Mé rozhodnutí popostrčila myšlenka vědeckého pojetí, jež na základě rozboru krve, metabolismu, věku, pohlaví a zdravotního stavu dokáží odborníci této společnosti zpracovat do přehledného návodu, jak se chovat ke svému životu odpovědněji.

Někomu funguje to a jinému za něco jiného. Vsadil jsem na efektivitu

Každý v mém okolí má zaručený návod na to, co zabírá a co nikoli. Dobře míněné rady jsou však občas i protichůdné a přebíhání od jednoho modelu ke druhému je silně neefektivní. Rozhodl jsem se tedy před rokem, že tyto rady budu ignorovat a důsledně přijmu manuál, jenž mi po vstupním pohovoru a výsledcích diagnostiky byl zpracován.

Člověk si ani neuvědomuje, kolik chyb ve stravování dělá

Efekt se dostavil velice rychle a mizející kilogramy se staly hnacím motorem k tomu, abych v boji s nadbytečnými kilogramy vytrval. Rozumné hubnutí je ve své podstatě jednoduché. To těžší spočívá v hlavě. V potřebě zamyslet se nad svým životním stylem, nad potřebným pohybem a hlavně nad stravovacími návyky. Hodně pomohou i pravidelné konzultace. Obzvláště ze začátku je až neuvěřitelné, kolik chyb je možné odhalit pohledem výživového specialisty zvenčí, chyb, které si vůbec neuvědomujeme.

Jsem vděčný sehranému kolektivu mostecké poradny Světa zdraví za pomoc a péči. Přeji jim hodně podobně spokojených klientů.

Vážení čtenáři, vydržte ve své snaze udělat prospěšné kroky pro své zdraví. Rozhodně to stojí za to!

František Lipš

Věk: 50
Výška: 183 cm
-21.7 kg
12 měsíců
před po
Hmotnost 129 kg 107.3 kg
Obvod pasu 128 cm 111 cm

Další příběhy

Daleko lépe si mi dýchá, přestaly mě bolet klouby, celkově jsem daleko méně unavená a cítím se mnohem mladší
Jarmila Čížková, 62 let
Člověk si pořád říká, že to není tak hrozné. Ale když dojde na fotky z dovolené...
Marta Tonarová, 63 let
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je řešením pro každého

Logo

Proč NUTRIADAPT?

Zdravotní dokumentace

Stejně jako je normální se starat o své zdraví a chodit na pravidelné preventivní prohlídky k lékaři.

Je přirozené si udržovat zdravou hmotnost. Je-li vysoká, výrazně nám zhoršuje kvalitu života. Od zadýchávání se do schodů, estetického hlediska, zhoršení civilizačních chorob, jako je mj. cukrovka nebo vysoký cholesterol, až po kratší dobu života. Je správné se o své tělo v různých etapách života starat tak, abyste dokázali naplnit váš cíl a mít tak "RADOST ZE SEBE". A my vám s tím rádi pomůžeme.

Stetoskop

Protože u nás najdete pouze vysoce kvalifikované odborníky na úpravu hmotnosti.

Všichni naši zaměstnanci musí projít velice intenzivním vzdělávacím procesem zakončeným odbornou zkouškou. Zaměstnanci se musí neustále vzdělávat, proto navíc u nás také najdete specialisty na hubnutí dětí, sportovní výživu, apod.

Mikroskop

Náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkem nespočetného množství ověřených klinických studií.

Opírá se o fakta, nikoliv o domněnky nebo nepodložené studie. Bude vám zpracována gramážová kuchařka v osobním výživovém plánu, kde lze upravovat energetickou hodnotu i četnost porcí, a to v rozmezí 2–6 jídel denně. Osobní výživový plán respektuje i vaše chuťové preference. Potraviny, které vám nechutnají, se automaticky do osobního výživového plánu nezařadí.

Je to jednodušší,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervační formulář, naše asistentka se s vámi do dvou pracovních dní spojí a domluví termín nezávazné konzultace.

Zdravotní prohlídka

Dostavíte se na 45minutovou konzultaci, kde vám provedeme základní diagnostiku na přístroji certifikovaném pro užití ve zdravotnictví. Dozvíte se mimo jiné, kolik procent svalů a tuků máte v těle, na kolik let se vaše tělo cítí a mnoho dalších informací.

Konzultace

Pohovoříte si s naším výživovým specialistou, proberete vaše cíle, vysvětlíme vám jak se s námi dostanete na ideální hmotnost a co je potřeba udělat, abyste si ji udrželi. A to napořád.

Fill form

Pojďte do toho s námi a hubněte tak, abyste nejenom skvěle vypadal/a, ale hlavně se skvěle cítil/a.

Garance

Až 1,5 kg / týden

Při dodržení výživových
zásad našich specialistů
Objednejte se ještě dnes
na konzultaci s výživovým specialistou
a dostanete inspirativní
jídelníček chutných večeří zdarma.

Rezervační formulář

Ringsegment