Alena Nekvapilová

Na začátku jsem měla o 25 kilo navíc, nyní se můj život změnil o 180°!

Poslední roky jsem se cítila neustále unavená, pomalu mi začaly natékat nohy. Zadýchávala jsem se, bolela mě záda, a tak nějak jsem rezignovala sama na sebe. Vše jsem to přičítala (nebo spíše se vymlouvala) přibývajícím letům. Až jsem se jednoho dne podívala pořádně do zrcadla a řekla si dost! Musím se sebou něco udělat, už mě nebaví si kupovat oblečení, které se mi sice moc nelíbí, ale zakryje partie, které nechci zrovna ukazovat. Měla jsem plný šatník krásných starších kousků a vždy propadala smutku, když jsem se do nich nemohla obléknout. Rezignovala jsem i na ten základní pohyb, jako je turistika a delší procházky, protože mě všechno zmáhalo a vyrazit v létě na koupaliště pro mě bylo utrpení.

            Do poradny NUTRIADAPT jsem se dostala náhodou, ovšem s odhodláním to nevzdat, dostat se zase do formy. Při první návštěvě mi udělali základní diagnostiku organismu a probrali jsme moje cíle. Díky Metabolické diagnostice a výsledkům krevních testů mi byl určen pro mě nejlepší výživový směr a vypracován jídelníček, přímo mně na míru. V průběhu docházení do poradny jsme s mojí specialistkou probíraly úpravy mého výživového plánu, aby mi vyhovoval. Často jsem totiž ve shonu a nemám čas na nějaké složité přípravy jídel.

            Na celém hubnutí s NUTRIADAPT mě překvapila jednoduchost a lehkost, s jakou kila šla dolů. Bohužel dnes se na internetu dozvídáte samé zaručené rady, co jíst, nejíst, kolik jíst apod. Já jsem ráda, že jsem na to spolu s mojí výživovou specialistkou přišla. Byla mojí oporou, rádcem a dodala mi odvahu vědomím, že v tom nejsem sama.

Díky Kuchařce na míru NUTRIADAPT už vím, jak se stravovat, aby mi jídlo chutnalo, nehladověla jsem a držela si svoji hmotnost. Jak šla kila dolů, přirozeně jsem přidala pohyb. Ne proto, že bych se chtěla trápit, ale protože to jednoduše jde. Oblíbila jsem si jógu, stretching, spinning a letní projížďky na kole. Cítím, že mám daleko více energie, omládla jsem na těle, ale především i na duši. Je krásné pozorovat, jak mi okolí říká, že jsem omládla o 10 let. Pokud ještě váháte, doporučuji vám, jděte do toho. Na konci se vám život otočí o 180°.

Další příběhy

V době, kdy jsem začínal s programem, má dcera odletěla na roční pobyt na Nový Zéland. Představa, že ji přivítám a obejmu s 20 kg dole, mě poháněla nesmírně kupředu.
Milan Buška, 63 let
Jedno rozhodnutí, o kterém jsem netušila, že mi změní život
Tereza Illešová, 24 let
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je řešením pro každého

Rychlost hubnutí si nastavujete sami

Potřebujete pár kilo do plavek, nebo 15 kilo dolů? Připravíme vám takový plán, který sedne do vašich představ.

Více
S pohybem i bez

Máte rádi sport? Nebo naopak jste v pohybu limitovaní? Máme řešení pro obě varianty.

Více
Fit a zdraví pro vnoučata

Senioři vyžadují diametrálně odlišný přístup k hubnutí než aktivní třicátník. Z našich zkušeností se velké většině klientů po úpravě váhy ulevilo od zdravotních obtíží a snížilo se množství potřebných léků.

Více
Hubnutí s cukrovkou a vysokým cholesterolem

Hubnutí s civilizačními chorobami má svá velmi specifická pravidla. Nespoléhejte na babské rady a raději se svěřte do rukou odborníků.

Více
Připraveno pro reálný život

Nestíháte vařit, často se stravujete u fastfoodů, protože nestíháte? Naše řešení, počítá s různými životními situacemi, tak, aby bylo maximálně použitelné.

Více
Když jste tvarem hruška nebo jablko

Vyzkoušejte sílu modelace problematických partií (např. břicho, boky, stehna) a vyhlazení celulitidy.

Více
Logo

Proč NUTRIADAPT?

Zdravotní dokumentace

Stejně jako je normální se starat o své zdraví a chodit na pravidelné preventivní prohlídky k lékaři.

Je přirozené si udržovat zdravou hmotnost. Je-li vysoká, výrazně nám zhoršuje kvalitu života. Od zadýchávání se do schodů, estetického hlediska, zhoršení civilizačních chorob, jako je mj. cukrovka nebo vysoký cholesterol, až po kratší dobu života. Je správné se o své tělo v různých etapách života starat tak, abyste dokázali naplnit váš cíl a mít tak "RADOST ZE SEBE". A my vám s tím rádi pomůžeme.

Stetoskop

Protože u nás najdete pouze vysoce kvalifikované odborníky na úpravu hmotnosti.

Všichni naši zaměstnanci musí projít velice intenzivním vzdělávacím procesem zakončeným odbornou zkouškou. Zaměstnanci se musí neustále vzdělávat, proto navíc u nás také najdete specialisty na hubnutí dětí, sportovní výživu apod.

Mikroskop

Náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkem nespočetného množství ověřených klinických studií.

Opírá se o fakta, nikoliv o domněnky nebo nepodložené studie. Bude vám zpracována gramážová kuchařka v osobním výživovém plánu, kde lze upravovat energetickou hodnotu i četnost porcí, a to v rozmezí 2–6 jídel denně. Osobní výživový plán respektuje i vaše chuťové preference. Potraviny, které vám nechutnají, se automaticky do osobního výživového plánu nezařadí.

Je to jednodušší,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervační formulář, naše asistentka se s vámi do dvou pracovních dní spojí a domluví termín nezávazné konzultace.

Zdravotní prohlídka

Dostavíte se na 45minutovou konzultaci, kde vám provedeme základní diagnostiku na přístroji certifikovaném pro užití ve zdravotnictví. Dozvíte se mimo jiné, kolik procent svalů a tuků máte v těle, na kolik let se vaše tělo cítí a mnoho dalších informací.

Konzultace

Pohovoříte si s naším výživovým specialistou, proberete vaše cíle, vysvětlíme vám jak se s námi dostanete na ideální hmotnost a co je potřeba udělat, abyste si ji udrželi. A to napořád.

Fill form

Pojďte do toho s námi a hubněte tak, abyste nejenom skvěle vypadal/a, ale hlavně se skvěle cítil/a.
Chcete hubnout z pohodlí domova? I na toto máme řešení. Zeptejte se našich specialistů na možnost on-line služeb!

Garance

Až 1,5 kg / týden

Při dodržení výživových
zásad našich specialistů *
Objednejte se ještě dnes
na konzultaci s výživovým specialistou
a dostanete inspirativní
jídelníček chutných večeří zdarma.

Rezervační formulář

Ringsegment