Zuzana Kreuzová

Na zdravou stravu se dal i můj přítel. Chtěli bychom tak vést i naše děti

Při pohledu do zrcadla jsem přestala být spokojená se svou postavou a údaje při vážení ve mne vzbuzovaly nepokoj. Rozhodla jsem se proto, něco s tím udělat. Ať už se pustím do čehokoli, poradím se s odborníky. Proto jsem na internetu vyhledala několik společností, které se zabývají zdravým životním stylem. A Svět zdraví se mi zdál být nejlepší.

Nadváha jde ruku v ruce se zdravotními problémy

Někteří členové rodiny trpí nadváhou, kterou doprovází i vážné zdravotní problémy. Velice si tuto skutečnost uvědomuji a chtěla bych jí předcházet. Dalším důvodem je, že jsem cítila obrovskou únavu, které jsem se nedokázala zbavit ani dlouhodobým odpočinkem.

Bála jsem se, že jen úprava stravy na mne nemůže fungovat

Veškeré obavy vzaly rychle za své, protože výsledky se dostavily téměř okamžitě! To mne přesvědčilo o tom, že jsem se vydala správnou cestou. Rozhodla jsem se, že i v budoucnosti se budu stravovat podle této "šablony".

Nejtěžší pro mne bylo připojit k úpravě stravy i aktivní pohyb

Tož se mi tak úplně nepodařilo. Jedním z důvodů bylo astma, dalším to, že sport není to, co by mne naplňovalo. Ovšem začíná jaro a mám plán, jak se s aktivním odpočinkem a pohybem popasovat. Zrovna lehkým nebylo ani to, vymýšlet jaká jídla vařit, aby v nich byly zahrnuty pouze doporučené potraviny a ingredience. Byla jsem naučená vařit určitým způsobem a dá se říct, že po úpravě stravování jsem se učila znovu. Díky tomu jsem ochutnala spoustu nového a objevila mnoho jiných, často báječných, chutí. To bych označila spíš, než jako nejlehčí, za nejpříjemnější.

Nyní se cítím daleko lépe

Lépe než před první návštěvou Světa zdraví. Podařilo se mi zbavit 6 kg tuku, z čehož mám velkou radost. Úpravu stravování si oblíbil i můj přítel a věříme, že bychom mohli i naše děti naučit správným stravovacím návykům. A předejít tak u nich do budoucna zdravotním problémům spojených s nevhodnou stravou. Z toho je asi jasné, že bych ráda v nastoleném trendu pokračovala i s celou rodinou.

Děkuji za lidský přístup a pochopení

Chtěla bych poděkovat poradkyním ze Světa zdraví za jejich příjemný, lidský přístup, plný pochopení, za mnoho užitečných a cenných rad. Pomohlo mi to k mé výraznější spokojenosti i v osobním životě.

Zuzana Kreuzová

Věk: 34
Výška: 175 cm
-7.1 kg
3 měsíců
před po
Hmotnost 69.4 kg 62.3 kg
Obvod pasu 91 cm 84 cm

Další příběhy

Jsem rád, že jsem se posunul správným směrem, a za sebe můžu "věčným dietářům" NUTRIADAPT vřele doporučit
Karel Havelka, 38 let
Zhubl jsem 25 kg a nevidím důvod se vracet k původní životosprávě
Jan Zunt, 37 let
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je řešením pro každého

Logo

Proč NUTRIADAPT?

Zdravotní dokumentace

Stejně jako je normální se starat o své zdraví a chodit na pravidelné preventivní prohlídky k lékaři.

Je přirozené si udržovat zdravou hmotnost. Je-li vysoká, výrazně nám zhoršuje kvalitu života. Od zadýchávání se do schodů, estetického hlediska, zhoršení civilizačních chorob, jako je mj. cukrovka nebo vysoký cholesterol, až po kratší dobu života. Je správné se o své tělo v různých etapách života starat tak, abyste dokázali naplnit váš cíl a mít tak "RADOST ZE SEBE". A my vám s tím rádi pomůžeme.

Stetoskop

Protože u nás najdete pouze vysoce kvalifikované odborníky na úpravu hmotnosti.

Všichni naši zaměstnanci musí projít velice intenzivním vzdělávacím procesem zakončeným odbornou zkouškou. Zaměstnanci se musí neustále vzdělávat, proto navíc u nás také najdete specialisty na hubnutí dětí, sportovní výživu, apod.

Mikroskop

Náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkem nespočetného množství ověřených klinických studií.

Opírá se o fakta, nikoliv o domněnky nebo nepodložené studie. Bude vám zpracována gramážová kuchařka v osobním výživovém plánu, kde lze upravovat energetickou hodnotu i četnost porcí, a to v rozmezí 2–6 jídel denně. Osobní výživový plán respektuje i vaše chuťové preference. Potraviny, které vám nechutnají, se automaticky do osobního výživového plánu nezařadí.

Je to jednodušší,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervační formulář, naše asistentka se s vámi do dvou pracovních dní spojí a domluví termín nezávazné konzultace.

Zdravotní prohlídka

Dostavíte se na 45minutovou konzultaci, kde vám provedeme základní diagnostiku na přístroji certifikovaném pro užití ve zdravotnictví. Dozvíte se mimo jiné, kolik procent svalů a tuků máte v těle, na kolik let se vaše tělo cítí a mnoho dalších informací.

Konzultace

Pohovoříte si s naším výživovým specialistou, proberete vaše cíle, vysvětlíme vám jak se s námi dostanete na ideální hmotnost a co je potřeba udělat, abyste si ji udrželi. A to napořád.

Fill form

Pojďte do toho s námi a hubněte tak, abyste nejenom skvěle vypadal/a, ale hlavně se skvěle cítil/a.

Garance

Až 1,5 kg / týden

Při dodržení výživových
zásad našich specialistů
Objednejte se ještě dnes
na konzultaci s výživovým specialistou
a dostanete inspirativní
jídelníček chutných večeří zdarma.

Rezervační formulář

Ringsegment