Jana Karasová

Podařilo se mi za 3 měsíce zhubnout na 57,2 kg!

Jana Karasová

Před několika lety jsem omezila cvičení, našla si sedavější zaměstnání a cpala se vším možným, což se neblaze projevilo na mé postavě. Samozřejmě jsem se snažila s tím něco dělat, ale přišel stres, který jsem řešila koblihou nebo řízkem - klasika.

Před třemi měsíci jsem se na sebe už naštvala. Hledala jsem na internetu a našla stránku Světa zdraví, kterou jsem celou přečetla a přemýšlela, jestli to zkusit nebo ne. Řekla jsem si, že tím nemám co ztratit a objednala jsem se na konzultaci. Což  teď s odstupem času, po ukončení kůry, vidím velmi kladně. Neměla jsem příliš velkou nadváhu, nějakých 5 kilo, vážila jsem při výšce 158 cm přesně  61,5 kg, ale necítila jsem se dobře.

Podařilo se mi za 3 měsíce zhubnout na 57,2 kg, tedy něco přes 4 kila a už dopnu staré oblíbené kalhoty a můžu si dovolit tričko na tělo.

Všem, kteří nejsou ještě rozhodnutí, zda-li to zkusit, vzkazuji: "Jděte do toho".

Osobně jsem chodila k panu Krejčovskému a byla jsem velmi spokojena. Není problém se na cokoli zeptat a poradit se.

Abyste věděli co vás čeká:

Při prvním setkání se zvážíte, zjistíte spoustu informací, např.: svůj metabolický věk, procento tuku apod. Můžete se radit a pak je už na vás, jak se rozhodnete. Pro mě osobně byl trochu šok cena kůry. Rozhodla jsem se pro a opravdu toho nelituji, naopak. Po skončení kůry Vám zůstane celý jídelníček, do kterého můžete třeba i za 10 let nahlédnout. Je vystaven vám na míru – bude platit stále.

Osobně jsem se obávala, že 3 měsíce budu trpět tím, co jím. Že až to skončí, vrhnu se na svá oblíbená jídla, ale byla to obava zbytečná. Naučila jsem se jíst zdravě a vůbec mi nechybí dřívější styl stravování. Nemám chutě, hlady netrpím. Opravdu je to o dost snažší, než to vypadá napsané. I teď to budu dodržovat. A těším se na své další úspěchy. Ať se daří i vám.

Jana K.

Jana Karasová

Věk: 33
Výška: 158 cm
0.0 kg
před po
Hmotnost 61.5 kg 61.5 kg

Další příběhy

-21 kg
Na začátku jsem měla o 25 kilo navíc, nyní se můj život změnil o 180°!
Alena Nekvapilová, 54 let
Zhubl jsem 25 kg a nevidím důvod se vracet k původní životosprávě
Jan Zunt, 37 let
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je řešením pro každého

Logo

Proč NUTRIADAPT?

Zdravotní dokumentace

Stejně jako je normální se starat o své zdraví a chodit na pravidelné preventivní prohlídky k lékaři.

Je přirozené si udržovat zdravou hmotnost. Je-li vysoká, výrazně nám zhoršuje kvalitu života. Od zadýchávání se do schodů, estetického hlediska, zhoršení civilizačních chorob, jako je mj. cukrovka nebo vysoký cholesterol, až po kratší dobu života. Je správné se o své tělo v různých etapách života starat tak, abyste dokázali naplnit váš cíl a mít tak "RADOST ZE SEBE". A my vám s tím rádi pomůžeme.

Stetoskop

Protože u nás najdete pouze vysoce kvalifikované odborníky na úpravu hmotnosti.

Všichni naši zaměstnanci musí projít velice intenzivním vzdělávacím procesem zakončeným odbornou zkouškou. Zaměstnanci se musí neustále vzdělávat, proto navíc u nás také najdete specialisty na hubnutí dětí, sportovní výživu, apod.

Mikroskop

Náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkem nespočetného množství ověřených klinických studií.

Opírá se o fakta, nikoliv o domněnky nebo nepodložené studie. Bude vám zpracována gramážová kuchařka v osobním výživovém plánu, kde lze upravovat energetickou hodnotu i četnost porcí, a to v rozmezí 2–6 jídel denně. Osobní výživový plán respektuje i vaše chuťové preference. Potraviny, které vám nechutnají, se automaticky do osobního výživového plánu nezařadí.

Je to jednodušší,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervační formulář, naše asistentka se s vámi do dvou pracovních dní spojí a domluví termín nezávazné konzultace.

Zdravotní prohlídka

Dostavíte se na 45minutovou konzultaci, kde vám provedeme základní diagnostiku na přístroji certifikovaném pro užití ve zdravotnictví. Dozvíte se mimo jiné, kolik procent svalů a tuků máte v těle, na kolik let se vaše tělo cítí a mnoho dalších informací.

Konzultace

Pohovoříte si s naším výživovým specialistou, proberete vaše cíle, vysvětlíme vám jak se s námi dostanete na ideální hmotnost a co je potřeba udělat, abyste si ji udrželi. A to napořád.

Fill form

Pojďte do toho s námi a hubněte tak, abyste nejenom skvěle vypadal/a, ale hlavně se skvěle cítil/a.

Garance

Až 1,5 kg / týden

Při dodržení výživových
zásad našich specialistů
Objednejte se ještě dnes
na konzultaci s výživovým specialistou
a dostanete inspirativní
jídelníček chutných večeří zdarma.

Rezervační formulář

Ringsegment