Dana Knopová

Při každé návštěvě jsem zaznamenala váhový úbytek

Jak mi přibývala léta, tak mi přibývala i kila. Teoroii správného stravování znám, a tak jsem se snažila ji aplikovat na sobě. Někdy s větším, jindy s menším úspěchem. Na internetu mě zaujal nabídka Světa zdraví a pobočka na Chodově mi vyhovovala nejlépe. Tak jsem si řekla, že bych svoje dosavadní poznatky mohla probrat s odborníkem. Ujala se mně paní Ing. Lenka Smatanová, se kterou byla velmi příjemná spolupráce během celého programu.

 

Obdržela jsem "návod" jak zacházet s potravinami

Po vstupním sezení a "rozebrání" mého zdravotního stavu a životních návyků jsem obdržela od paní výživové poradkyně "návod" jak zacházet s potravinami. Které ano, které ne, které jsou pro mě vhodné, které nevhodní a tak podobně. Začalo to detoxem. Protože konzumace čerstvé zeleniny bez ničeho mi nedělá problém, "poprala" jsem se s prvním týdnem celkem bez problémů – dvě kila dole. Pak už to ale taková "psina" nebyla. Složit si pětichodové denní menu tak, aby odpovídalo správnému poměru – bílkoviny, zelenina/ovoce, tuky apod. není úplně tak jednoduché, jak se na první pohled může zdát.

Při každé návštěvě váhový úbytek

Také jsem svým "novým" přístupem k jídelníčku nechtěla zatěžovat okolí, takže hlavním místem, kdy jsem si připravovala jídlo byla práce. Ve dnech volna jsem skládala jídelníček z toho co se momentálně vařilo doma. Nicméně se mi podařilo při každé návštěvě zaznamenat váhový úbytek a to vždy z tuku. Mimoto jsem se naučila dbát na pitný režim, protože hlad je vlastně převlečená žízeň.

Moc paní poradkyni děkuji

Chtěla bych tímto poděkovat za laskavý přístup a rady paní výživové poradkyně ze Světa zdraví, že mi vnesla více světla do světa potravin. Díky ní teď vím více o tom jak co funguje amohu toho využít nejen v boji s nadváhou, ale i jako základ pro lepší fyzickou kondici.


Dana, Praha


 

Dana Knopová

Věk: 54
Výška: 160 cm
-3.0 kg
3 měsíců
před po
Hmotnost 81.5 kg 78.5 kg
Obvod pasu 95 cm 94 cm

Další příběhy

Nejhorší bylo, že jsem si pomalu přestala důvěřovat
Helena Vyvlečková, 45 let
-21 kg
Na začátku jsem měla o 25 kilo navíc, nyní se můj život změnil o 180°!
Alena Nekvapilová, 54 let
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je řešením pro každého

Logo

Proč NUTRIADAPT?

Zdravotní dokumentace

Stejně jako je normální se starat o své zdraví a chodit na pravidelné preventivní prohlídky k lékaři.

Je přirozené si udržovat zdravou hmotnost. Je-li vysoká, výrazně nám zhoršuje kvalitu života. Od zadýchávání se do schodů, estetického hlediska, zhoršení civilizačních chorob, jako je mj. cukrovka nebo vysoký cholesterol, až po kratší dobu života. Je správné se o své tělo v různých etapách života starat tak, abyste dokázali naplnit váš cíl a mít tak "RADOST ZE SEBE". A my vám s tím rádi pomůžeme.

Stetoskop

Protože u nás najdete pouze vysoce kvalifikované odborníky na úpravu hmotnosti.

Všichni naši zaměstnanci musí projít velice intenzivním vzdělávacím procesem zakončeným odbornou zkouškou. Zaměstnanci se musí neustále vzdělávat, proto navíc u nás také najdete specialisty na hubnutí dětí, sportovní výživu, apod.

Mikroskop

Náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkem nespočetného množství ověřených klinických studií.

Opírá se o fakta, nikoliv o domněnky nebo nepodložené studie. Bude vám zpracována gramážová kuchařka v osobním výživovém plánu, kde lze upravovat energetickou hodnotu i četnost porcí, a to v rozmezí 2–6 jídel denně. Osobní výživový plán respektuje i vaše chuťové preference. Potraviny, které vám nechutnají, se automaticky do osobního výživového plánu nezařadí.

Je to jednodušší,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervační formulář, naše asistentka se s vámi do dvou pracovních dní spojí a domluví termín nezávazné konzultace.

Zdravotní prohlídka

Dostavíte se na 45minutovou konzultaci, kde vám provedeme základní diagnostiku na přístroji certifikovaném pro užití ve zdravotnictví. Dozvíte se mimo jiné, kolik procent svalů a tuků máte v těle, na kolik let se vaše tělo cítí a mnoho dalších informací.

Konzultace

Pohovoříte si s naším výživovým specialistou, proberete vaše cíle, vysvětlíme vám jak se s námi dostanete na ideální hmotnost a co je potřeba udělat, abyste si ji udrželi. A to napořád.

Fill form

Pojďte do toho s námi a hubněte tak, abyste nejenom skvěle vypadal/a, ale hlavně se skvěle cítil/a.

Garance

Až 1,5 kg / týden

Při dodržení výživových
zásad našich specialistů
Objednejte se ještě dnes
na konzultaci s výživovým specialistou
a dostanete inspirativní
jídelníček chutných večeří zdarma.

Rezervační formulář

Ringsegment