Vladislav Valouch

Při konzultačních návštěvách jsem zjistil, že když se chce, tak to jde

Již delší dobu jsem uvažoval o možnosti zhubnutí a zdravého stravování. Kolem pasu se mi začala tvořit pneumatika a velké břicho také nebylo moc pěkné. Na internetu se mi objevilo doporučení navštívit Svět zdraví v Táboře.

Nestačil jsem se divit

Objednal jsem se na první konzultaci k paní specialistce Bc. Janě Metelcové, která mi vysvětlila, co všechno progran ve Světě zdraví obnáší. Když mi při druhé konzultaci přečetla výsledky z vyšetření krve, nestačil jsem se divit. Cukr nadoraz, cholesterol nadoraz atd. Takže jsem žil v těle metabolicky o dvacet pět let starším. Rozhodnutí bylo tedy jasné.

Když se chce, tak to jde

Byl mi vypracován jídelníček na míru, k tomu cvičení 3x týdně, zvýšený pohyb. Výhoda byla také v tom, že jsem čerstvě v důchodu, takže nebyl problém s časem se tomu věnovat maximálně. Při konzultačních návštěvách jsem zjistil, že když se chce, tak to jde. Zhubnul jsem za pár měsíců něco přes deset kilo, váha se ustálila a hlavně mě pravidelným cvičením přestala bolet záda i klouby. Také zmizely problémy jako časté pálení žáhy, nadýmání a průjmy.

Jsem naprosto spokojený

Nyní se po půl roce cítím skvěle a budu pro to dělat všechno, abych tělo v kondici udržel i dál. Díky paní poradkyni Bc. Janě Metelcové jsem naprosto spokojený a Svět zdraví v Táboře vřele doporučuji všem, kdo mají podobné problémy.

 

S pozdravem

Vladislav Valouch, Černovice


 

Vladislav Valouch

Věk: 63
Výška: 175 cm
-7.2 kg
6 měsíců
před po
Hmotnost 95.7 kg 88.5 kg
Obvod pasu 107 cm 99 cm

Další příběhy

Zhubl jsem 25 kg a nevidím důvod se vracet k původní životosprávě
Jan Zunt, 37 let
Plno nových chutných jídel a kila šla sama dolů
Michaela Pařízková, 37 let
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je řešením pro každého

Logo

Proč NUTRIADAPT?

Zdravotní dokumentace

Stejně jako je normální se starat o své zdraví a chodit na pravidelné preventivní prohlídky k lékaři.

Je přirozené si udržovat zdravou hmotnost. Je-li vysoká, výrazně nám zhoršuje kvalitu života. Od zadýchávání se do schodů, estetického hlediska, zhoršení civilizačních chorob, jako je mj. cukrovka nebo vysoký cholesterol, až po kratší dobu života. Je správné se o své tělo v různých etapách života starat tak, abyste dokázali naplnit váš cíl a mít tak "RADOST ZE SEBE". A my vám s tím rádi pomůžeme.

Stetoskop

Protože u nás najdete pouze vysoce kvalifikované odborníky na úpravu hmotnosti.

Všichni naši zaměstnanci musí projít velice intenzivním vzdělávacím procesem zakončeným odbornou zkouškou. Zaměstnanci se musí neustále vzdělávat, proto navíc u nás také najdete specialisty na hubnutí dětí, sportovní výživu, apod.

Mikroskop

Náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkem nespočetného množství ověřených klinických studií.

Opírá se o fakta, nikoliv o domněnky nebo nepodložené studie. Bude vám zpracována gramážová kuchařka v osobním výživovém plánu, kde lze upravovat energetickou hodnotu i četnost porcí, a to v rozmezí 2–6 jídel denně. Osobní výživový plán respektuje i vaše chuťové preference. Potraviny, které vám nechutnají, se automaticky do osobního výživového plánu nezařadí.

Je to jednodušší,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervační formulář, naše asistentka se s vámi do dvou pracovních dní spojí a domluví termín nezávazné konzultace.

Zdravotní prohlídka

Dostavíte se na 45minutovou konzultaci, kde vám provedeme základní diagnostiku na přístroji certifikovaném pro užití ve zdravotnictví. Dozvíte se mimo jiné, kolik procent svalů a tuků máte v těle, na kolik let se vaše tělo cítí a mnoho dalších informací.

Konzultace

Pohovoříte si s naším výživovým specialistou, proberete vaše cíle, vysvětlíme vám jak se s námi dostanete na ideální hmotnost a co je potřeba udělat, abyste si ji udrželi. A to napořád.

Fill form

Pojďte do toho s námi a hubněte tak, abyste nejenom skvěle vypadal/a, ale hlavně se skvěle cítil/a.

Garance

Až 1,5 kg / týden

Při dodržení výživových
zásad našich specialistů
Objednejte se ještě dnes
na konzultaci s výživovým specialistou
a dostanete inspirativní
jídelníček chutných večeří zdarma.

Rezervační formulář

Ringsegment