Zdeněk Fejfar

Přivedly mě především zdravotní problémy

Stravu jsem řešil již od svých 15 let

Do Světa zdraví jsem přišel především proto, abych si ujasnil, zda mnou nastavená strava, je ta správná cesta ke snížení hladiny celkového a LDL cholesterolu. Svoji stravu jsem řešil od svých 15. let, kdy mi byla diagnostikovaná Familiární hypercholesterolémie. Za ta léta jsem měl něco naučeného, ale přišlo mi to již stereotypní. Chtěl jsem zjistit, jestli existují i jiné možnosti stravování. Po celou tu dobu jsem se bál jíst „normální“ stravu. Měl jsem pocit, že musím jíst jen nízkotučné produkty a vyřadit vajíčka, aby nedošlo k navýšení hladiny cholesterolu. I přes tato opatření, hodnoty hlavně LDL cholesterolu nebyly dobré. Dost jsem se kvůli těmto zdravotním obtížím trápil, bál jsem se, jak se vše bude nadále vyvíjet.

Výsledky jsem si ověřoval na pravidelných odběrech krve

Jelikož jsem pod lékařským dohledem, měl jsem možnost si každých 14 dní ověřit, jak se hodnoty cholesterolu pohybují. Již po dvou měsících docházení do Světa zdraví se hodnoty celkového cholesterolu i LDL cholesterolu snížily.

Zhubl jsem a mám větší drive na hřišti

Navíc se mi upravila i váha. Za 6 měsíců jsem zhubl přes 7kg, snížil nejen tělesné tuky, ale i tuk viscerální. Zmenšil se mi obvod pasu i boků. Mám větší drive a elán při trénincích. Zlepšila se mi i nálada, cítím se mnohem lépe po psychické stránce.

Zdeněk Fejfar

Věk: 38
Výška: 173 cm
-7.1 kg
6 měsíců
před po
Hmotnost 84 kg 76.9 kg
Obvod pasu 91 cm 87 cm

Další příběhy

I přes zdravotní problémy mám 41 kg dole
Jaroslav Vondrák, 68 let
Daleko lépe si mi dýchá, přestaly mě bolet klouby, celkově jsem daleko méně unavená a cítím se mnohem mladší
Jarmila Čížková, 62 let
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je řešením pro každého

Logo

Proč NUTRIADAPT?

Zdravotní dokumentace

Stejně jako je normální se starat o své zdraví a chodit na pravidelné preventivní prohlídky k lékaři.

Je přirozené si udržovat zdravou hmotnost. Je-li vysoká, výrazně nám zhoršuje kvalitu života. Od zadýchávání se do schodů, estetického hlediska, zhoršení civilizačních chorob, jako je mj. cukrovka nebo vysoký cholesterol, až po kratší dobu života. Je správné se o své tělo v různých etapách života starat tak, abyste dokázali naplnit váš cíl a mít tak "RADOST ZE SEBE". A my vám s tím rádi pomůžeme.

Stetoskop

Protože u nás najdete pouze vysoce kvalifikované odborníky na úpravu hmotnosti.

Všichni naši zaměstnanci musí projít velice intenzivním vzdělávacím procesem zakončeným odbornou zkouškou. Zaměstnanci se musí neustále vzdělávat, proto navíc u nás také najdete specialisty na hubnutí dětí, sportovní výživu, apod.

Mikroskop

Náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkem nespočetného množství ověřených klinických studií.

Opírá se o fakta, nikoliv o domněnky nebo nepodložené studie. Bude vám zpracována gramážová kuchařka v osobním výživovém plánu, kde lze upravovat energetickou hodnotu i četnost porcí, a to v rozmezí 2–6 jídel denně. Osobní výživový plán respektuje i vaše chuťové preference. Potraviny, které vám nechutnají, se automaticky do osobního výživového plánu nezařadí.

Je to jednodušší,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervační formulář, naše asistentka se s vámi do dvou pracovních dní spojí a domluví termín nezávazné konzultace.

Zdravotní prohlídka

Dostavíte se na 45minutovou konzultaci, kde vám provedeme základní diagnostiku na přístroji certifikovaném pro užití ve zdravotnictví. Dozvíte se mimo jiné, kolik procent svalů a tuků máte v těle, na kolik let se vaše tělo cítí a mnoho dalších informací.

Konzultace

Pohovoříte si s naším výživovým specialistou, proberete vaše cíle, vysvětlíme vám jak se s námi dostanete na ideální hmotnost a co je potřeba udělat, abyste si ji udrželi. A to napořád.

Fill form

Pojďte do toho s námi a hubněte tak, abyste nejenom skvěle vypadal/a, ale hlavně se skvěle cítil/a.

Garance

Až 1,5 kg / týden

Při dodržení výživových
zásad našich specialistů
Objednejte se ještě dnes
na konzultaci s výživovým specialistou
a dostanete inspirativní
jídelníček chutných večeří zdarma.

Rezervační formulář

Ringsegment