Marcela Houserová

Protože v mé povaze je, že čeho chci dosáhnout, za tím tvrdě jdu, řídila jsem se striktně všemi radami, které jsem od Mgr. Stodolové dostávala – a výsledek se dostavil.

V srpnu 2012 jsem se rozhodla radikálně změnit svůj dosavadní způsob života. Nemyslím si, že do té doby jsem žila nezdravě, ale přece jen bylo něco špatně, protože při dle mého názoru zdravé stravě a dostatečném pohybu jsem stále přibývala na váze. V 56 letech při svých163 cm jsem „dosáhla“ 77 kg, a to už bylo moc.

Zcela náhodou jsem na internetu objevila stránky Světa zdraví. Ihned jsem se přihlásila a během hodiny se mi ozval příjemný ženský hlas, který mě informoval o všem, co jsem se potřebovala dovědět. Domluvily jsme si první návštěvu v Trutnově a od toho okamžiku to vše začalo. 

V Trutnově v centru Svět zdraví si mě vzala do péče paní Mgr. Lýdie Stodolová. Při první návštěvě mě diagnostikovala a informovala, co mě v následujících týdnech a měsících čeká. Protože jsem svou váhu chtěla snížit alespoň o 15-20 kg, přihlásila jsem se do ročního programu. Dostala jsem spoustu neocenitelných rad, jak se správně stravovat. Co jíst, kdy jíst, jak jíst, kde potraviny kupovat, jak je připravovat atd. Součástí programu byly i různé recepty na zdravá jídla (které mi vlastně chodí e-mailem dodnes) a doporučený pitný režim včetně pohybových aktivit.

Protože v mé povaze je, že čeho chci dosáhnout, za tím tvrdě jdu, řídila jsem se striktně všemi radami, které jsem od Mgr. Stodolové dostávala  a výsledek se dostavil.

Do Trutnova jsem zpočátku dojížděla jednou týdně. Vozila jsem s sebou přesný rozpis celotýdenní stravy vč. pohybových aktivit (denně 30 minut na rotopedu, což představuje 15 km) a pitného režimu. Co bylo špatně, mi Mgr. Stodolová vytkla a vysvětlila, jak se mám podobných chyb pro příště vyvarovat. A po krátké době se dostavil výsledek. Pomalu, ale pravidelně jsem na své osobní váze pozorovala stále nižší a nižší hodnoty. V červnu 2013 byla moje hmotnost 61,5 kg. (z původních 77 kg)

Jsem přesvědčena, že si svou současnou hmotnost udržím, protože i bez přísné až absurdní diety, ale zato správně zvolenými a připravenými potravinami, se mi to téměř „bez námahy“ podařilo. Na stravování jsem si zvykla a nemíním od tohoto způsobu ustupovat.

Ráda bych proto touto cestou velmi poděkovala velice příjemnému a profesionálnímu přístupu pracovnic Světa zdraví v Trutnově, zejména pak paní Mgr. Lýdii Stodolové. Bez její pomoci, trpělivosti a péče bych se dnes necítila o 20 let mladší.

Děkuji. MH

Marcela Houserová

Věk: 64
Výška: 163 cm
-9.8 kg
před po
Hmotnost 77.8 kg 68 kg
Obvod pasu 88 cm 88 cm

Další příběhy

Po porodu jsem přibrala 25 kg. Nyní jsem velice spokojená. Všichni tvrdí, že vypadám mladší
Hong Ngo, 28 let
Daleko lépe si mi dýchá, přestaly mě bolet klouby, celkově jsem daleko méně unavená a cítím se mnohem mladší
Jarmila Čížková, 62 let
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je řešením pro každého

Logo

Proč NUTRIADAPT?

Zdravotní dokumentace

Stejně jako je normální se starat o své zdraví a chodit na pravidelné preventivní prohlídky k lékaři.

Je přirozené si udržovat zdravou hmotnost. Je-li vysoká, výrazně nám zhoršuje kvalitu života. Od zadýchávání se do schodů, estetického hlediska, zhoršení civilizačních chorob, jako je mj. cukrovka nebo vysoký cholesterol, až po kratší dobu života. Je správné se o své tělo v různých etapách života starat tak, abyste dokázali naplnit váš cíl a mít tak "RADOST ZE SEBE". A my vám s tím rádi pomůžeme.

Stetoskop

Protože u nás najdete pouze vysoce kvalifikované odborníky na úpravu hmotnosti.

Všichni naši zaměstnanci musí projít velice intenzivním vzdělávacím procesem zakončeným odbornou zkouškou. Zaměstnanci se musí neustále vzdělávat, proto navíc u nás také najdete specialisty na hubnutí dětí, sportovní výživu, apod.

Mikroskop

Náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkem nespočetného množství ověřených klinických studií.

Opírá se o fakta, nikoliv o domněnky nebo nepodložené studie. Bude vám zpracována gramážová kuchařka v osobním výživovém plánu, kde lze upravovat energetickou hodnotu i četnost porcí, a to v rozmezí 2–6 jídel denně. Osobní výživový plán respektuje i vaše chuťové preference. Potraviny, které vám nechutnají, se automaticky do osobního výživového plánu nezařadí.

Je to jednodušší,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervační formulář, naše asistentka se s vámi do dvou pracovních dní spojí a domluví termín nezávazné konzultace.

Zdravotní prohlídka

Dostavíte se na 45minutovou konzultaci, kde vám provedeme základní diagnostiku na přístroji certifikovaném pro užití ve zdravotnictví. Dozvíte se mimo jiné, kolik procent svalů a tuků máte v těle, na kolik let se vaše tělo cítí a mnoho dalších informací.

Konzultace

Pohovoříte si s naším výživovým specialistou, proberete vaše cíle, vysvětlíme vám jak se s námi dostanete na ideální hmotnost a co je potřeba udělat, abyste si ji udrželi. A to napořád.

Fill form

Pojďte do toho s námi a hubněte tak, abyste nejenom skvěle vypadal/a, ale hlavně se skvěle cítil/a.

Garance

Až 1,5 kg / týden

Při dodržení výživových
zásad našich specialistů
Objednejte se ještě dnes
na konzultaci s výživovým specialistou
a dostanete inspirativní
jídelníček chutných večeří zdarma.

Rezervační formulář

Ringsegment