Jana Pokorná

Splněné přání

Můj příběh má začátek  někdy,  před  třemi  lety. Byla jsem s mojí sestrou na jedné letní akci a vyfotily jsme se s velikým Haribo medvědem. Já se pak dívala na fotky a říkala jsem  si  ,, Já ale vypadám´´. Svým životním stylem jsem se dopracovala k váze 103 kg. A to měřím 155 cm. Jenže jsem si zas tak tlustá nepřipadala. Až nyní.

  V  zaměstnání  jsme  měli nutriční terapeutku a ta mi trochu poradila, co bych měla dělat. Změnila jsem svoje stravování a ono to šlo. Asi za rok a půl jsem zhubla 30 kg. Úspěch a bylo mi skvěle. Vážila jsem 72 kg.  Všichni mě říkali, jak mi to sluší. Už jsem nebyla chodící kulička. Pořídila jsem si nové oblečení. Stouplo mi moje sebevědomí. Lépe jsem se pohybovala.

  Jenže postupem času začala kila znovu jít nahoru. V září 2018 jsem měla 78 kg a dostala jsem strach. Už několikrát v minulosti se mi podařilo zhubnout, ale bez dlouhého trvání. Vždy jsem znovu přibrala a dokonce víc než předtím. Nechci, aby se to opakovalo.

 A zrovna v této době  jsem  na  internetu  objevila  nabídku  Světa  zdraví  na změření  analýzy  těla. Nikdy jsem nic takového nezkusila.  Tak jsem přijela do Žďáru nad Sázavou do místní pobočky Světa zdraví. Moje první výsledky mě docela překvapily. Jak staré mám tělo. Rozhodla jsem se využít nabídky programu. Už při první konzultaci mi  paní  Veronika  Janečová  vysvětlila  co dělám  špatně. Sestavila mi jídelníček na míru. Velice mi vyhovuje.  Mohla  jsem  zachovat  chození na obědy v práci. Přidala jsem hodně mléčných výrobků. Vysvětlila mi, kdy mám co jíst a co ne. A také kolik mám čeho jíst. Trpělivě mi odpovídala na moje dotazy. Mé počáteční přání bylo shodit 3 kg. Za tři měsíce, od října do prosince 2018, se mi podařilo 8,5 kg a je mi skvěle. Ubyl mi vnitřní tuk, ale zůstala svalová hmota. Jsem více zavodněná. A taky můj metabolický věk se velice snížil. Jsem spokojená a cítím se dobře. Splnilo se moje přání.

  Děkuji týmu Světa zdraví za podporu a hezký přístup.

Tabulka výsledků

Jana Pokorná

Věk: 47
Výška: 152 cm
-8.1 kg
3 měsíců
před po
Hmotnost 77.9 kg 69.8 kg
Obvod pasu 98 cm 88 cm

Vývoj výsledků

Hmotnost Tuk Voda Viscerální tuk Obvod pasu Obvod boků
77.9 kg 38.1% 43.9% 9 98.0 cm 111.0 cm
77.8 kg 36.4% 45.0% 9 98.0 cm 111.0 cm
75.6 kg 35.1% 45.9% 8 98.0 cm 111.0 cm
74.0 kg 33.7% 46.8% 8 92.0 cm 107.0 cm
71.4 kg 33.5% 46.8% 7 92.0 cm 107.0 cm
69.6 kg 32.0% 47.7% 7 92.0 cm 107.0 cm
69.8 kg 28.5% 50.1% 6 88.0 cm 103.0 cm

Další příběhy

I přes zdravotní problémy mám 41 kg dole
Jaroslav Vondrák, 68 let
Jsem rád, že jsem se posunul správným směrem, a za sebe můžu "věčným dietářům" NUTRIADAPT vřele doporučit
Karel Havelka, 38 let
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je řešením pro každého

Logo

Proč NUTRIADAPT?

Zdravotní dokumentace

Stejně jako je normální se starat o své zdraví a chodit na pravidelné preventivní prohlídky k lékaři.

Je přirozené si udržovat zdravou hmotnost. Je-li vysoká, výrazně nám zhoršuje kvalitu života. Od zadýchávání se do schodů, estetického hlediska, zhoršení civilizačních chorob, jako je mj. cukrovka nebo vysoký cholesterol, až po kratší dobu života. Je správné se o své tělo v různých etapách života starat tak, abyste dokázali naplnit váš cíl a mít tak "RADOST ZE SEBE". A my vám s tím rádi pomůžeme.

Stetoskop

Protože u nás najdete pouze vysoce kvalifikované odborníky na úpravu hmotnosti.

Všichni naši zaměstnanci musí projít velice intenzivním vzdělávacím procesem zakončeným odbornou zkouškou. Zaměstnanci se musí neustále vzdělávat, proto navíc u nás také najdete specialisty na hubnutí dětí, sportovní výživu, apod.

Mikroskop

Náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkem nespočetného množství ověřených klinických studií.

Opírá se o fakta, nikoliv o domněnky nebo nepodložené studie. Bude vám zpracována gramážová kuchařka v osobním výživovém plánu, kde lze upravovat energetickou hodnotu i četnost porcí, a to v rozmezí 2–6 jídel denně. Osobní výživový plán respektuje i vaše chuťové preference. Potraviny, které vám nechutnají, se automaticky do osobního výživového plánu nezařadí.

Je to jednodušší,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervační formulář, naše asistentka se s vámi do dvou pracovních dní spojí a domluví termín nezávazné konzultace.

Zdravotní prohlídka

Dostavíte se na 45minutovou konzultaci, kde vám provedeme základní diagnostiku na přístroji certifikovaném pro užití ve zdravotnictví. Dozvíte se mimo jiné, kolik procent svalů a tuků máte v těle, na kolik let se vaše tělo cítí a mnoho dalších informací.

Konzultace

Pohovoříte si s naším výživovým specialistou, proberete vaše cíle, vysvětlíme vám jak se s námi dostanete na ideální hmotnost a co je potřeba udělat, abyste si ji udrželi. A to napořád.

Fill form

Pojďte do toho s námi a hubněte tak, abyste nejenom skvěle vypadal/a, ale hlavně se skvěle cítil/a.

Garance

Až 1,5 kg / týden

Při dodržení výživových
zásad našich specialistů
Objednejte se ještě dnes
na konzultaci s výživovým specialistou
a dostanete inspirativní
jídelníček chutných večeří zdarma.

Rezervační formulář

Ringsegment