Lukáš Beran

Prášky na hubnutí a diety nic nevyřešily. Vše je o změně stravy

Vše začalo tím, když jsem na váze viděl 90 kg a kila už jen stoupala. Necítil jsem se dobře a v létě jsem ani nechtěl jít do plavek, protože jsem se za svou postavu styděl.

Diety ani přípravky na hubnutí mi nikdy dlouho nevydržely

Zkoušel jsem různé metody, jako jíst prášky pro podporu hubnutí, cvičit, držet dietu, ale to mi nikdy dlouho nevydrželo.

Vše bylo jen o změně stravy

Dozvěděl jsem se od kolegy o Světě zdraví. Neváhal jsem a hned se objednal. Při první konzultaci jsem byl z výsledků zděšený. Hodně tuku, málo vody a moje tělo se cítilo být o 20 let starší. Vážil jsem 91,4 kg a můj cíl byl mít alespoň o 10 kg méně. To jsem zvládl dříve než jsem čekal. A hubnul jsem dál. Za půl roku jsem zhubnul 15 kg.

Velkou roli sehrál i přístup specialistky

Za to chci poděkovat mé specialistce. Za její přátelský přístup, ochotu a hlavně velkou podporu. Určitě se budu snažit nadále zdravou stravu dodržovat, protože se cítím o dost lépe. A vám všem, kteří chcete zhubnout, doporučuji: bez váhání navštivte Svět zdraví. Stálo to za to.

 

Lukáš Beran

Věk: 24
Výška: 174 cm
-14.1 kg
6 měsíců
před po
Hmotnost 91.4 kg 77.3 kg
Obvod pasu 104 cm 92 cm

Další příběhy

Zhubl jsem 25 kg a nevidím důvod se vracet k původní životosprávě
Jan Zunt, 37 let
-21 kg
Na začátku jsem měla o 25 kilo navíc, nyní se můj život změnil o 180°!
Alena Nekvapilová, 54 let
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je řešením pro každého

Logo

Proč NUTRIADAPT?

Zdravotní dokumentace

Stejně jako je normální se starat o své zdraví a chodit na pravidelné preventivní prohlídky k lékaři.

Je přirozené si udržovat zdravou hmotnost. Je-li vysoká, výrazně nám zhoršuje kvalitu života. Od zadýchávání se do schodů, estetického hlediska, zhoršení civilizačních chorob, jako je mj. cukrovka nebo vysoký cholesterol, až po kratší dobu života. Je správné se o své tělo v různých etapách života starat tak, abyste dokázali naplnit váš cíl a mít tak "RADOST ZE SEBE". A my vám s tím rádi pomůžeme.

Stetoskop

Protože u nás najdete pouze vysoce kvalifikované odborníky na úpravu hmotnosti.

Všichni naši zaměstnanci musí projít velice intenzivním vzdělávacím procesem zakončeným odbornou zkouškou. Zaměstnanci se musí neustále vzdělávat, proto navíc u nás také najdete specialisty na hubnutí dětí, sportovní výživu, apod.

Mikroskop

Náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkem nespočetného množství ověřených klinických studií.

Opírá se o fakta, nikoliv o domněnky nebo nepodložené studie. Bude vám zpracována gramážová kuchařka v osobním výživovém plánu, kde lze upravovat energetickou hodnotu i četnost porcí, a to v rozmezí 2–6 jídel denně. Osobní výživový plán respektuje i vaše chuťové preference. Potraviny, které vám nechutnají, se automaticky do osobního výživového plánu nezařadí.

Je to jednodušší,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervační formulář, naše asistentka se s vámi do dvou pracovních dní spojí a domluví termín nezávazné konzultace.

Zdravotní prohlídka

Dostavíte se na 45minutovou konzultaci, kde vám provedeme základní diagnostiku na přístroji certifikovaném pro užití ve zdravotnictví. Dozvíte se mimo jiné, kolik procent svalů a tuků máte v těle, na kolik let se vaše tělo cítí a mnoho dalších informací.

Konzultace

Pohovoříte si s naším výživovým specialistou, proberete vaše cíle, vysvětlíme vám jak se s námi dostanete na ideální hmotnost a co je potřeba udělat, abyste si ji udrželi. A to napořád.

Fill form

Pojďte do toho s námi a hubněte tak, abyste nejenom skvěle vypadal/a, ale hlavně se skvěle cítil/a.

Garance

Až 1,5 kg / týden

Při dodržení výživových
zásad našich specialistů
Objednejte se ještě dnes
na konzultaci s výživovým specialistou
a dostanete inspirativní
jídelníček chutných večeří zdarma.

Rezervační formulář

Ringsegment