Naďa Havlíčková

V těhotenství jsem moc neřešila, co jím. Shazování nabraných kil pak bylo dost těžké

Obtíže s nabíráním kil začaly především v těhotenství, v tu dobu jich přibylo nejvíce. Moc jsem totiž nedbala na to, co jím. Po porodu mi tedy následně zůstávala nadbytečná váha, které jsem se potřebovala zbavit.

Kila mě omezovala v běžných činnostech

Proto jsem se rozhodla vyhledat odbornou pomoc v oblasti výživy, zvolila jsem Svět zdraví. Chtěla jsem hubnout, ale pokud možno bez trápení se hladem a bez nesmyslných diet.

Chtěla jsem, aby moje tělo správně fungovalo

Svět zdraví mi poradil kdy a jaké potraviny jíst, resp. jak si denní porce kombinovat takovým způsobem, abych tělu dodala vše, co potřebuje a mohlo správně fungovat.

Výsledky se dostavily velice brzy. Začátek mé cesty začal na konci dubna 2017 a nyní, tři měsíce poté, mám o krásných 8,5 kg méně a jsem spokojená.

Naďa Havlíčková

Věk: 32
Výška: 169 cm
-8.6 kg
3 měsíců
před po
Hmotnost 73.1 kg 64.5 kg
Obvod pasu 96 cm 87 cm

Další příběhy

Po porodu jsem přibrala 25 kg. Nyní jsem velice spokojená. Všichni tvrdí, že vypadám mladší
Hong Ngo, 28 let
Nejhorší bylo, že jsem si pomalu přestala důvěřovat
Helena Vyvlečková, 45 let
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je řešením pro každého

Logo

Proč NUTRIADAPT?

Zdravotní dokumentace

Stejně jako je normální se starat o své zdraví a chodit na pravidelné preventivní prohlídky k lékaři.

Je přirozené si udržovat zdravou hmotnost. Je-li vysoká, výrazně nám zhoršuje kvalitu života. Od zadýchávání se do schodů, estetického hlediska, zhoršení civilizačních chorob, jako je mj. cukrovka nebo vysoký cholesterol, až po kratší dobu života. Je správné se o své tělo v různých etapách života starat tak, abyste dokázali naplnit váš cíl a mít tak "RADOST ZE SEBE". A my vám s tím rádi pomůžeme.

Stetoskop

Protože u nás najdete pouze vysoce kvalifikované odborníky na úpravu hmotnosti.

Všichni naši zaměstnanci musí projít velice intenzivním vzdělávacím procesem zakončeným odbornou zkouškou. Zaměstnanci se musí neustále vzdělávat, proto navíc u nás také najdete specialisty na hubnutí dětí, sportovní výživu, apod.

Mikroskop

Náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkem nespočetného množství ověřených klinických studií.

Opírá se o fakta, nikoliv o domněnky nebo nepodložené studie. Bude vám zpracována gramážová kuchařka v osobním výživovém plánu, kde lze upravovat energetickou hodnotu i četnost porcí, a to v rozmezí 2–6 jídel denně. Osobní výživový plán respektuje i vaše chuťové preference. Potraviny, které vám nechutnají, se automaticky do osobního výživového plánu nezařadí.

Je to jednodušší,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervační formulář, naše asistentka se s vámi do dvou pracovních dní spojí a domluví termín nezávazné konzultace.

Zdravotní prohlídka

Dostavíte se na 45minutovou konzultaci, kde vám provedeme základní diagnostiku na přístroji certifikovaném pro užití ve zdravotnictví. Dozvíte se mimo jiné, kolik procent svalů a tuků máte v těle, na kolik let se vaše tělo cítí a mnoho dalších informací.

Konzultace

Pohovoříte si s naším výživovým specialistou, proberete vaše cíle, vysvětlíme vám jak se s námi dostanete na ideální hmotnost a co je potřeba udělat, abyste si ji udrželi. A to napořád.

Fill form

Pojďte do toho s námi a hubněte tak, abyste nejenom skvěle vypadal/a, ale hlavně se skvěle cítil/a.

Garance

Až 1,5 kg / týden

Při dodržení výživových
zásad našich specialistů
Objednejte se ještě dnes
na konzultaci s výživovým specialistou
a dostanete inspirativní
jídelníček chutných večeří zdarma.

Rezervační formulář

Ringsegment