Alena Hanusová

Tímto bych chtěla poděkovat Světu zdraví v Jablonci nad Nisou a mojí poradkyni Petře Pospíšilové.

Dobrý den,
ráda bych se s vámi podělila o svoji zkušenost ze Světa zdraví. Po loňských vánocích jsem se necítila dobře. Stálá únava ,špatně jsem spala a měla nějaké to kilo navíc.
Na facebooku na mě vyskočily stránky Svět zdraví.To mě zaujalo a hned jsem se objednala. Vůbec jsem netušila, jak špatně se stravuji a pohyb jsem neměla téměř žádný. Ráda zkouším nové věci a tak to pro mě byla výzva. Nenechala jsem se odradit kritikou některých lidí, kteří Svět zdraví na facebooku odsuzovali. Moc mi pomohla laskavá podpora a konzultace výživové poradkyně. Když se začaly objevovat výsledky mého snažení měla jsem radost a chuť pokračovat.
Začalo mě bavit vymýšlet nové recepty ze zdravých surovin vhodných pro mě.Těším se i na doporučená cvičení v pohodlí domova.Videa si mohu pustit podle své vlastní potřeby.Teď jím víc než dříve, jen jinak a cítím se dobře ve svém těle.Váha šla dolů o 5 kg a to bez pocitu hladu. Škoda,že jsem tyto stránky neobjevila dříve, ušetřila bych si zbytečné pokusy s různým hladověním, dietami, které byly k ničemu a zdraví neprospěly.                                                    
Tímto bych chtěla poděkovat Světu zdraví v Jablonci nad Nisou a mojí poradkyni Petře Pospíšilové.Přeji hodně spokojených klientů jako já.                                                                                                                                                                                      S pozdravem     
Alena Hanusová

Alena Hanusová

Věk: 61
Výška: 168 cm
-5.8 kg
6 měsíců
před po
Hmotnost 71.2 kg 65.4 kg
Obvod pasu 87 cm 70 cm

Další příběhy

Nejhorší bylo, že jsem si pomalu přestala důvěřovat
Helena Vyvlečková, 45 let
Člověk si pořád říká, že to není tak hrozné. Ale když dojde na fotky z dovolené...
Marta Tonarová, 63 let
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je řešením pro každého

Logo

Proč NUTRIADAPT?

Zdravotní dokumentace

Stejně jako je normální se starat o své zdraví a chodit na pravidelné preventivní prohlídky k lékaři.

Je přirozené si udržovat zdravou hmotnost. Je-li vysoká, výrazně nám zhoršuje kvalitu života. Od zadýchávání se do schodů, estetického hlediska, zhoršení civilizačních chorob, jako je mj. cukrovka nebo vysoký cholesterol, až po kratší dobu života. Je správné se o své tělo v různých etapách života starat tak, abyste dokázali naplnit váš cíl a mít tak "RADOST ZE SEBE". A my vám s tím rádi pomůžeme.

Stetoskop

Protože u nás najdete pouze vysoce kvalifikované odborníky na úpravu hmotnosti.

Všichni naši zaměstnanci musí projít velice intenzivním vzdělávacím procesem zakončeným odbornou zkouškou. Zaměstnanci se musí neustále vzdělávat, proto navíc u nás také najdete specialisty na hubnutí dětí, sportovní výživu, apod.

Mikroskop

Náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkem nespočetného množství ověřených klinických studií.

Opírá se o fakta, nikoliv o domněnky nebo nepodložené studie. Bude vám zpracována gramážová kuchařka v osobním výživovém plánu, kde lze upravovat energetickou hodnotu i četnost porcí, a to v rozmezí 2–6 jídel denně. Osobní výživový plán respektuje i vaše chuťové preference. Potraviny, které vám nechutnají, se automaticky do osobního výživového plánu nezařadí.

Je to jednodušší,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervační formulář, naše asistentka se s vámi do dvou pracovních dní spojí a domluví termín nezávazné konzultace.

Zdravotní prohlídka

Dostavíte se na 45minutovou konzultaci, kde vám provedeme základní diagnostiku na přístroji certifikovaném pro užití ve zdravotnictví. Dozvíte se mimo jiné, kolik procent svalů a tuků máte v těle, na kolik let se vaše tělo cítí a mnoho dalších informací.

Konzultace

Pohovoříte si s naším výživovým specialistou, proberete vaše cíle, vysvětlíme vám jak se s námi dostanete na ideální hmotnost a co je potřeba udělat, abyste si ji udrželi. A to napořád.

Fill form

Pojďte do toho s námi a hubněte tak, abyste nejenom skvěle vypadal/a, ale hlavně se skvěle cítil/a.

Garance

Až 1,5 kg / týden

Při dodržení výživových
zásad našich specialistů
Objednejte se ještě dnes
na konzultaci s výživovým specialistou
a dostanete inspirativní
jídelníček chutných večeří zdarma.

Rezervační formulář

Ringsegment