Upozornění na stažení výrobku BELLY CARE z prodeje

Martin Bartys

Tlak se mi vrátil do normálu a omládl jsem o 10 let

Na Facebooku v reklamě jsem objevil možnosti hubnutí sestaveným osobním jídelníčkem podle výsledků krevního rozboru a určením nejvhodnějšího výživového směru. Vzhledem k tomu, že mám za sebou již několik diet, které sice na chviličku zabraly, ale nakonec se mi kila vrátila vždy zpět, zaujalo mě to a rozhodl jsem se, že to vyzkouším. Poněvadž jsem se čím dál tím víc potil, zadýchával do schodů a tlak se mi postupně jen zvyšoval.

Na první konzultaci mi vysvětlili, v čem je NUTRIADAPT jiný, což mě upoutalo. V průběhu programu jsme vždy upravovali jídelníček, aby mi chutnalo, necítil jsem hlad a hlavně, aby příprava jídla pro mě byla praktická (vaření mě nebaví a raději věnuji čas jiným aktivitám). S mojí výživovou specialistkou jsme také probírali, jak jsem na tom s pohybovou aktivitou. Jelikož mám pohyb rád, přidali jsme i cvičení a zohlednili ho v mém výživovém plánu.  A musím se přiznat, že i když jsem to stoprocentně nedodržoval, takový výsledek jsem nečekal. Dneska je tlak v normě, cítím se o deset let mladší a hlavně jsem o 20 kilo lehčí!

Další příběhy

S tím, co jsem nabrala v těhotenství, jsem marně bojovala. Teď mám 20 kg dole a hubnu dál
Lucie Absolonová, 38 let
Jsem veselejší, vyrovnaná sama se sebou a spokojená žena
Lenka Ersepková, 40 let
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je řešením pro každého

Logo

Proč NUTRIADAPT?

Zdravotní dokumentace

Stejně jako je normální se starat o své zdraví a chodit na pravidelné preventivní prohlídky k lékaři.

Je přirozené si udržovat zdravou hmotnost. Je-li vysoká, výrazně nám zhoršuje kvalitu života. Od zadýchávání se do schodů, estetického hlediska, zhoršení civilizačních chorob, jako je mj. cukrovka nebo vysoký cholesterol, až po kratší dobu života. Je správné se o své tělo v různých etapách života starat tak, abyste dokázali naplnit váš cíl a mít tak "RADOST ZE SEBE". A my vám s tím rádi pomůžeme.

Stetoskop

Protože u nás najdete pouze vysoce kvalifikované odborníky na úpravu hmotnosti.

Všichni naši zaměstnanci musí projít velice intenzivním vzdělávacím procesem zakončeným odbornou zkouškou. Zaměstnanci se musí neustále vzdělávat, proto navíc u nás také najdete specialisty na hubnutí dětí, sportovní výživu, apod.

Mikroskop

Náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkem nespočetného množství ověřených klinických studií.

Opírá se o fakta, nikoliv o domněnky nebo nepodložené studie. Bude vám zpracována gramážová kuchařka v osobním výživovém plánu, kde lze upravovat energetickou hodnotu i četnost porcí, a to v rozmezí 2–6 jídel denně. Osobní výživový plán respektuje i vaše chuťové preference. Potraviny, které vám nechutnají, se automaticky do osobního výživového plánu nezařadí.

Je to jednodušší,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervační formulář, naše asistentka se s vámi do dvou pracovních dní spojí a domluví termín nezávazné konzultace.

Zdravotní prohlídka

Dostavíte se na 45minutovou konzultaci, kde vám provedeme základní diagnostiku na přístroji certifikovaném pro užití ve zdravotnictví. Dozvíte se mimo jiné, kolik procent svalů a tuků máte v těle, na kolik let se vaše tělo cítí a mnoho dalších informací.

Konzultace

Pohovoříte si s naším výživovým specialistou, proberete vaše cíle, vysvětlíme vám jak se s námi dostanete na ideální hmotnost a co je potřeba udělat, abyste si ji udrželi. A to napořád.

Fill form

Pojďte do toho s námi a hubněte tak, abyste nejenom skvěle vypadal/a, ale hlavně se skvěle cítil/a.
Chcete hubnout z pohodlí domova? I na toto máme řešení. Zeptejte se našich specialistů na možnost on-line služeb!

Garance

Až 1,5 kg / týden

Při dodržení výživových
zásad našich specialistů *
Objednejte se ještě dnes
na konzultaci s výživovým specialistou
a dostanete inspirativní
jídelníček chutných večeří zdarma.

Rezervační formulář

Ringsegment