Lenka Hnatnicka

Určitě bych do programu šla znovu a doporučuji všem, kteří chtějí vypadat lépe, cítit se lépe a žít lépe!

Jednoho dne jsem se podívala na svou 14 letou dceru do zrcadla, uviděla ty špeky a řekla DOST! Někdo ji pomoct musí, dokud je ještě čas, aby se ji ostatní děti nesmály. Ihned jsem si našla na internetu tel. číslo do Světa zdraví v ÚO a domluvila si první konzultaci. Abych podpořila svou dceru, přihlásila jsem se do kurzu také s vidinou, že budeme hubnout společně a vzájemně se podporovat.

 

 Začátky byly samozřejmě těžké- nebyla jsem zvyklá snídat, byla jsem zvyklá jíst rohlíky, denně sladké dobroty, večer pak vínko a brambůrky k TV, zeleninu jsem znala pouze z vyprávění. Musela jsem se naučit snídat a mohu říct, že si začátek dne bez snídaně už nedovedu představit. Další velká změna byla vysadit bílé pečivo a přidat více zeleniny, to mi dnes také nedělá žádné problémy. Nabraná kilča mi šla díky radám odbornice slečny Pařízkové krásně dolů, měla jsem z toho radost. Jedla jsem podstatně více jídla, častěji, ale hlavně jinak. V podstatě jsem začala jíst úplně jiné potraviny, než na které jsm byla před kurzem zvyklá a zjistila jsem, že se necítím přejedená, že mi není těžko od žaludku, cítím se lehce. A že vlastně ty jiné potraviny jsou i chutné. A hlavně-kila, cenťáky i tuky mizely pozvolna před očima.

 

Největší krize přišla asi po 3 měsících, kdy se člověk po zhubnutí cítí štíhlý a má pocit, že uš si něco dovolit může a začně pomaličku hřešit. Pak už je to hlavně o psychice vydržet dál. V tomto nás s dcerou statečně podporovala slečna Pařízková, která nás vždy mile přivítala a při každé návštěvě nám, mě i dceři, dodala energii a chuť nevzdát to a pokračovat dál. Proto já osobně doporučuji kurz na 6 měsíců, ta psychická podpora je nesmírně důležitá.

 

Dnes je to půl roku, co jsem se odhodlala ke změně životního stylu a musím říct, že nelituji. Nemalá finanční částka stála za to cítit se dnes skvěle! Mohu si vzít na sebe bez studu a bez výčitek upnuté oblečení a vím, že když se chce s figurou něco udělat, tak to jde. Stačí poslouchat rady, řídit se jimi a dodržovat určitá pravidla.

 

Určitě bych do programu šla znovu a doporučuji všem, kteří chtějí vypadat lépe, cítit se lépe a žít lépe!

Tabulka výsledků

Lenka Hnatnicka

Věk: 45
Výška: 167 cm
-5.9 kg
6 měsíců
před po
Hmotnost 69.7 kg 63.8 kg
Obvod pasu 82 cm 75 cm

Vývoj výsledků

Hmotnost Tuk Voda Viscerální tuk Obvod pasu Obvod boků
69.7 kg 33.8% 46.5% 6 82.0 cm 107.0 cm
67.2 kg 32.7% 47.2% 5 77.0 cm 103.0 cm
66.1 kg 31.2% 48.1% 5 76.0 cm 98.0 cm
65.8 kg 31.4% 47.9% 5 72.0 cm 98.0 cm
65.3 kg 29.7% 49.0% 5 72.0 cm 97.0 cm
64.1 kg 28.4% 49.9% 4 74.0 cm 97.0 cm
64.5 kg 30.4% 48.5% 5 77.0 cm 97.0 cm
64.4 kg 29.6% 49.1% 5 74.0 cm 97.0 cm
64.4 kg 26.8% 51.1% 4 74.0 cm 99.0 cm
64.1 kg 28.1% 50.1% 4 74.0 cm 97.0 cm
63.8 kg 29.2% 49.4% 5 75.0 cm 98.0 cm

Další příběhy

-21 kg
Na začátku jsem měla o 25 kilo navíc, nyní se můj život změnil o 180°!
Alena Nekvapilová, 54 let
Člověk si pořád říká, že to není tak hrozné. Ale když dojde na fotky z dovolené...
Marta Tonarová, 63 let
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je řešením pro každého

Logo

Proč NUTRIADAPT?

Zdravotní dokumentace

Stejně jako je normální se starat o své zdraví a chodit na pravidelné preventivní prohlídky k lékaři.

Je přirozené si udržovat zdravou hmotnost. Je-li vysoká, výrazně nám zhoršuje kvalitu života. Od zadýchávání se do schodů, estetického hlediska, zhoršení civilizačních chorob, jako je mj. cukrovka nebo vysoký cholesterol, až po kratší dobu života. Je správné se o své tělo v různých etapách života starat tak, abyste dokázali naplnit váš cíl a mít tak "RADOST ZE SEBE". A my vám s tím rádi pomůžeme.

Stetoskop

Protože u nás najdete pouze vysoce kvalifikované odborníky na úpravu hmotnosti.

Všichni naši zaměstnanci musí projít velice intenzivním vzdělávacím procesem zakončeným odbornou zkouškou. Zaměstnanci se musí neustále vzdělávat, proto navíc u nás také najdete specialisty na hubnutí dětí, sportovní výživu, apod.

Mikroskop

Náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkem nespočetného množství ověřených klinických studií.

Opírá se o fakta, nikoliv o domněnky nebo nepodložené studie. Bude vám zpracována gramážová kuchařka v osobním výživovém plánu, kde lze upravovat energetickou hodnotu i četnost porcí, a to v rozmezí 2–6 jídel denně. Osobní výživový plán respektuje i vaše chuťové preference. Potraviny, které vám nechutnají, se automaticky do osobního výživového plánu nezařadí.

Je to jednodušší,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervační formulář, naše asistentka se s vámi do dvou pracovních dní spojí a domluví termín nezávazné konzultace.

Zdravotní prohlídka

Dostavíte se na 45minutovou konzultaci, kde vám provedeme základní diagnostiku na přístroji certifikovaném pro užití ve zdravotnictví. Dozvíte se mimo jiné, kolik procent svalů a tuků máte v těle, na kolik let se vaše tělo cítí a mnoho dalších informací.

Konzultace

Pohovoříte si s naším výživovým specialistou, proberete vaše cíle, vysvětlíme vám jak se s námi dostanete na ideální hmotnost a co je potřeba udělat, abyste si ji udrželi. A to napořád.

Fill form

Pojďte do toho s námi a hubněte tak, abyste nejenom skvěle vypadal/a, ale hlavně se skvěle cítil/a.

Garance

Až 1,5 kg / týden

Při dodržení výživových
zásad našich specialistů
Objednejte se ještě dnes
na konzultaci s výživovým specialistou
a dostanete inspirativní
jídelníček chutných večeří zdarma.

Rezervační formulář

Ringsegment