Martina Hostomská

Přítel si začal stěžovat, že už má postava není, co bývala. Já chtěla ale změnu i kvůli sobě

Není snad nic horšího, než když vám přítel řekne, že vaše postava už není tou, co bývala a na kterou jste jej kdysi zlákala... Některých z nás se to může dotknout, ale já jsem mu řekla, že má pravdu a že si za to může vlastně sám, protože se s ním mám moc dobře. Na druhou stranu je zajímavé, že pánové své postavy neřeší. Kilo sem, kilo tam, ať mají airbag, jaký chtějí, tak je to nerozhází, ba naopak jej ještě někteří rádi ukazují.

Hlavně kvůli sobě. To je důležité

Pak jsem se však zamyslela a řekla si, že nejen kvůli němu, ale hlavně kvůli sobě s tím chci něco udělat. Ale co? Diet jsem vyzkoušla spoustu, jo-jo efekt vždy zafungoval, takže se na to tentokrát asi musí jinak. Tak jsem sedla k počítači  a vyskočila na mě nabídka Světa zdraví. Nechat si udělat diagnostiku svého těla, abych zjistila, jak na tom jsem. Vstupní cena byla zajímavá, tak jsem se rozhodla to zkusit.

Změna ve stravování byla nevyhnutelná

Domluvila jsem si schůzku a pak už to šlo ráz na ráz. Měření, vážení, příslušná diagnostika a výsledek - nic moc potěšujícího. Bylo mi tedy doporučeno vyživovou specialistkou sl. Veronikou Janečkovou, abych zvážila, zda s tím chci něco udělat. V každém případě bude potřeba nastavit určité změny životního stylu - zejména stravování. Tak jsme si spolu pěkně popovídaly a vyšel z toho můj nový výživový plán.

Začít o jídle trochu více přemýšlet

Musím říci, že to ze začátku nebylo jednoduché, změnit zaběhnuté rituály co se týče stravování, ale pak mě to začalo bavit. Vymýšlet co jíst, pít, vařit, nakupovat, tedy začít o jídle trochu více přemýšlet. Je pravda, že není jednoduché změnit spoustu věcí spojených se stravováním, odpustit si nějaké libůstky... Ale ta představa, jak budu vypadat za pár měsíců, byla velmi lákavá.Zajímavé na tom je to, že vám nic nezakazují, ale některé potraviny nedoporučují, tudíš nehrozí žádná hladovka.

Těším se, až si koupím nové šaty

Těšila jsem se na každou kontrolu, která pravidelně odhalila, zda vše dělám správně a také na svoji specialistku, která mi dokázala vždy správně vysvětlit, co dělám dobře, co špatně, co přidat, kde ubrat apod. Tím, že jsem ji dobře poslouchala a zakousla se do toho od začátku, tak se výsledky postupně dostavily. 

Zbytečná kila jsou pryč, naměřené hodnoty jsou v pořádku. Ale hlavně mám ze sebe dobrý pocit, že jsem to dokázala a že přišla pochvala od přítele. Takže už se těším, až vyrazím do městečka a koupím si nějaké nové šatičky, které nejenže budou krásné, ale budou o číslo a možná i o dvě menší!

Na závěr bych chtěla jen dotat, že je to běh na dlouhou trať udržet si ty hodnoty, pro které to člověk dělal. Chce to pevnou vůli, dobré zázemí, ale ten pocit, že to dokážete, je nade vše. Takže fandím všem, kdo do toho šli či půjdou jako já. Stojí to za to!

 

Tabulka výsledků

Martina Hostomská

Věk: 50
Výška: 169 cm
-4.3 kg
3 měsíců
před po
Hmotnost 71.6 kg 67.3 kg
Obvod pasu 89 cm 74 cm

Vývoj výsledků

Hmotnost Tuk Voda Viscerální tuk Obvod pasu Obvod boků
71.6 kg 36.6% 44.6% 7 89.0 cm 109.0 cm
69.7 kg 35.9% 44.9% 6 89.0 cm 109.0 cm
69.5 kg 34.9% 45.6% 6 77.0 cm 107.0 cm
67.2 kg 34.3% 45.8% 6 76.0 cm 105.0 cm
67.4 kg 32.4% 47.3% 5 74.0 cm 105.0 cm
67.3 kg 32.4% 47.3% 5 74.0 cm 105.0 cm

Další příběhy

Tlak se mi vrátil do normálu a omládl jsem o 10 let
Martin Bartys, 45 let
Zhubl jsem 25 kg a nevidím důvod se vracet k původní životosprávě
Jan Zunt, 37 let
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je řešením pro každého

Logo

Proč NUTRIADAPT?

Zdravotní dokumentace

Stejně jako je normální se starat o své zdraví a chodit na pravidelné preventivní prohlídky k lékaři.

Je přirozené si udržovat zdravou hmotnost. Je-li vysoká, výrazně nám zhoršuje kvalitu života. Od zadýchávání se do schodů, estetického hlediska, zhoršení civilizačních chorob, jako je mj. cukrovka nebo vysoký cholesterol, až po kratší dobu života. Je správné se o své tělo v různých etapách života starat tak, abyste dokázali naplnit váš cíl a mít tak "RADOST ZE SEBE". A my vám s tím rádi pomůžeme.

Stetoskop

Protože u nás najdete pouze vysoce kvalifikované odborníky na úpravu hmotnosti.

Všichni naši zaměstnanci musí projít velice intenzivním vzdělávacím procesem zakončeným odbornou zkouškou. Zaměstnanci se musí neustále vzdělávat, proto navíc u nás také najdete specialisty na hubnutí dětí, sportovní výživu, apod.

Mikroskop

Náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkem nespočetného množství ověřených klinických studií.

Opírá se o fakta, nikoliv o domněnky nebo nepodložené studie. Bude vám zpracována gramážová kuchařka v osobním výživovém plánu, kde lze upravovat energetickou hodnotu i četnost porcí, a to v rozmezí 2–6 jídel denně. Osobní výživový plán respektuje i vaše chuťové preference. Potraviny, které vám nechutnají, se automaticky do osobního výživového plánu nezařadí.

Je to jednodušší,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervační formulář, naše asistentka se s vámi do dvou pracovních dní spojí a domluví termín nezávazné konzultace.

Zdravotní prohlídka

Dostavíte se na 45minutovou konzultaci, kde vám provedeme základní diagnostiku na přístroji certifikovaném pro užití ve zdravotnictví. Dozvíte se mimo jiné, kolik procent svalů a tuků máte v těle, na kolik let se vaše tělo cítí a mnoho dalších informací.

Konzultace

Pohovoříte si s naším výživovým specialistou, proberete vaše cíle, vysvětlíme vám jak se s námi dostanete na ideální hmotnost a co je potřeba udělat, abyste si ji udrželi. A to napořád.

Fill form

Pojďte do toho s námi a hubněte tak, abyste nejenom skvěle vypadal/a, ale hlavně se skvěle cítil/a.

Garance

Až 1,5 kg / týden

Při dodržení výživových
zásad našich specialistů
Objednejte se ještě dnes
na konzultaci s výživovým specialistou
a dostanete inspirativní
jídelníček chutných večeří zdarma.

Rezervační formulář

Ringsegment